Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetgyógyászhoz készülök, mennyibe fog ez kerülni? Segítsetek! fórum

Természetgyógyászhoz készülök, mennyibe fog ez kerülni? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


7. Cszsuka (válaszként erre: 6. - Krizsanevi)
2008. márc. 28. 10:47
Ha a nőgyógyász ajánlotta, talán tényleg jó!:)
6. krizsanevi (válaszként erre: 4. - Cszsuka)
2008. márc. 28. 10:46
Ezért kérdeztem a nőgyógyászom, benne 100%-ig megbízom, szerintem nem ajánlana rosszat.
5. krizsanevi (válaszként erre: 3. - Cukilany)
2008. márc. 28. 10:45

Gondoltam én is, hogy nem lesz olcsó. Surmanné Taschner Évát ajánlotta. Ha valaki ismeri esetleg, írjon! :-)

Köszi

2008. márc. 28. 10:45

Ha jól választod meg, akkor nem sokba. Vannak azonban olyanok, akiknek csak az számít, hogy minél többször menj vissza.

Jártam olyannál is, akinél 7000 Ft volt a kezelés, mellé 15.000 Ft a szerek, amiket "be kellett" szedni. Eléggé fájdalmas volt....anyagilag

Légy nagyon óvatos és körültekintő! Nagyon nehéz megtalálni az igazán érted dolgozó embert!

Egyébként attól függ, kihez mész. Az alsó határ 4-5000 Ft, a felső a csillagos ég.

Nem számít szemtelenségnek, hívd fel és kérdezd ki az anyagiakról!

2008. márc. 28. 10:44
Hívj fel párat, telefonon is kb tudnak mondani árat. Sztem 5 alatt nem uszod meg...
2008. márc. 28. 10:42
Tisztázatlan eredetű folyásom van. A nőgyógyászom már mindent megtett, nem javult a helyzet. TErmészetgyógyászt javasolt. Kb mennyibe kerül?
2008. márc. 28. 10:41
Természetgyógyászhoz készülök, mennyibe fog ez kerülni? Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook