Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás faktor könyv fórum

Fogyás faktor könyv (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 13. 10:01
Tojásdiétát próbáltátok már? Mi a tapasztalat?
2015. máj. 28. 06:33

Üdvözlöm a fórum tagjait!


Sajnos azoknak van igaza, akik azt írták, hogy ez semmit nem ér, ez kész átverés! Ez egy plágium: összeollózott, semmitérő irka-firka! Lásd: forrásként más hasonlók, sajnos a nevüet ide nem lehet beírni, mert akkor törölnék a hozzászólásomat! Nem emléskszem rá, hogy itt van-e pénzvisszafizetési garancia? Ti tudjátok?


Üdv!

29. AmarillaSára (válaszként erre: 22. - Pumukli67)
2015. ápr. 20. 11:10
Szia pumukli67! Azt szeretném tőled kérdezni,hogy esetleg megtudnád adni az e-mail címet,amelyről kaptad a honlap címét,mert én is megrendeltem a könyvet,de én meg sem kaptam,pedig még aznap át is utaltam a 3900 ft-ot. Azt hiszem megint ráfaragtam.Vártam a csodát és rá kell jönnöm nincs ilyen. Már a mozgást elkezdtem,próbálok figyelni a kajára is,csak sajnos bánatevő lettem,ezt próbálom leküzdeni. Ha esetleg elküldöd megköszönöm:-) Szép napot:-)
28. 4b6a2525df (válaszként erre: 26. - Fortévi)
2014. jún. 30. 14:24
Járj utánna a paleo életmódnak (nem a ketogénnek, a sima paloóna) a facén sok dolog van rajta, receptözönökkel, de rengeteg blog is indult
27. addy (válaszként erre: 22. - Pumukli67)
2014. jún. 29. 21:35
Ahogy kiraktad a linket, egyből törölték az összes Fogyás faktoros anyagot.
2014. jún. 28. 14:14
Én most majdnem megrendeltem a Fogyás faktort, de hál'istennek most már mindennek utána olvasok a fórumokon mielőtt lépek. Persze gondoltam, hogy kamu az egész. Én tavaly szeptember óta szabadultam meg 19 kilótól, /-szénhidrátok, +testmozgás(gyors gyaloglás,intervall futás)/de az utolsó 5-10 kiló egész egyszerűen nem akar lemenni. Ezért akartam megrendelni a Fogyás faktort. 175cm/79kg vagyok, most már így is maradok? Annyira szeretnék 70-75 kg lenni! Tud valaki mondani valami tuti tanácsot?
25. 4b6a2525df (válaszként erre: 24. - Kutyus999)
2014. jún. 25. 06:48
Egyetértek, 1 éve én is igy élek
24. kutyus999 (válaszként erre: 11. - 4b6a2525df)
2014. jún. 24. 18:06
Igen, egyetlen lehetőség a fogyásra, a PALEO étrend
23. kutyus999 (válaszként erre: 22. - Pumukli67)
2014. jún. 24. 18:03

Az alábbi cég két tulajdonosának jó, hogyha valaki megveszi ezt a könyvet, ami SEMMIT SEM ÉR:


SAT-Invest Group Korlátolt Felelősségű Társaság (2724 Újlengyel, Határ út 12.)

2014. jún. 17. 14:15

Sziasztok! Én megrendeltem, és ma kaptam e-mailt, amiben egy honlapcímet küldtek, ahol letölthettem a pdf formátumú anyagokat. 2 részből áll, összesen 75oldal, de ugyanazt hajtogatja. Gyakorlatilag 1 dologról szól. Arról, hogy kiszámolod kalkulátor segítségével (amit bárhol megtehetsz), hogy hány kalóriabevitelre van szükséged naponta, és ennyit viszel be naponta (és szerinte mindegy, hogy mi az, még a kólát is támogatja). A vicc az egészben, hogy ma ugyanezeket a fájlokat a neten is megtaláltam INGYEN!!! Most írtam nekik, várom a válaszukat. ja, és itt található meg minden:


[link]

21. nona47
2014. máj. 7. 12:54
én nem vettem meg, mert kamu az egész.fogyni a kedvenc ételeidtől akkor eszel amikor akarsz röhej.ez ellentmond mindennek.én csak egyenlőre 2 dolgot változtattam mert a fiam 23 évesen sajmos daganatos beteg lett, a lányomnak meg egy hete PCO-t diagnosztizáltak.szóval:cukor semmi, nagyon jó dolgok vannak helyette megfizethető áron,és csak teljes kiőrlésű kenyeret veszek a pékségben szeletelve, vagy rozskenyeret.nem olyan horror mint azt sokan gondolnák, én elég csóró vagyok.a kenyér 75 dekás és 320 Ft de alapjában véve nem eszek meg belőle annyit, mert magas a rosttartalma és hamar teltségérzetet ad, tehát pénzben szinte ugyanott vagyok mintha a fehér kenyeret enném, mert azt eheted böven amig jóllaksz.ez a 2 dolog amit én csak fehér mérgeknek hívok.kifőtt tésztából jó a Lidlis durumtészta, tök finom, de ha nokedlit csinálok azt sem már fehér lisztböl, hanem teljes kiőrlésűből.oké nem 100 Ft egy kiló de tedd fel magadnak a kérdést:mennyit ér az egészségem?én most élem meg azt, hogy van két huszonéves gyerekem komoly betegséggel.az egézséget nem lehet pénzben mérni.nyugodtan megeszek két szelet barna kenyeret zsírral,meg rahedli újhagymával, előtte iszom 2 nagy pohár jó higeg vizet,rengeteg vajretek vana fóliám alatt és legelem a zsíros kenyér mellé.nem kell éhezni, csak ésszel enni.
20. giorcub (válaszként erre: 18. - Réka vagyok)
2014. márc. 17. 15:00

okos ember sajat karan tanul :)


sajnos mindenki mastol varja hogy megmondja neki mi a jo es mitol lesz nadszal. de amikor arra kerul a sor hogy onmersekletet kene tanusitani (pl nem megenni a gyerk altal otthagyott maradekot, vagy csak siman felet enni annak amit eddig) akkor jon a ma is bunoztem jelenseg (mint minden nap). igy meg nehez valtoztatni :)

19. cullinan (válaszként erre: 18. - Réka vagyok)
2014. márc. 16. 22:30
feltétlenül számolj be az eredményről!...már ha lesz
18. Réka vagyok (válaszként erre: 1. - NORIT85)
2014. márc. 16. 09:12
Úr isten, én megrendeltem, most 68 kiló vagyok az ideális testsúlyom meg 53. Gondoltam kipróbálom, de ha kamu... óóó..3900 forintom bánja!
17. syria (válaszként erre: 16. - Cullinan)
2014. márc. 4. 19:28
Mert az 1900 Ft is több, mint a semmi.
2014. márc. 4. 11:05

becsületkassza!

1900 ft-ot kell befizetni és már küldik is a csodaszert.

És 30 nap mulva vagy befizeted a többit, vagy nem.

Nem értem, szinte biztos,hogy senki nem fogja befizetni, mert szerintem semmi eredménye nem lesz.

de akkor miért jó ez nekik? én ezt nem értem:(

15. syria (válaszként erre: 14. - 4b6a2525df)
2014. márc. 3. 17:47
Ma kaptam egy e-mailt: már mindössze 1900 Ft-ért akarnak megszabadulni a könyvtől a terjesztői. :)
14. 4b6a2525df (válaszként erre: 13. - KissMeli)
2014. jan. 27. 16:33
Köszi:) spóroltál egy csomó pénzt nekem (is)
2014. jan. 27. 15:51
Szulekagi, köszönöm a tájékoztatást, aranyos vagy, hogy kiírtad!
12. szulekagi (válaszként erre: 9. - NORIT85)
2014. jan. 27. 13:02
Lányok, végre találtam valakit, aki vette a bátorságot és megrendelte az említett könyvet (Fogyás faktor). Tette ezt egyéb iránt ujságírói minőségében, mivel kiváncsi volt a legújabb "őrületre". Annak van igaza, aki nem szavazott bizalmat, mert - mint kiderült - szinte szó szerint egy teljesen más néven futó másik diétás módszernek a leírása, tehát nem túl hiteles.
2014. jan. 24. 20:08
Nem néztetek még utánna a paleo étrendnek? Én fél éve csinálom és a 10. kilónál tartok, pedig előtte legalább 15 évig semmit nem fogytam, azaz néha 2-3 kg-t, de fél év alatt majd a duplája jött vissza.
2014. jan. 24. 09:14

Norit85! Irigylem a csak 6 kg felesleged!

Remélem egyszer én is ennyivel büszkélkedhetek! :) Ez egy kicsit odébb lesz.

Szóval akkor én sem bízom többé a csodában!

Megpróbálom én is követni ezt a féhér lisz-cukor nélküli étkezést, hogy ne abból álljak-mint most.

Neked is további sok kitartást kívánok!

2014. jan. 23. 17:03
Rajtam kb 6 kg felesleg van,de ezt is nagyon nehéz leadni. Vagyis nem tudom leadni.pedig se fehér liszteset sem cukrosat nem eszek sem zsírosat. Már el kellet volna tünni ennyi kajától, és semmi eredmény.
8. NORIT85 (válaszként erre: 2. - KissMeli)
2014. jan. 23. 16:59

Sziasztok!

Igen e-mail kaptam,először egy videót lehetett megnézni, utánna meg lehet venni a könyvet.

Kaptam egy másik e- mail ugyan az a videó, majdnem ugyan az a szöveg, csak egy másik diéta.

Energia diéta meg beszület kassza ha most veszed meg csak 1900Ft,a többit meg majd kifizeted.

Így már nem hiszek nekik.

2014. jan. 23. 10:59

Szia 520803se!

Feliratkoztam hírlevélre-vérdiéta-téma-de nem követtem. A napokban ebben a hírlevélben volt ez a sztori. Írtam is arra az e-mailre, amiről küldik ezeket a hírleveleket, hogy ez most mi is, de nem reagáltak rá.

Úgyhogy nincs igazi tapasztalatom velük szemben.

Szerintem ez valami új dolog lehet, mert nem találtam róla más fórumot.

Ti kutakodtatok?

2014. jan. 23. 10:53

Sziasztok!

Az az igazság, hogy én sem tudom mit gondoljak erről, mert ez olyan tipikusan marketing szagú.

Sajnálnék akár 4.000,-Ft-ot kidobni, de mi van, ha mégis működő dolog?

Én is szinte mindent kipróbáltam, 30 éves vagyok, 20 éve fogyókúrázok-amiknek az az eredménye, hogy egyre kövérebb vagyok. Amióta ülőmunkát végzek, 25 kiló plussz, az egyébként is 30 kiló felesleg mellé. Elméletben mindent tudok, hogy mit hogy kellene, gyakorlatban más. Rohadtul fárasztó külön főzni a páromnak-külön nekem, és amikor kész vagyok mindennel este 8 - 9 körül még neki kellene állni mozogni. Szóval tudom én hogy nem a csodára kelle várni, de pedig olyan jó lenne elhinni amit ír, hogy a kedvenc ételeid-és fogysz...hát...

2014. jan. 23. 00:14
Sziasztok! Én is kaptam ilyen email-t, de még én sem tudom mit gondoljak róla. Persze, mint minden olyan nőtársam, aki valaha is kinlódott a fogyás nehézségeivel, nagyon szeretném elhinni, de nem sok reményt fűzök a dologhoz. Azt hiszem egyet kell értenem az előttem szólókkal, némi önkontroll és több mozgás. Ezt már magam is többször megtettem, működött, de most az utolsó szülésem óta valahogy nem akaródzik ismét nekilátnom az életmódváltásnak. Azért magam is nagyon hálás lennék, ha valaki olyan megírná a tapasztalatait, aki már kipróbálta ezt a bizonyos "Fogyás faktor"-t.
4. Icuska538 (válaszként erre: 2. - KissMeli)
2014. jan. 22. 17:00
Szerintem egyetlen lehetőség az ha kevesebbet eszel , és többet mozogsz, mondjuk nekem is ezt kellene tennem.
3. 520803se (válaszként erre: 2. - KissMeli)
2014. jan. 22. 16:10

Szia KissMeli !!

Igen én is kaptam ilyen felhivást, nem tudom mit gondoljak róla....Neked milyen tapasztalatod van velük?? köszi.

2014. jan. 22. 12:29

Szia Norit85!

Ez az 5.900,- helyett 3.900,- könyv -Drámai átalakulás már 3 héten belül - leírja a húga történetét..... ????Ha Te is MEGFOGADTAD,hogy 2014-ben lefogysz, ez lesz az EGYETLEN lehetőséged...ilyen szöveggel kaptad az ajánlatot???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook