Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kismamként hol érdemes úszni, melyik uszoda ajánlott Pesten?Hol vannak esetleg vizi kismamatornák? fórum

Kismamként hol érdemes úszni, melyik uszoda ajánlott Pesten?Hol vannak esetleg vizi kismamatornák? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 7. 09:33

Én terhesség alatt csak zuhanyoztam, mert a saját fürdővized is teli van bacikkal. Ez akkor kockázatos, ha vmennyire már ki vagy tágulva. Előfordul az ilyen szülés előtt jó néhány héttel is.

Nem elrettenteni akarlak, de az egyik ismerősöm uszodában szerzett fertőzés miatt vetélt el.

Tégy belátásod szerint!

5. 46c3a74386 (válaszként erre: 4. - Tundver)
2008. jún. 7. 08:05
Köszi a tippet!
2008. máj. 31. 10:51
Szia nézd meg MOM-bevásárló központ fitness részében vagy nézd meg a honlapot "www.aquanatal.hu" itt a kismamákkal szakértő bábák foglalkoznak, a víz minősége garantált. Többekkkel beszéltem és láttam, sőt mostmár a kisbaba-úszásnál is vannak közvetett tapasztalataim. Érdemes, nézd meg, sokaknak sokat segít. jó a társaság, kellemes a víz, (nagyon klassz) kellemesen elfáradsz és az izmok is kellően mozgásba jönnek. Nincs fájdalom, nincs kellemetlenség és elsabadulszotthonról néhány órára, ez sem semmi.... jót tesz... üdv: Andi :-)
2008. márc. 28. 15:58
Az úszás kismamáknal elméletileg nagyon ajánlott, de csak annak, akinaek saját medencéje van otthon! Mások bőréről, testnyílásaiból származó kórokozóknak semmiképp ne tegyél ki egy magzatot. Majd úszhatsz még eleget, ha megszületett.
2008. márc. 28. 15:12
nem tudom te milyen idös terhes vagy én nem usznák sehol mert nem bizom az ilyen helyek tisztaságában hidd el nem érdemes ilyenkor kockáztatni
2008. márc. 28. 08:41
Kismamként hol érdemes úszni, melyik uszoda ajánlott Pesten?Hol vannak esetleg vizi kismamatornák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook