Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Natural Swiss Béltisztító kúrát próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok? fórum

Natural Swiss Béltisztító kúrát próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 21. 10:00
ha valakit érdekel van eladó béltisztítóm! mint látjátok nemrég lett vásárolva,tehát neincs lejárva a szavatossága! szimplán lustaság miatt eladó,ugyan is elfelejtem használi őket! :-)
2015. jan. 12. 21:03
En most pont hasznalom.Minden reggel WC(bar ezzel nekem sosem vol baj),de egyaltalan nem olyan szornyusegek tavoznak belolem mint a kepeken :-) Bar en elegge odafigyelek az etkezesre,mozgasra,etrendkiegeszitokre,ugy veszem eszre mintha a hasam laposabb lenne,nem lennek olyan ehes.Kipattogni nem pattogtam ki.Ha vegeztem a kuraval,jovok es beszamolok(csak 1 honapig csinalom)
2014. jan. 21. 11:42
DEjó, hogy itt vagyok! Hangyibaba hogy működnek ezek a kúrák?
2014. jan. 21. 09:46
Szia!Ha béltisztítás akarsz, hagyd a csudába a kapszulákat, csak pénzocsékolás! Térj vissza a gyökerekhez: fehér mustármag-kúra, kefír+kenyér kúra, útifűmaghéj szedése ( ez egy csomag kb. 1000 Ft), sült citromos kúra (= ebben szalicilsav van, ez dolgozik). Ezek természetközeliek, évszázadosak és olcsók. Nézz utánuk a neten! Ja, és a februári fogyóhold idején érdemes elkezdeni a tavaszi tisztító kúrákat!
1. Lodi
2014. jan. 18. 23:21
Natural Swiss Béltisztító kúrát próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook