Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megélhető álmunkban olyan érzés, amit az életben még nem élhettünk át? fórum

Megélhető álmunkban olyan érzés, amit az életben még nem élhettünk át? (beszélgetős fórum)


22. simple
2015. ápr. 29. 20:02
Meg. Nekem többször volt olyan, hogy megálmodtam milyen együttlenni valakivel, akivel még nem voltam. És mikor az életben is együttvoltunk végre, pontosan olyan volt, amilyennek megálmodtam.
2015. ápr. 29. 19:39

Igen

Szoktam repülni. Igaz, hogy csak kb 40cm magasan, de mindig csodálkozom magamon.

2015. febr. 20. 02:47
lehet,de encsak mindig hulyesegetek almodok,de jot?nem emlekszem ra,hogy valaha is almodtam volna.
2015. febr. 19. 14:09

igen

ÉN álmomban nagyon sokat repülök,szabadon,simán csak a testem...zuhanok,és repülök.JÓ érzés:)D

2015. febr. 8. 07:57

még nem öltem meg senkit, de évekkel ezelőtt gyakran voltak ilyen álmaim.

álmomban repülni is tudok, s olyan természetes.

s a többi..

2015. febr. 8. 07:55
igen, de h mi az oka..
2015. febr. 8. 07:52
nem hinnem,en amugy sem szoktam emlekezni,hogy mit almodok.
2014. okt. 28. 19:26
Naná! :)
14. Beu23
2014. jan. 22. 07:52

Én is álmodtam már vezetéssel mikor még nem volt meg a jogsim. Mostanába többször előjön a baba téma, ikreket is álmodtam már, valószinű azért mert már szeretnék gyereket csak munka miatt nem lehet még, nem vagyok bebiztosítva még a helyemre.

azt is álmodtam már, hogy hasba lőttek, na ilyen valószínű nem fog előfordulni a való életben, ha meg igen akkor így jártam. most kb. ennyi jutott eszembe.

2014. jan. 21. 17:53

Naná. Engem pl. dinók üldöztek tegnap éjjel álmomban. Azelőtt meg valami szellem szállt meg, nem túl jó szándékkal. Éppen sikoltoztam álmomban, mikor felébredtem. Valami "isteni" volt.... :S

De én is repültem már, az szuper.

2014. jan. 21. 11:27
Megélhető,nekem is volt ilyen álmom,nagyon régen. Én az első csókomról álmodtam,és bár még soha nem csókolóztam,akkor éreztem milyen lenne. És később bizonyosodott be,hogy valóban jól álmodtam akkor,mert olyan érzés volt.
11. 832344dc9d (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. jan. 21. 10:51
Csatlakozom a repülők táborához : ) Én is szoktam, nagyon király érzés a házak felett húzni! Amúgy rendszeresen lebegek is. Ezt úgy szoktam, hogy erősen összpontosítok és felemelkedek a földtől. Nálam a legfurább az álmaimban hogy mindig tudom, hogy álmodok és mindig színesek az álmaim.
2014. jan. 20. 22:41

Sziasztok!


Évekkel ezelőtt én is azt álmodtam, hogy kezemben tartok egy pici babát. Az életben nem volt akkoriban a közelben baba. Kimondhatatlan érzés volt,és amikor felkeltem, egész nap bennem volt az az érzés. Én nem is tudom, így szavakkal leírni, mit éreztem, de nagyon boldog voltam, nagyon nagy szeretet éreztem :) Nekem sincs még babám, de tervezgetjük :)

Akiknek elmondtam ezt az álmot, mindenki azt mondta, hogy biztos az én gyerkőcöm lesz :)

2014. jan. 20. 22:34
Én is repülni szoktam, az életben nem éltem át a saját erejű repülést:) Egyébként fantasztikus érzés:)
8. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Linda_24)
2014. jan. 20. 22:01
Volt, de nem ennek kapcsán.
2014. jan. 20. 22:00
Repülés, egy élet kioltása (ilyen is volt és jó érzés bár furcsa)
6. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Linda_24)
2014. jan. 20. 21:13
:)
2014. jan. 20. 21:12
:) Én is sokszor tudom álmomban,hogy ez nem a valóság :) Bár ebben az esetben nem tudtam.Vagyis nem is foglalkoztam vele! :) Repülni,vezetni,babázni :) Akkor hát sokan vagyunk még ezzel így :) Megnyugtató érzés :)
2014. jan. 20. 21:04
Én álmomban egyszer autót vezettem, pedig akkor még nem volt jogsim :)
2014. jan. 20. 21:01
Én is álmodtam már arról, hogy a saját kislányomat fogom a kezemben, ő pedig gagyog nekem. Aznap reggel sokkal kipihentebben, és boldogabban ébredtem fel, és bennem is volt, egy kimondhatatlan érzés. Ugyan még nekem sincs gyermekem, de szerintem ez az anyai ösztönök ébredezésének a momentumai. Ha ilyen érzés anyukának lenni, akkor viszont minnél hamarabb szeretném érezni :)
2014. jan. 20. 20:58

Én rpeülni szoktam, imádom.

Meg mikor irtó magasra emelkedek, és csak emelkedek, de lefelé meg nem, aztán van az a zuhanás is, és olyan fura, ilyet a valóságban nem tapasztaltam.

A múltkor meg víz alatt vettem levegőt.


Mondjuk én sokszor tudom álmomban, hogy az csak álom, nem valóság, és ha rossz, vagy rémísztő, fel fogok belőle ébredni.

2014. jan. 20. 20:55
Volt egy álmom,amiben egy kisbabát néztem (az enyémet) és olyan érzés kerített hatalmában,amit addig elképzelni sem tudtam. A világ legerősebb,legszilárdabb szeretetét,sőt,inkább szerelmét!Valójában nincs gyerekem még,lehetséges,hogy az anyai ösztön jött ki álmomban? Lehet,hogy butaságnak tűnik,de kíváncsi lennék rá,volt-e már így valaki? Bennem nagyon mély nyomott hagyott ez a dolog!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook