Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sote I. keresek szülész orvost!!! fórum

Sote I. keresek szülész orvost!!! (beszélgetős fórum)


18. Rózsabimbó17 (válaszként erre: 17. - Solsharm)
2014. júl. 7. 12:23

Júúj, de jó!!! :-) Gratulálok!!! De jó Neked, hogy túl vagy rajta!!! És már babázhatsz!!! Szerintem is nagyon jó fej doki, bár még nem találkoztunk sokat!

Köszönöm, hogy írtál!!!! :-)

17. solsharm (válaszként erre: 16. - Rózsabimbó17)
2014. júl. 6. 09:15

Szia!

Jól döntöttél Lázár dr-t illetően. Én 3 hete szültem nála, lombikosok vagyunk mi is. A placentám rossz helyen tapadt meg, emiatt kerültünk a SOTE-ra, és hozzá. A régi dokim ajánlotta őt. Nagyon nagy biztonságban éreztem magam a kezei között. Hihetetlen nyugodt és türelmes. Nem utolsó sorban nagyon lelkiismeretes is. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, és a továbbra is ő marad a nőgyógyászom.

Na ezt a műsort tuti megnézem majd. :) Sok sikert!

16. Rózsabimbó17 (válaszként erre: 7. - Deak szilvi)
2014. júl. 3. 20:18
Szia Szilvi! A végén a Lázár dokit választottam, és azt gondolom, hogy jól! Augusztus 15-én lesz a programozott császárom Vele, amit majd lehet látni a Life Network-on ősszel, a Jön a baba, Hadas Krisztával című műsorban!!! :-)
2014. máj. 13. 21:55
Amúgy jó doki? Félve megyek bármelyikhez is. 11 éve született a lányom, PCOS lettem. Nagyon szeretnénk egy picit és ketyeg az óránk! :)
14. Columbia05 (válaszként erre: 13. - KittiKata)
2014. máj. 13. 20:03
nagyon szívesen :)
13. KittiKata (válaszként erre: 12. - Columbia05)
2014. máj. 13. 19:12
Szia! Köszi szépen! :)
12. Columbia05 (válaszként erre: 11. - KittiKata)
2014. máj. 13. 18:52

Szia én a Sote tel. számát illetve a Garamvölgyi mellékét tudom neked megadni.

459-15-00 és a 54278-as melléken elérhető, kedden és csütörtökön rendel.

2014. máj. 13. 16:59

Sziasztok!

Hogy lehet mihamarabb Garamvölgyi dokit elérni? Mármit maszek alapon, vagy a klinikán? mi kell hozzá? Mennyit kér?

Köszi a választ!!!

10. Rózsabimbó17 (válaszként erre: 9. - K.anita78)
2014. jan. 23. 12:27

Köszönöm!!! :-)


Gratulálok a kisfiadhoz!!! :-)

2014. jan. 22. 09:26

Szia!

Gratulálok a babához!

Az én kisfiam is a SOTE I-en született, bár én nem vagyok pesti, de szülés előtt két hetet töltöttem a kórházban és ezidő alatt egyetlen olyan orvossal találkoztam akit nem ajánlanék (ő egy nőnemű lény). Egyébként bárkit is választasz, biztos lehetsz benne, hogy jól döntöttél. Aki nekem első helyen állt, az Krasznai István, valamint Garamvölgyi Zoltán.

Minden jót nektek!

2014. jan. 22. 09:15
Köszönöm szépen a gratulációkat lányok! Nagyon jól esett!!! :-)
7. deak szilvi (válaszként erre: 1. - Rózsabimbó17)
2014. jan. 21. 15:06

Szia!

Gratulálok!!Én is a SOTE I-en szültem. Mi is hasonló procedúrán mentünk keresztül és nekünk nagyon sokat segít Dr. Lázár Levente, nagyon emberséges és türelmes, és genetikus is. Nyugodt szívvel merem ajánlani.

Jó egészséget!

Üdv.

6. Mógi (válaszként erre: 1. - Rózsabimbó17)
2014. jan. 21. 12:13

Először is gratulálok! (Nekem is lombik babáimat vannak :-))

Dr Krasznai Istvánt tudom nyugodt szívvel ajánlani.

Kedves, figyelmes, akapos és naprakész az újdonságok területén is. Mindent részletesen elmond, lerajzol (!), h a földi halandó is értse és dönteni tudjon, ha arra kerül sor.

Sok szerencsét!

2014. jan. 21. 10:22
Szia! Dr. Pataki Zoltánnál szültem mind a két babámat. Az első szülésemnél "csak" ügyeletes orvos volt, mégis annyira meg voltam vele elégedve, hogy a másodiknál már ő volt a fogadott orvosom. Az első ráadásul 9 óra avajúdás után császáros lett, és tényleg bent lehetett apuka is a szülésnél :) Szóval mindenképpen csak ajánlani tudom ezt az orvost! :)
4. Columbia05 (válaszként erre: 3. - Rózsabimbó17)
2014. jan. 20. 13:04
Szívesen, ő endokrinológus-nőgyógyász, de hátha jön még valaki és mondanak más véleményt is.
2014. jan. 20. 12:26

Köszönöm! :-)

Nem, nem ott voltunk!

2. Columbia05 (válaszként erre: 1. - Rózsabimbó17)
2014. jan. 20. 11:37

Szia,először is Gratulálok a babához, én is a Sote-ra járok Dr. Garamvölgyi Zoltánhoz. Szerintem ő nagyon jó orvos, sokan dicsérik, meg alapos is.

A Sote rep. osztályán csinálták neked a lombikot? Ott nem ajánlottak senkit?

2014. jan. 20. 11:26

Sziasztok!


Nagy dilemmában vagyok!


A hatodik lombikra, 42 évesen sikerült áldott állapotba kerülnöm! :-)


Érthető, hogy a terhesgondozást, és a szülést nagy körültekintéssel, megfelelő szakmai háttérrel szeretném!

Olyan orvost keresek, aki nem rutin szerűen kezeli a kismamákat, pozitív hozzáállású, és emberi!

Tudja, hogy min mehettünk át, míg idáig eljutottunk, és, hogy tele vagyunk aggodalommal!

Ezért megpróbálja a legjobb körülményeket megteremteni, a kisbabánk várásának, és világra jövetelének!


Azért választottam a Sote I.-et, mert császármetszésre készülünk, és ott az apa velünk lehet, és átélheti Ő is a CSODÁT!


Várom a történeteiteket!


Előre is köszönöm a segítséget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook