Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Stresszinkontinencia műtét utáni tapasztalatok fórum

Stresszinkontinencia műtét utáni tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. dec. 7. 15:36

Nos ..... a véletlenszerű és pontatlanul, összevissza végzett izomösszehúzásoknak nem csodálom, hogy nincs eredménye .... de ez nem is a Kriston Intim Torna .....


A medencefenék izmai ugyanolyan harántcsíkolt izomrostokból állnak nagyrészt, mint a vázizmaink .... azok sem erősödnek akkor, ha hébe-hóba, hasraütésszerűen dolgoztatjuk őket, csak ha rendszeresen, edzésterv alapján, a megfelelő erősítő gyakorlatokat végezzük .... a gátizmokra ill. az intim tornára ugyanez érvényes. Csak akkor fejleszt, ha van egy saját gyakorlatsorunk, ami a mi tüneteinknek a legjobban megfelel, ismerjük, hogyan kell végezni ezeket a gyakorlatokat, és el is végezzük napi rendszerességgel őket!

9. Rozália (válaszként erre: 2. - Icus)
2010. dec. 7. 15:07
Lehet, hogy rosszul tudom, de a Kriston intimtorna nem az, hogy összehúzod-tartod-elernyeszted a hüvelyi izmaidat? Ezért szerintem felesleges pénzt kiadni, ráadásul a végeredmény is kétséges, mint olvasom. Ezt bárki maga is csinálhatja, bárhol, bármennyi ideig. (Igaz, én is csináltam/lom, de javulás az 0.)
2009. máj. 7. 22:26

Sziasztok nekem 3-as fokú inkontinenciám lett a munkahelyemen a hidegtől 3 éve, vizeletvisszatartás miatt, kellemetlen és ciki no meg nem túl higénikus. Műteni kellene de a korom miatt nem nagyon akarnak. Kriston intim torna pesten elvégezve hatás hát szinte semmi. Vettem tizenezerért hüvelygolyót sajna semmi Guggolás, hapci, köhögés, esetlegesen szex után problémák maradtak. Most hogy lefogytam és elkezdtem futni panaszok szinte minimálisra csökkentek. Műtétre kiírva nagy könyörgés árán, hogy nem akarok betéttel élni fiatal vagyok még erre stb ősz környékén leszek, dokim külföldön, de ha ez így marad elhalasztom inkább, hátha javul még. Erősebbek lettek az izmaim szerintem. Próbálkozom őszig. A 6 hét lábadozás nekem sajna nem megengedett. Volt ismerősöm 50 éves megcsinálták neki 6 hét után panasz semmi 0 és nagyon boldog 10 év szenvedés után.


Szép estét nektek.

2008. aug. 12. 21:22

Nekem a nőgyógyászom adott egy telefonszámot a Kriston tornára:30/212 16 37. Még nem hívtam, de ha gondolod próbáld meg. Biztosan van javaslatuk, hogy mit csinálj.

Szióka M

6. Icus (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. júl. 13. 14:02

Én nem tudok buszozni, de kocsival délutánonként talán megoldható lenne!

Hol keressek rá a neten? van esetleg valami címed?

5. Zizisicc (válaszként erre: 2. - Icus)
2008. júl. 12. 10:28

Szia Icus!

Te nem laksz messze Pesttől, ha helyben nincs ilyen tanfolyam, talán fönt is megtanulhatnád, a 12 órás tanfolyamot többféle lebontásban is oktatják, biztos találnál olyat, amibe belefér az utazás is.

2008. júl. 12. 10:24
A fennmaradt tünetek orvoslására mindenkinek ajánlom a Kriston Intim Tornát!
3. NOA
2008. júl. 12. 09:51
Szomszédomon végeztek hüvelyplasztikát.-állítása szerint rettenetes volt és változás nem történ utána minden maradt a régiben, köhögéskor trüsszentéskor gondjai vannak:)
2. Icus (válaszként erre: 1. - Turukata)
2008. jún. 6. 07:40

Nekem semmilyen problémám nem volt műtét után. Nekem , hólyagplasztikát, hüvelyplasztikát és méhszájcsonkolást végeztek el egyszerre. Igy a fájdalomról nem tudok írni, mert nekem a hüvely jobban fájt. Nekem hólyaggyengeségem volt. A műtét után a stressz inkontinenciám megmaradt, sőt néha éjjel is vannak gondjaim. A dogi szerint se a streszzinkontinenciát se az éjjeli vizelettartási problémát nem lehet műtéttel megoldani.

Nekem az egyik fórumon ajánlották a Kriston tornát, hogy az jó lehet a stresszinkontinenciára is. Még nem találtam a közelemben ilyen tornászt:(

2008. márc. 27. 18:53
Nekem 9 hete végezték el ezt a műtétet. Hát elég nehezen viseltem a 6hét gyógyulási időszakot. Aztán a doki szerint teljesen gyógyultnak nyilnánított. Azt mondta, hogy újból össze kell szokni a férjemmel. Ez így is volt csak most az a gondom, hogy a húgycsőnyílásom és körülötte elég érzékenyé vált, amit nem tudom, hogy hova tegyem. Írjatok, hogy nektek milyen problémtok volt utána és hogy mire számolhatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook