Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Székrekedés pszichés okokból fórum

Székrekedés pszichés okokból (beszélgetős fórum)


2014. jan. 27. 19:07
egy liter zacskos tejet leguritani??
2014. jan. 27. 19:01

Vagy megbeszéled ezt magaddal, vagy megint egyedül.


Jó lett volna, ha koleszos vagy anno.


Így nehéz már.

24. Ficánka5 (válaszként erre: 22. - Kangaroo Island)
2014. jan. 26. 12:54
:DDD Kakaót nem kellett volna innod, az hasfogó, tehát az betartott minden előző próbálkozásodnak!
23. menta* (válaszként erre: 22. - Kangaroo Island)
2014. jan. 23. 12:32
:-D Az se rossz!
22. Kangaroo Island (válaszként erre: 20. - D41005143d)
2014. jan. 23. 10:43
erre ne vegyél mérget, én aszalt szilvával ettem a székelykáposztát és kakaót ittam rá, semmit nem használt :-D
21. menta* (válaszként erre: 20. - D41005143d)
2014. jan. 23. 09:22
Irtam,h pszichesen nem megy!Ha egyedül vagyok és nyugalomban,akkor nincs semmi gond!Azt szeretném valahogy megoldani,h akkor is rendeződjön ez a dolog ha a párom is otthon van!Egyenlőre sajnos erre még nem találtam megoldást!
2014. jan. 23. 04:29
a sok gyumolcsot eszel es eleg vizet iszol ez kizart dolog.
19. menta* (válaszként erre: 18. - Tavasz007)
2014. jan. 22. 13:09
Hát igen valahogy nehéz a nőiességgel ezt összehozni!Mind kettőtöknek nagyon köszönöm,valahol én is ezt érzem,h bennem van a hiba és én blokkolom magamban ezt az egészet,csak nem tudom,hogy oldodjak fel!Mert odáig már eljutottam magambam,h hiába vagyok nő,akkor is kell wc-ni,valahogy a gyakorlatban még nem megy!De az is lehet,hogy egészen máshol van a probléma gyökere,csak fizikai síkon ezen a területen érvényesül!Csak azt nem tudom mi lehet az oka és hogyan találjam meg!De köszönöm szépen nektek!
2014. jan. 22. 09:10
ugye a mai világban a női imidzshez nem tartozik hozzá a nagy dolgok elvégzése....
2014. jan. 22. 09:09

szerintem neked kell megtanulni elengedni magad. Hölyeség az, hogy cserélj barátot.


lehet, hogy annyira szereted, hogy nem akarsz neki csalódást okozni azzal, hogy bebüdösíted a furdőszobát.


magadban kell tisztázni dolgokat. elismerni magadnak, h Te is ember vagy.

Szóval szerintem nem a kapcsolattal van baj, hanem neked kell megtanulni dolgokat.

amúgy én is hajlamos vagyok erre.

szerintem teljesen normális...

2014. jan. 22. 08:57
A székrekedés lelki oka: ragaszkodást jelent a régi dolgokhoz, nehezen megy az adás, az ajándékozás. Sokszor önmagad nem tudod átadni, tudatod nem enged felszabadultan létezni. Ennek okát jó lenne kideríteni, mert addig nincs egészség, amíg lelki blokkok ücsörögnek a testedben.
15. menta* (válaszként erre: 14. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 21. 19:58
Igen volt hát,de írtam is!De nem laktam együtt senkivel!Csak mindig összejárkáltunk!Akkor is mindegyiknél fennállt ez a probléma,csak az olyan volt h ideig óráig,aztán vagy Ők vagy én elmentünk a másiktól!És addig kibírtam még együtt voltunk!De ez most más!Ez már az életem és nem tudok egy alapvető teljesen természetes dolgot intézni benne!
14. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 21. 17:53
Volt előtte más barátod? Ha igen, akkor ez nem állt fenn?
13. menta* (válaszként erre: 11. - Kisj)
2014. jan. 21. 17:39
:-) :-) :-)
12. menta* (válaszként erre: 9. - 5674644b5d)
2014. jan. 21. 17:38
Nagyon aranyos vagy és látom Te végre érted hogy semmi baj a kapcsolatommal,hanem egész mással van gondom! Hát nem,nem tudtam elmenni akkor sem mikor nálunk voltunk!Szóval itt nálam az a probléma,hogy ha valaki a közelben van akkor nem megy! Nem feltétlenül a helyszín a gond!Meg sajnos én megszoktam,h reggel felkelés után kávé és utána lis idő múlva megyek!És ügye ez most nem így van és innentől hiába megy el vagy hiába küldeném el sétálni,mivel nem tudtam elmenni a szokott időben utána már aznap nem megy vagy csak kivételesen ritkán! Nem tudom nem értem de már nagyon nagyon rossz!Holott tudom,hogy ez a világ legtermészetesebb dolga! Mivel eszünk annak ki is kell ürülnie!És mégis..... vagyis mégse!!!
11. kisj
2014. jan. 21. 15:14

Vegyél be valami jó erős hashajtót, ami után nincs visszaút és ha menni kell akkor nagyon menni kell.

Garantáltan megszünteti a visszafogottságodat:)

2014. jan. 21. 13:40
a ginseng teat nem probaltad?
2014. jan. 21. 12:31

Miért lenne a kapcsolattal gond? Én is ilyen vagyok, pl idegen helyen, munkahelyen nem tudok egyáltalán el menni nagy dologra. A kérdésem az lenne, hogy azelőtt hogy összeköltöztetek pl ha nálatok voltatok akkor is így voltál? Mondjuk ha 3 napig a párod ott volt a te saját otthonodban akkor te maximum csak pisiltél?

Mert nekem így nem volt gond ... aztán anno pl amikor lementem az exemhez és egy hétig náluk voltam nekem se ment a dolog. Képtelen voltam annak tudatában, hogy ott van ő, az anyukája, testvérei stb Szörnyű volt és látszódott is, hogy szenvedek ettől a helyzettől, rá is kérdezett és elmondtam mi a gond. Ő azt csinálta, hogy aki akkor otthon volt kiterelte a házból, elküldte őket ide-oda valami fals indokkal és így teljesen egyedül voltam és ment a dolog. Nekem ekkor sikerült a pszichés oldódás és a rákövetkező alkalmakkor már pl elég volt az ha csak az emelet üres nem az egész ház és így haladtam előre. A lényeg, ciki téma, de ha bízol a párodban akkor meg lehet ezt vele beszélni. pl menjen el egyet sétálni. Ha ezt megteszi érted akkor az agyad is fel tudja majd fogni, hogy szeret téged nem csak jóban, hanem 'rosszban' is :)

Emellett rásegíthetsz a dolgokra sok folyadékkal és búzakorpa+joghurt kombinációval.

8. dominós (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2014. jan. 21. 11:53
Nem véletlenül írtam, amit írtam.
7. menta* (válaszként erre: 6. - Kismackó2006)
2014. jan. 21. 11:51
Igen valójában minden rendben velünk,már 3 és fél éve együtt vagyunk és eddig is sokat voltunk együtt,egyébként mindent megbeszélünk ezzel nincs gond!Valójában nem a barátomat akartam vádolni,mert valószínű nem csinálna belőle ügyet,ha elmennék nála wc-re,de sajnos nekem nem megy!Itt nem az a baj,h már alig bírom,de visszatartom,mert szégyellek ott elmenni,hanem ha órákig ott ülnék se sikerülne ha Ő otthon van!De való igaz,h ez nálam minden idegen helyen így van,szóval nem csak nála!Dominostól elnézést kérek,nem vitázni akartam csak kérni segítséget olyantól erre tudna megoldást!És higgyétek el nem a kapcsolatomban van a gond mert minden eddigi barátomnál így volt,még olyannal is akivel megbeszéltem!Érzem,hogy kell,elmegyek és azonnal megáll a dolog,nem sikerül!De ezt így nem lehet csinálni,ezért probáltam megoldást keresni!Azért köszönöm!
6. kismackó2006 (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 21. 11:36
Szerintem nem kapcsolati probléma elsősorban. Van, akinek idegen helyen nem megy,bár nem az első hetekről van szó, hanem 4 hónapja vagytok egy fedél alatt. Ezt a fajta szorongásodat magadban kellene lerendezni, ebben a barátod sem tud segíteni (még ha vevő is lenne rá). Ez persze kellemetlen téma, nyilván ha tovább ragozod, méginkább az lesz. Neki ez nem okoz problémát, gondolom ő nem zavartatja magát, ha nagyWC-znie kell. Esetleg ha olvasnivalót viszel a WC-re? Elterelik a figyelmedet.
5. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 21. 11:34
Ha ezt a barátoddal nem tudod, ne adj Isten nem mered őszintén megbeszélni, akkor a kapcsolatotokkal komoly baj van, és azt mi itt a legjobb szándékkal sem fogjuk tudni megoldani!! És ezzel nem dominóst akartam megvédeni!!
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Menta*)
2014. jan. 21. 11:29
hát akkor a kapcsolatotokkal van a gond
3. menta* (válaszként erre: 2. - Dominós)
2014. jan. 21. 11:26
Segítséget kértem,köszi a rosszindulatot!
2014. jan. 21. 11:24
Cserélj barátot!
2014. jan. 21. 11:21
Olyanoktól szeretnék segítséget kérni,akik hasonló problémával küszködtek,amivel én már hónapok óta!4 hónapja összeköltöztem a barátommal és azóta székrekedéssek küzdök!Nem tudok elmenni wc-re ha Ő ott van,vagy tudom,h nemsokára hazajön!Nagyon kellemetlen,már annyi mindent próbáltam,de egyszerűen nem megy!Hétköznap munka előtt haza kell mennem,ahol eddig laktam,h legalább akkor megoldjam!De a hétvégék,meg az ünnepnapok borzalmasak!Ja és az sem segít,h míg én természetesen kezelem ha Ő elmegy,addig én egyszer szóban! vicceskedtem valami pukizós poénnal,erre eléggé kiakadt,h fújj!Hát ez mondhaton méginkább szorulást okoz azóta!Azt hittem idővel megoldódik,gondolom másoknál igen de nekem nem sikerül!Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook