Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik ilyen Facebook csoport? fórum

Létezik ilyen Facebook csoport? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 8. 21:16

Túrázni szeretsz, az is jó irány.

Kreatívkodás. Szervezés kérdése de akár ők is nyilvános találkozót szervezhetnek..

Akarsz - e személyes találkozós csoportot?

8. töprengő (válaszként erre: 4. - Tavasz007)
2017. febr. 8. 21:10
Lila napra járok. Mecsek túrán is voltam velük. Sőt Kopaszi gáton is.
2014. jan. 18. 02:00
Es arra is ugyeljel,-ha lehet-hozzad hasonlo vilagnezetu emberek tarsasagat keresd,mert pl.ha vallasos vagy,eleve kizart az igazi jo baratsag mas nezetu emberekkel.(sajat tapasztalat!)masszoval elobb-utobb vitatkozas lesz belole:)
2014. jan. 18. 02:00
Es arra is ugyeljel,-ha lehet-hozzad hasonlo vilagnezetu emberek tarsasagat keresd,mert pl.ha vallasos vagy,eleve kizart az igazi jo baratsag mas nezetu emberekkel.(sajat tapasztalat!)masszoval elobb-utobb vitatkozas lesz belole:)
5. jstefan (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 17. 20:09
Beírod a facebook keresőjébe "Pozitív Gondolatok", ötezer tagja van a csoportnak,a lakóhelyedhez legközelebbi szimpatikusnak tűnő emberrel azonnal ismerkedhetsz.A neten nagyon sok fórum működik,keress az érdeklődési körödnek megfelelőt.Az énekeseknek,művészeknek külön rajongói csoportjai vannak ,együtt járnak a koncertekre,rendezvényekre,előtte a neten ismerkednek.
4. tavasz007 (válaszként erre: 3. - Szandra7190)
2014. jan. 17. 17:25

attól függ, ki mire nyitott. Sajnos ha az embernek nincs fix munkahelye, akkor igen nehezen ismerkedik.

Tök jó fej emberekkel lehet megismerkedni a neten is, csak kérdés, hogy nyitott vagy-e rá. Én pl. tök jó fej bringás csoporthoz csatlakoztam a facebookon, akikkel amúgy nem valószínű, hogy belefutok, és most együtt járunk tekerni.

:)

2014. jan. 17. 17:19
Szia. Szerintem nem az a legjobb ismerkedési oldal..., valójában csak élőben lehet jó barátokra szert tenni :)
2. sercegnő (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 17. 17:18

mi erdekel?

rengeteg csoport van

ott van pl. Feldmar Andras csoportja, o pszichologus...

2014. jan. 17. 17:17
17 éves lány vagyok, és érdekelne, hogy van-e Facebookon olyan csoport, amelyben értelmes, kulturált emberekkel lehetne ismerkedni, barátkozni? Többnyire negatív emberek vesznek körül, így nagyon nincs sok ismerősöm, barátom. Önbizalomhiányos vagyok, rengeteg bántás ért 12éven keresztül. Rettentően hálás lennék, ha valaki linkelne nekem egy ilyen csoportot, vagy a nevét leírná. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook