Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láthatási kárpótlás fórum

Láthatási kárpótlás (beszélgetős fórum)

10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 7. - Csinoska2012)
2014. jan. 21. 18:14

2 perc??!! És ez az alak fenyegetőzik? Sz ....d le.


Ne vitatkozz vele, ne húzd fel, hagyd rá!!!

9. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Csinoska2012)
2014. jan. 20. 22:20
Legyél továbbra is óvatos ! Erről a láthatási kárpótlásról szóban vagy írásban nyilatkozott ?Nyugodtan kérdezd meg legközelebb a családsegítőbe hogy hallottak e már ilyenről.
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2014. jan. 20. 21:43

Nem létezik!

Ha annyira akarta volna látni, fordulhatott volna a gyámhatósághoz (ha Te akadályoztad volna meg a láthatást), de ezek szerint nem tette!

2014. jan. 20. 13:04
A kislányunk 21 hónapos,gyerektartást azután fizet,hogy a végrehajtó letiltotta.Láthatásra 2 hetente hordom családsegitöbe mert mindig agressziv volt és szidta a családomat és engem igy zsilipelve vagyunk, a láthatás 2 perc mert a gyermek nem ismeri.Születése óta egyedül nevelem, és végre rendbe jött az életünk, szépen boldogulunk nélküle, most ezért próbálkozik.
2014. jan. 20. 12:54
Nincs ilyen... nem a bíróságon,hanem a Gyámhatóságnál kell panaszkodni-persze neki kell bizonyítani,hogy így volt-.Neki GYT-t kell fizetni-ha nem fizet akkor is van láthatás sajna:S...de ha még bizonyítja is-amit azt írtad,hogy nem tud-max kapsz egy enyje-bejnyét,és köteleznek,hogy a gyereket engedd láthatásra.Most komolyan,egy év elteltével jut eszébe,hogy mióta nem látta a gyereket?(nemcsak az én exem barom,sajnos.)
5. Perseida (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2014. jan. 20. 12:48
Olyan létezik, hogy pénzt követel, csak olyan nem, hogy ezért kap is...Nyugi :)
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2014. jan. 20. 12:44
Elmés bunkó.Mekkora a gyerek ? Gyt-t fizet ? Szerintem polgári perbe bármilyen baromsággal próbálkozhat bárki ha fizeti az ügyvédet ( zugügyvéd is akad mindenre)de nem hinném hogy lenne erre bármilyen precedens...
2014. jan. 20. 12:40

Vajon mennyire taksálná az elmaradt láthatásokat??

Nonszensz! Nagyon meg lehet szorulva anyagilag, ha ilyen pénzkeresetre vetemedik.

2014. jan. 20. 12:01

Szerintem nem, de nem ismerem a jogszabákyokat.

Ha mégis akkor sincs mitől félned,ha ennyire nincs pénze,csak fenyeget,hiszen az ügyvédet vagy az esetleges prköltséget sem tudná kifizetni. Ha mégis akkor pedig te bizonyítani tudod,mig ő nem tudja azt,hogy nem látta a gyereket.

2014. jan. 20. 11:50
Segitséget szeretnék kérni.Az exem fel akar jelenteni a biróságon azzal, hogy 1 évig nem látta a közös gyermekünket (mert szerinte én tiltottam)bizonyitani tudom,hogy ez nem igy történt, és pénzt akar tölem követelni az eltelt idöért. Létezik ilyen ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook