Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden ami Tatabánya fórum

Minden ami Tatabánya (beszélgetős fórum)


17. akhu91
2021. szept. 26. 09:54
Az elmúlt időszakban rengeteget fejlődött a város. Alapvetően békés, rengeteg zöldfelülettel. Az emberi nemtörődömség és közöny itt is jelen van, de gondolom ez senkinek sem újdonság. Az elmúlt időszakban a "tegelgetős" idétlenkedés fordult komolyabbra a városban. Ennyire: [link] Tudom, hogy ez a probléma is jelen van máshol is, de nekem a Tegbánya név nem tetszene! :)
16. c495ad23c1 (válaszként erre: 15. - Milli10)
2014. jan. 23. 11:28
Nézd.. én általánosságban írtam ezt. Trébányán nem megyek be a kórházba, ha nem muszáj... de pl ott rendel magánban az ország egyik legjobb nőgyógyásza, hozzá járok rendelésre... :)
15. Milli10 (válaszként erre: 14. - C495ad23c1)
2014. jan. 23. 11:21

szia!! köszi szépen,biztosan fogok írni :) egyébként egy ismerősöm konkrétean ott választott orvost, Tatabányán szült, pedig nem ott él, hanem pár km-rel odébb..

Egyébként ahol most én lakom még kórház sincs. Debrecenbe tartozunk a Kenézybe

2014. jan. 23. 11:17

Nahát.. :D Én Tatabányán lakom jelenleg is, és úgy hívom: az én szénporos szülő városkám :) Itt születtem :D

Szerintem igenis egy fejlett város Tatabánya, mégha tényleg vannak olyan városrészek, amik azért veszélyesebbek is.

Az ipara szerintem(összehasonlítás alapján) rendkívül fejlett, az Ipari park sok melót biztosít. Nyilván van valami végzettséged, érdemes rákeresni neten. Nem egy Pest, de azért akad munka :)

Szórakozás.. hááát.. van egy-két hely, ami megfelel egy átlagos ember szórakozási igényeinek, ilyen pl a Roxxy music pub, jó kis koncertek vannak :D

A kórház tényleg nem valami jó, helyette én is máshová járok..

Nyugodtan írj, ha esetleg konkrét kérdés felmerül :)

JóSzerencsét :)

13. Baby-G
2014. jan. 22. 21:28

Szia . En Tatabanyan szulettem es eltem 31 evig . Szerintem nem lehet ott unatkozni . Turazni , biciklizni ott a Gerecse , Vertes . Vannak jo kis pubok, ettermek , plaza jo kis mozival . A Csonakazo to is nagyon klassz . Van egy szep szinhaz is , valamint egy szuper elmenyfurdo !!! Mi kellhet meg ? :) Raadasul folyamatosan epitgetik, szepitgetik a varost .

Azt esetleg tudod melyik reszre koltoztok ?

2014. jan. 22. 11:29

köszönöm az eddigi véleményeket! :) drága jó Hajdúböszörményből költözök oda!!! A párom oda került munka végett(pontosan 90ezer forinttal keres ott többet ugyan azzal a munkával és munkaidővel, mint itt)

Én pedig megyek utána! Szórakozni nem vágyom, igaz 26éves vagyok.. Ha van néhány jó kis egyszerű étterem, vagy valami hasonló, nekünk az elég!

Szerintem az elején tutira félni fogok este még egy kisboltig is elmenni, itthon hajnalban nyugodtan hazamehettem bármilyen buliból... szokatlan lesz, de igyekszem megbarátkozni majd az ottani élettel :)

11. 130454e42d (válaszként erre: 6. - 04e98de912)
2014. jan. 21. 19:03
Pesthez képest kevés, más városokhoz képest sok. Sok nagy cég van, helyi vállalkozások, megyei vagyis központi kórház, középiskolák, főiskola.
2014. jan. 21. 13:11
En itt lakom 36 éve, szeretem ,jo hely, nem mennek máshova lakni. A kórházzal sincs baj, itt szültem 4 gyereket. Orvosok is rendesek általában. A közbiztonság olyan mint máshol. Vannak jobb es van rosszabb hely. Persze mesztelepre gondolt itt valaki ahová senki nem megy szívesen,de az a várostól messze van . Munkalehetőség szerintem jobb mint máshol,rengeteg gyár van . Szórakozási lehetoseg az meg attól függ kinek mi az igénye. Összeségében azt mondom szuper város.
9. 04e98de912 (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2014. jan. 21. 12:29
Én is csak a tapasztalatomat írtam le ő attól ideköltözhet, mert lehet, hogy boldog lesz itt, meg tetszeni fog neki a város:) Én mindenesetre elköltözésről álmodozom :D
8. Outback (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2014. jan. 21. 12:09

Jó...hát ő kérdezett. Azért nem fogok hazudni és csupa szép dolgot írni, hogy ne vegyem el a kedvét. Így is, úgy is odaköltözik, teljesen mindegy mit írok :)


Na meg hozzátettem, hogy én személy szerint :) Szóval attól ő még érezheti ott magát nagyon jól...

2014. jan. 21. 12:06

szegény fórumindítónak ne vegyétek el előre a kedvét.

ahogy kivettem a szavaiból, nem opcionális már hogy odaköltözik-e, vagy sem, mindenképp megy. valami oka biztos van rá:) és az sem mindegy, honnan költözik oda, lehet hogy az előző lakhelyénél sokkal jobb lesz.

arról nem is beszélve, hogy ugyanazon a helyen lehet valaki nagyon boldog, más pedig nagyon boldogtalan.

2014. jan. 21. 12:05
Ja és munkalehetőség is nagyon-nagyon kevés
2014. jan. 21. 12:04
Szerintem unalmas, kevés a szórakozási lehetőség, vannak jobb helyek is.
2014. jan. 21. 12:00

Hát...röviden tömören. Én személy szerint nem laknék ott, a helyi kórházba pl. még a lábamat sem tenném be önszántamból :)

Munkalehetőségekről nem tudok nyilatkozni, bár nem is nagyon lehet..elég tág témakör ez :) Szerintem ha akarsz, akkor találsz :)

Közbiztonság...hát vannak részek, ahova még a rendőr sem megy ha nem muszáj :) Bár ilyen az ország több pontján is van....

2014. jan. 21. 11:51

Nem birom kivárni, még majdnem egy hónap! sosem voltam még ott. :)

(remélem ezt nem azért írtad, mert rossz tapasztalatod van) :)

2014. jan. 21. 09:59
majd meglátod:)
2014. jan. 21. 09:55

Írjatok minél többen Tatabányáról!

Történeteket, sztorikat, tapasztalatokat...

Milyen ott a közbiztonság? És a munkalehetőségek? Bármiről írhattok!

(hamarosan odaköltözök, és minden érdekel!) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook