Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pcos, clostylbegit fórum

Pcos, clostylbegit (beszélgetős fórum)


10. youlcsi (válaszként erre: 9. - Dina010)
2014. júl. 17. 14:30
szerencsés vagy :) gratulálok!
2014. júl. 17. 13:42

Sziasztok!!


Eltelt már egy kisidő miota nyitottam ezt a forumot...most jutottunk el a clostylbegithez és az első kezelés sikeres volt!!!!!

7 hetes terhes vagyok...

8. youlcsi (válaszként erre: 7. - Dina010)
2014. jan. 23. 09:24

ki mondja, hogy nem szabad szedni clostit? ez hülyeség! szabad szedni, de folyamatos orvosi kontroll mellett. mondjuk én már nem járok ezért uh-s pé-követésre... de kezdetben még én is rendesen elmentem, jókislány voltam.


igen, van remény :D

7. Dina010 (válaszként erre: 6. - Youlcsi)
2014. jan. 22. 14:16

Szia!


Akkor van ra esely hogy segit?!

Mert azt mondjak hogy pcosnak nem is szabad szedni a clostT...

6. youlcsi (válaszként erre: 1. - Dina010)
2014. jan. 22. 09:25

itt vagyok :)


most ugyan már 45. napon és semmi... de a kisfiam anno 3. clostis ciklusból fogant.

2014. jan. 21. 10:29
Nekem a PCO viszonylag enyhébb formája van, ami abban merül ki, hogy a cisztáim fel szoktak szívódni maguktól. Nem gyanakodtak rá, mert normál súlyú vagyok, bár eléggé pattanásos. A hormonértékeim rendben voltak, pajzsmirigy is, a cukrom tökéletes. De nem jött össze a baba 2 évig, a doki felírta a clostit, amit majdnem egy évig szedtem minimális megszakításokkal a folyamatos monitorozása mellett(nem is lehetne ennyi ideig...) aminek eredményeképpen olyan szinten túl lettek a petefészkeim stimulálva, hogy ciklus közepén a fájdalomtól már aludni se bírtam, meghíztam 5 kg-t és vizesedtem. Az inszemek (2 db) nem jártak sikerrel persze, és dokit váltottam. Közben rájöttem, az a baj, hogy a tüszők nem tudnak megrepedni rendesen, így nem tud kiszabadulni a petesejt, amúgy lenne magától is rendes peteérésem. Elmentem talpreflexológushoz, amint végigtapintotta a lábam, azonnal megmondta mi a baj, egy kezelés és a tanácsa alapján otthon esténként végzett masszírozgatás (Apa csinálta) eredményeképp még abban a hónapban terhes lettem, és az elkövetkező 2 évben még kétszer. Két gyerekem van, 5 és 3 évesek, és bánom hogy nem hamarabb fordultam természetes gyógymódhoz. Az életmódváltás a megoldás, főleg a táplálkozás és a mozgás. Persze mindenki más eset, és sokszor van, hogy muszáj az orvosi segítség,de ez hátha segít nem hinni a dokiknak...
4. Dina010 (válaszként erre: 3. - .Sziszu.)
2014. jan. 20. 20:21

Szia!


Megvolt minden kivizsgalas...februar ota azedem a meforalt..dieta edzes.. regebb ota a pajzsmirigyre es d vitamint is szedek!


Tudom mindenki mas ezert erzem hogy nekem hasznalni fog!

2 eve szeretnenk babat!

2014. jan. 20. 16:30

Ne alapozz mások tapasztalataira, mindenkinek más a szervezete, így biztosan sokan vannak, akiknek segített és sokan, akiknek nem.

Én is szedtem, ezt is meg sokmindent, Merionalt is kaptam, nemsokára 2 éves a kisfiam. :)

Amit javasolni tudok PCOS esetén, hogy mindenképp keress fel egy endokrinológust!!! Kérj teljes vérképet, nézzétek meg, hogy hol lehet bibi. Nekem kiderült pl. az is, hogy pajzsmirigy alul-működésem van, pedig erre semmilyen komolyabb jel nem utalt.

2014. jan. 20. 15:53
Nekem nem segitett. Kaptam magában is, kaptam Merional-al is, kaptam 4 inszemkor is, de semmi. Kaptam ugy is, hogy már MET is ment , de ugy se jött össze.Lombikkal sikerült végül csak, pedig az eslő gyerek spontán sikerült anno.
2014. jan. 20. 15:44

Sziasztok!


Egy olyan kerdesem lenne hogy tud e valaki meselni arrol hogy pcos-e van es a clostylbegit segitettq neki babasodni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook