Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudom mi a baj fórum

Nem tudom mi a baj (beszélgetős fórum)


2014. jan. 18. 23:38

Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat!!! :)

Tegnap nem tudtam orvoshoz menni mert épp szabadságon volt,de hétfö reggel mindenképp meglátogatom!!!:)

2014. jan. 16. 22:43
Inkább menj úgymond feleslegesen orvoshoz, minthogy később megbánd, hogy nem tetted meg időben. Sokak nem veszik komolyan ezt a problémát...pedig kellene. Nem akarok senkit sem megijeszteni, de sajnos nem rég búcsúztunk el férjem 35 éves unokahúgától, mert sajnos ő is félvállról vette a dolgot. És CSAK hasonló problémái voltak. A lényeg beszélj egy orvossal és ő fog igazán megnyugtatni, nem mi itt a Hoxán.
2014. jan. 16. 21:45

Sziasztok! este vacsoránál igyatok mályva vagy szűzteát. Először csak fél adaggal próbálkozzatok. Én csak este iszom 2-3 naponta 1 filterrel és rendben tart.

Mozgás és rostszegény életmód, valamint 30-40 éves kor után sajnos lelassul az emésztésünk, legtöbb nő ilyen problémákkal küszködik.

Reméljük nincs komolyabb probléma, de mindenféleképp menj orvoshoz, hogy tisztázva legyen...

21. szandra7190 (válaszként erre: 20. - 01bd069736)
2014. jan. 16. 21:43
Szia. köszi a válaszod. Dokinál már voltam, diétára írt ki , nem ehetek gyümit sem zöldséget :O bár ezt nem igazán tartom be ..., mert szerintem az elengedhetetlen egy szervezetnek. Írt fel 3 fajta hisztamin tartalmú gyógyszert + mosakodókrémet + hűsítőkrémet. Azt mondta , hogy ez már valójában nem is csalánkiütés, hanem amit az égésre kentem Dermazin kenőcsöt az váltotta ki ezt az allergiát nálam. hát ez is nagyon érdekes, hogy a csalánkiütésből lett egy másik allergia, ami ugyan úgy néz ki mint a csalánkiütés, vagy is ugyan úgy megmaradt hiszen el sem múlt már 3 hete ebben szendvedek. Mit szoltok, ha csalánteát iszom az jó hatással lehet a csalánkiütésre , allergiára??
20. 01bd069736 (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. jan. 16. 21:31
Szia! Minél előbb fordulj dokihoz. Életmódbeli hiba, helytelen táplálkozás, kevés testmozgás lehet az oka. Igyál bő folyadékot, egyél sok rostot, probiotikumot. Mozogj rendszeresen.Van egy tuti recept, a ricinusolaj, elég rossz íze van de, nagyon hatásos. De tényleg menj dokihoz, mert a legrosszabb esetben, egy bélcsavarodást is kaphatsz.
19. ina87 (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. jan. 16. 21:28
Alma és kamilla tea mivel mind kettö széklet javito.de mielöt bármit kiprobálsz inkab menj el orvoshoz!
18. szandra7190 (válaszként erre: 15. - A7dd008376)
2014. jan. 16. 20:54

Szia. Ugyan azt használom amit eddig is használtam.., nem váltogattam őket nagyon....

Sajnos már a 3. hete vagyok benne ebbe a csalánkiütésben. Közben előtte megégettem a csípőmet, erre kaptam egy Dermazin nevezetű krémet , amivel folyamatosan kentem az égésem, sajnos kiderült, hogy már nem is csalánkiütésem van, hanem a kenőcsre vagyok allergiás. Azt mondta a dokim, hogy a csalánkiütés már rég elmúlt volna , ha nem kenem a Dermazinnel a sebem, ami kiváltott egy másik allergiát. Azt még a mai napig sem tudom, hogy mi okozhatta a csalánkiütésem, szigorúan diétáztam, vizet hajtottam, has hajtottam, tisztító kúráztam. Sajnos még mindig látszanak az allergiás kiütéseim, de már nem kenem a Dermazinnel, a doki írt rá egy másik kenőcsöt/ Hűtőkényöcsöt/ /antihisztamin gyógyszerek 3fajta/ és azt veszem észre kezdenek halványulni a sebeim. remélem elmúlik mihamarabb. Holnap kell visszamenjek megint a dokihoz, már 3.jára, remélem elküld allergia tesztre , én a múltkor is említettem neki , de nem akart elküldeni, hogy miért? azt nem tudom. De szerintem ezzel kellet volna kezdenie, nem a sok gyógyszereket rajtam tesztelgetnie. te voltál már benne ?

2014. jan. 16. 20:51

vagy...


[link]

2014. jan. 16. 20:48

Hali, "kaukázusi kefirgomba"- bol kefir (olcso es finom)

Minden nap iszom egy kisebb bogrevel, pocakot rendben tartja (napjara 3-4x is megyek...)

Nagyon sok mindenre jo, mar nem veszem a boltbol a joghurtokat hanem ezzel elvan az egesz csalad...


[link]

15. a7dd008376 (válaszként erre: 13. - Szandra7190)
2014. jan. 16. 20:42
*milyen mososzereket, testapolot, tusfurdot, kremszappant, stb. hasznalsz?*a vese, maj, stb. vegzi a dolgat, ne felj!*
14. szandra7190 (válaszként erre: 12. - Bkmonikaa)
2014. jan. 16. 20:18
Én már próbáltam a zöld teát, de semmi hatása nem volt. ez a zöld kávé is olyan?
2014. jan. 16. 20:17
Sziasztok. Sziasztok! Szeretném kérdezni tőletek, mivel csalánkiütéseim vannak (kb 10napja) és sajnos még ennek sem tárult fel a valódi oka...,(szigorú diéta + antihisztamin gyógyszerek) hogy így el lehet e végezni a sós tisztítókúrát??? Pár napja a székletemmel is problémáim vannak, oly annyira, hogy semmi sem idézi elő, ezelőtt ilyen problémáim nem voltak. Azért gondoltam a tisztító kúrára, hogy méregtelenítsem a szerveimet, mert nem e lehet , hogy emiatt jöttek ki rajtam a csalánkiütések,?? gondolok itt arra , hogy nem tud rendesen méregteleníteni a szerveim,. Valakinek volt már ilyen tapasztalata???? Kérlek írjátok meg véleményeiteket, már bele örülök ezekbe a csalánkiütésekbe, viszketésbe és ráadásul nem is akarnak tágítani, egyszerűen nem múlik el, pedig már mindent kiiktattam az étrendemből, bár sosem voltam semmilyen ételre allergiás. Ez egyik napról a másikra megjelent. Mit gondoltok ez a sós kúra segíthet????? Köszi a segítséget! Üdv : Szandra
2014. jan. 16. 20:15
A zöld kávé megindít. 1 pohár reggel éhgyomorra és 1 óra múlva tuti a wcn fogsz ülni. Nem megfosat, hanem csak normálisan megindítja a dolgot. 2 naponta elég. Lehet kapni drogériában instant változatban.
11. 17c2ec021b (válaszként erre: 10. - 5fdf409d9a)
2014. jan. 16. 20:05
Holnap el is megyek.. már az sem érdekel ha beutal gyomor vagy béltükrözésre... tartottam tőle,de ha ez kell ahhoz hogy kiderüljön mi a baj akkor egye kukac,bevállalom....
2014. jan. 16. 20:02

Ugyan így voltam én is. 2 napja rendben vagyok nagyjából, de valamiért nekem sem akar beválni ez a kávés dolog több, mint 1 hónapja. Most búzakorpát keverek joghurtba, így legalább nem maradnak ki napok... Azért remélem visszaáll a szervezetem a kávés dologra. :)

Jól teszed, ha elmész dokihoz, mert tényleg nem egészséges ez így. :/

2014. jan. 16. 20:01

Páromnak sajnos vékonybél fekélye van...

Persze..

8. Cessi (válaszként erre: 6. - 17c2ec021b)
2014. jan. 16. 20:00

Ha a párodnak is hasonló gondjai vannak, nem lehet, hogy az étkezésetekkel van gond?

Esztek rendesen rostosat, zöldséget, gyümölcsöt?

7. 17c2ec021b (válaszként erre: 5. - Panni7408)
2014. jan. 16. 19:50
neked is volt hasonló problémád?? :/
6. 17c2ec021b (válaszként erre: 4. - Partszakasz)
2014. jan. 16. 19:50

Pont ezért aggódom... :( párom is rágja a fülem.. mert neki is hasonló problémái vannak... ://


lehet tényleg komolyabb problémáim vannak... fogyni is szeretnék,de mivel nem akar megindulni ez a dolog így fogyni sem tudok...

2014. jan. 16. 19:48
Sült alma.A nagymamám is adta nekem.Totál pucol.Isteni finom.
2014. jan. 16. 19:47
Nem egészséges.
3. 17c2ec021b (válaszként erre: 2. - Partszakasz)
2014. jan. 16. 19:44
Lényegében az energiatálnál teljesen mindegy hogy mikor ittam.. bármikor megmozgatta a hasam... most is néha ezzel hozom meg...
2014. jan. 16. 19:41

Sok folyadék, sok rostos étel, gyümölcs, zöldség.


Éhgyomorra ne energiaitalt vagy kávét igyál!

2014. jan. 16. 19:39

Segítséget szeretnék kérni olyan emberektől akik szenvednek/szenvedtek hasonló problémákkal mint én.

Arról volna szó.hogy arra gyanakszom,valami nagyon nincs rendben az emésztésemmel. Már egy ideje nem tudok elmenni normálisan WC-re... Eddig ha reggel égyomorra ittam kévát,vagy egy pohár vizet,vagy energiaitalt egyből meginditotta a hasam.... De moxt egyszerűen semmi nem akar jönni egy ideje... holnap elmegyek orvoshoz 9ide félek hogy komolyabb bajom van....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook