Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mondatok, melyektől frászt kapunk fórum

Mondatok, melyektől frászt kapunk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mondatok, melyektől frászt kapunk

1 2
2015. szept. 17. 18:28
Magamat adom... Húúúú B+ :o)
46. Hold99 (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2015. jún. 21. 17:43
:-)
45. Hold99
2015. jún. 21. 17:42
Bezzeg az én időmben....
2015. jún. 12. 21:28
csiripöri
43. Kisritu (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2015. jún. 11. 15:35
szerintem edes ez a szimbiozis:) ha egyszer lesz kisbabam en is igy fogom mondani:D
42. Kisritu (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2015. jún. 11. 15:34
ez a feltuningolt verzió jobban bejott:) koszi
41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 26. 22:47

Ilyen mondatokat én inkább anyukáktól hallok, nem nagyiktól.


Óóó, ennél cifrábbakat hallok, néha dühét, néha alig tudom visszafojtani, hogy ne röhögjek, rettenetesen vizuális típusú ember vagyok, és amikor hallom ezeket, beindul a fantáziám.


-Bekakiltunk pillecukrom?- Ugye igazi szoros anya- gyerek kapcsolatban muszáj együtt. Lehet tanítja a gyereket, együtt nyomnak. Az a gáz, az anya csak érzi, ha nem ért el a WC-ig, de a csecsemőt miért kérdezi, az még nem tud válaszolni.


A kedvenc gyöngyszemem: -SZOPIZTUNK- A gyereket még értem, de az anya mit szopott?? Együtt a család, mindenki lerendezett mindenkit?.....na jó, gonosz vagyok, biztos savanyú cukorkát szopizgatott az anya, ha már így többesszámban beszél róla.

40. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 38. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 23. 10:07
És téged az sem idegesít, mikor nagymama az unokáról beszél, valahogy így;" Bizony, betegek voltunk. Ugye kicsim? És felszúrták a fülünket is " Én erre rákérdeztem:- Neked is?
39. syria (válaszként erre: 38. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 22. 16:23

Semmitmondó, rosszul megírt cikkeken nem érdemes bosszankodni. Bár, ha a bosszankodás eredménye egy jó kis szösszenet... :)


Ez a lényeg: "élni, és élni hagyni". Miért nem valósítja meg mindenki?


Igen, egy pillantással is lehet ölni. Ezért van, hogy nem ritkán kerülöm a szemkontaktust. A renitens érdekében. :)

38. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Syria)
2014. jan. 22. 01:02

Kedves vagy, köszönöm. Örülök, ha tetszett valakinek. Csupán felbosszantott maga a "cikk".


Ugyan miért is kellene bármelyik mondattól frászt kapni? Két intelligens ember között, ezek nem jelenthetnek problémát. Miért ne lehetne valakinek igénye arra, hogy megnézzen egy meccset úgy, hogy ne zavarja a másik.Miért zavarna valakit, ha megkérik, hogy neki kicsit másképpen ízesítsen egy ételt? Kapcsolaton belül is kell némi szabadság, kikapcsolódás. Nem egymás tulajdonai vagyunk normális esetben, hanem két egyenlő társ.

Úgy gondolom inkább arra kellene felhívni az emberek figyelmét, toleránsabbak legyenek egymással, oly sokunkban tombol az ego, nem engedünk, mert akkor, mi is lesz??? Oda a büszkeségünk. Pedig úgy gondolom sokkal jobb taktika az élni, és élni hagyni. Gondoljon bele mindenki kicsit a másik helyzetébe, hogy igen neki is lehetnek rossz napjai, ahogy nekem is. Főleg arra kell vigyázni, amikor a társunknak rossz napja van, ne akkor akarjuk éppen megváltani a világot, ne akkor jöjjünk, bezzeg én megmondtam stb. szöveggel, mert valószínű magától is tudja, nem kell olaj a tűzre. Majd amikor lenyugszik, akkor megbeszélhetjük vele. Ha erre képtelen valamelyikőnk, akkor eleve halott a kapcsolat és, ha kimondjuk a cikkíró szerinti frászt hozó mondatokat, ha nem, egymás látványa is a frászt hozza ránk, szavak nélkül is. Egy pillantással is lehet "ölni".

37. syria (válaszként erre: 35. - OlíviaAnna)
2014. jan. 21. 18:42
Köszönöm! :)
36. 408020f45e (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 22:36
Hát nekem összeugrott a gyomrom!:)
35. OlíviaAnna (válaszként erre: 30. - Syria)
2014. jan. 20. 22:21
Egyetértek!
34. OlíviaAnna (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 22:19

Ez igen! Nem elcsépelt, vicces és életszerû!

(Az eredetit mintha egy kis iskolás írta volna. Egy pocsék humorú kis iskolás :-S)

33. sweetie-pie (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 22:03
Ez oriasi!!! :D Na, errol beszelek en is ;-)
2014. jan. 20. 21:56

"Mondatok, melyektől frászt kapunk"

helyett:

"CIKKEK melyektől frászt kapunk"

kellene, hogy legyen ennek a cikknek nem is nevezheto nemtomminek a cime.... :/


Annyira sokminden fugg a szituaciotol, a hangnemtol, stb. PL. egy kis humorral, huncut mosollyal megszinesitve sok "idetlen" megjegyzes nagyon is megmosolyogtatja az embert!!! ;-)

2014. jan. 20. 21:22
be fütött szobába felfütött hangulatba a férj megkérdezi az asszonykát mond drágám mi holnap ki tudjuk fizetni a gázszámlát
30. syria (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 19:43
A netbarátnő beiratkozhatna hozzád, s tanulhatna tőled értelmes/szórakoztató cikket írni. :D
2014. jan. 20. 10:40
Remélem, ennél nincs már lejjebb.
2014. jan. 20. 10:38
ennél jobbal semmi nem prezentálja, hogy mennyire fingja nincs egy genetikai szinglinek a párkapcsolati dolgokról. harmatgyenge, kisiskolásszintű fércmunka..
27. M0ncsa (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 10:28

:DDD

Csatlakozom az elottem szolohoz :)

26. Shanee (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 06:18
Ez sokkal jobb, mint az eredeti "cikk" :D Jót nevettem, köszi!
25. 3d787b167a (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 05:43
Így sokkal jobb! :DDD
24. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 00:52
:DDD
2014. jan. 19. 23:35

1. Vettem egy arany fülbevalót, de csak a te bankkártyád volt nálam. - Nem baj drágám, a tiéd nálam volt és én egy kocsival leptem meg magam, már éppen lelkiismeret furdalásom kezdett lenni.

2. Bezzeg Ica férje mindent azonnal megjavít, nem kell könyörögnie hetekig. – Ica férje itt , én Icánál javítok meg mindent azonnal, erre valók a barátok.

3. Nagyon fáj a fejem, kérlek, ma aludj a nappaliban!- Meglepetééés, itt egy szem algopyrin.

4. Egész éjszaka elviselhetetlenül horkoltál – csinálj valamit, mert ilyen zajban nem lehet aludni! – Ha nem tudsz aludni, vasald már ki a kéthete gyűjtögetett ingeimet.

5. Érdekesek a barátaid, remélem nem fogunk túl sűrűn találkozni velük. - Te biztos nem, mert ők is érdekesnek találnak Drágám.

6. Láttam a volt szerelmedet, a haveroddal sétált kézen fogva. – Ja, azzal a balfék Bélával, akivel két éve jártál?

7. Addig bámulod, hogy poros lesz a szemed! – Ha rád nézek, attól meg könnyezem.

8. Holnap vigyáznunk kell a nővérem gyerekeire. Igen. Neked is. – Oké Túl van tárgyalva, hozom anyámat segíteni.

9. Ha igazán szeretnél, nem kellene folyton kérdeznem, hanem te mondanád. - Már megmondtam egyszer, hogy szeretlek, ha változás lesz, szólok.

10. Gondolom az anyukád főztje finomabb az enyémnél. – Tudom az én feleségem a legokosabb, jól gondolod ezt is, az eszedért és nem a főztödért vettelek el..

11. A hétvégén látogatóba jönnek a szüleim, remélem, tudsz viselkedni. – Persze szívem, ne aggódj, addig elmegyek sörözni a haverokkal.

12. Azt hiszem gyerekünk lesz. Nem. Mégsem. – Drágám biztos nincs szükséged szemüvegre, hogy biztosan lásd egy, vagy két csík van a teszten?/ már a frászt hoztad rám, a szeretőm is most jelentette be, hogy gyerekünk lesz.

13. Nem bánnám, ha levinnéd a szemetet – két félidő között csak ráérsz ennyire. –Persze Nyuszikám, érted mindent, rohanok is, de mivel nem érnék vissza a második félidőre, a sörözőben nézem meg a haverokkal a második félidőt.

14. Fogyókúráznom kell: holnaptól csak zöldséges ételeket készítek. Neked is. –Jó lesz Cicám, csak nekem egy szép darab csülköt tégy a salátára.

15. Nekem mégis magasabb a fizetésem. – Szerinted miért téged vettelek el?....hát nem a testedért.


1. Szerintem le kellene szedni a habot a húslevesről. Az ÉN anyám mindig leszedte. – Mutasd meg Macikám, hogy kell…naaaaa!!!

2. Te tudod! Engem ne kérdezz! - Igaz, nem az eszedért mentem hozzád.

3. Ide ne hívd a buta barátnőidet! Megőrjítenek a csacsogásukkal. -

4. Este sörözni megyek a haverokkal. NEKEM is jár egy kis szabadság. – De jó, hogy így gondolod, pont ma beszéltem meg a ’barinőkkel, hogy megyünk egyet rázni.

5. Majd holnap megcsinálom. – Oké, menjünk étterembe, ma nekem sincs kedvem főzni.

6. De ugye nem vagy terhes? – Tőled???

7. Ugye anyádéknál nem leszünk sokáig? – Nem, mert ők jönnek hozzánk.

8. Ühüm... Értem. Persze figyelek... De nem hallgatnál egy kicsit? MECCS van. – Ha nincs kedved beszélgetni, gyorsan kiporszívózok nálad.

9. Ne légy mérges! Nyugi! – Már semmi baj Mesesajtom, most rendeltem egy arany fülbevalót magamnak.

10. Már megint pénz kell? Hát a többit mire költötted? – Nem mire. Kire???? Egy normális göncöm sem volt a szombati bulira..

11. Szörnyen érzem magam, kapar a torkom. Főznél nekem egy teát? – Cukorborsóm,anyádnál jobb teát nem főz senki, amíg beteg vagy nyugodtabb lennék, ha ő ápolna.

12. Csak ez van? Eszemben sincs zöldségeken élni? Hova tetted az anyuék kolbász-kóstolóját? – Teszteltettem a kutyával, tényleg jó volt megette.

13. Fér még abba a kukába – majd holnap leviszem./ - Persze, ha a halmaradék bűze nem zavar, nyugodtan, tudod az én orrom bedugult, úgysem érzem.


14. Jó lesz nekem az a fehér ing is, amit tegnap vettünk. – De cuki vagy, nekem sem lett volna kedvem a kéket vasalni.

15. Én diploma nélkül is boldogulok. – Teljesen igazad van, tőlem sem kérik a sarkon a diplomát.

22. syria (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2014. jan. 19. 20:48
Reménykedjünk. Tudod, amikor a halak versenyeznek, a tonhal ér be elsőnek. A remény hal meg legutoljára. ;)
21. 3d787b167a (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2014. jan. 19. 19:59
:DDD
2014. jan. 19. 19:57
Tiszta bulvárszemét,amivel tömik a fejünket.Ez kb.olyanh hogyan hódítsuk meg a férfiakt,stb.Ráadásul aki kreálta,legalább ne ennyire alacsony intelligenciával rendelkezne,az eredetiségről már nem is beszêlve.Ez egy szemét.
19. Anyagi
2014. jan. 19. 19:40
??????????????????
2014. jan. 19. 19:05

pasi vagyok, tehát nem mérvadó...sőt, szánalmas..


aki ezeket az okosságokat összegyűjtötte, annak fogalma sincs mi minden hangzik el nap-mint nap...

(egyébként ez nem cikk, csak egy kiencedikes házifeladata)

arról már nem is beszélve, hogy miket nem mondunk ki...

hajaj...

(ami egyébként a béke alapja)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook