Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fárasztó álmok fórum

Fárasztó álmok (beszélgetős fórum)


2014. jan. 20. 08:30
én meg már a régi barátnőmtől szeretnék szabadulni az álmaimban. Hat éve nincs velem de még rendszeresen vissza visszatér az álmaimban és elszúrja az egész napomat, mert felhozza a régi érzéseket.
12. 25800e2d09 (válaszként erre: 11. - Gretaa)
2014. jan. 19. 21:07

nem kell hinni benne.. van.. tudományos tény.. szerinted ha a Hold befolyásolja a tengerek dagályát és apadását akkor az élőlényekre semmilyen hatással nincs?


én szó szerint megkergülök olyankor. ingerültebb is leszek sőt ilyenkor hízok mert valamiért visszatartja a vizet a szervezetem (nálam is dagály van XD de csak teliholdkor...)


persze nincs mindenkire hatással mint ahogyan nem mindenki frontérzékeny..


a fórumhoz hozzászólva, én továbbra is 2 óránként fent vagyok most már altatóval is...

11. Gretaa (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2014. jan. 17. 23:03
Én ebben a teliholdas valamiben nem nagyon hiszek,talán lehet éppen ezért nincs is rám semmilyen hatással. :)
10. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2014. jan. 17. 23:02

Szia.


Nekem is volt régebben ehhez hasonló össze-visszás alvásom,de nálam akkor volt ilyen ha valami nyomasztott,illetve nyugtalanított.Lehet éppen a vizsgaidőszakod az oka,hiszen az is stresszel jár.

9. fiabesca (válaszként erre: 8. - Perseida)
2014. jan. 17. 22:55
Én se gondoltam, hogy ilyen sokan vannak még ezzel így, főleg, hogy az utóbbi néhány hét óta. Tényleg elég furcsa :) bár a helyzeten nem változtat sajnos...
2014. jan. 17. 08:30

Szépen gyűlik a csapat, szintén zenész. Úgy ébredek reggelente, akár álmodós, akár álomtalan álomból, mint akit agyonvertek. Régebben hamar össze tudtam szedni magam ébredés után, most félkómában támolygok órákig. Újabban én is álmodok sokat, és már alvás közben is tudom, hogy nem kéne ezt erőltetni, mert mintha ébren lennék, és tudnám, hogy ez csak álom, aztán reggel meg jön az összetörtség fizikailg-lelkileg.

Tényleg, ha jobban belegondolok, az elmúlt hetekre-hónapokra tehetem ezt én is. Stresszes előtte is voltam, újabb tényező nem jött hozzá, a stresszforrások egyre bővebb áradását meg már szinte megszoktam. Most meg felriadok, hülyeségeket álmodok, félig ébren alszom stb.

Nem szoktam ezoterikus-spirituális dolgokat belemagyarázni semmibe, de ez már gyanús :)

2014. jan. 17. 08:23

Sziasztok!

Nem vagyok ezzel egyedül :) Habár nekem vagy másfél éve tart a dolog. Hozzátársul, hogy 3-4-szer felriadok egy éjszaka. Legutolsó nap, amikor mélyen és végig aludtam az éjszakát, az november 28-a volt. Most szedek valami gyógynövébyes kapszulát, és végig alszom az éjszakát két-három naponta, de végig álmodok. Idegesítő. Most már járok edzeni, esténként, de az se segít egyenlőre. Nincs mi nagyon nyomasztana. :(

2014. jan. 16. 22:42
Telihold van, lehet ez is oka a rossz alvásnak.
2014. jan. 16. 22:20
dettó! nekem egy dolog segített (nyilván csak tüneti orvoslás) de altató, csak gyógynövényes, semmi komoly cucc, arra elég hogy tudjak aludni. nekem az a bajom mondjuk még hogy álmodok de fel is riadok belőle gyakran, ám nem emlékszem miért.. :S
2014. jan. 16. 18:02
Nem hiszem, hogy az időjárás lenne az oka, mert nálam ez már hetek óta tart, már az ünnepek előtt óta. Aludni szerencsére tudok (bár néha fel szoktam riadni éjszaka), azzal nincs baj. Meg a hangulatom se változott, csak szimplán hulla fáradtan ébredek reggel. De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2014. jan. 16. 17:36
Sziasztok! Akkor nem vagyok egyedül :-(. Napok óta én is és a párom is rosszul alszunk, sőt a kollegám is panaszkodott, hogy egész éjjel vergődik, alig alszik. Lehet most jön ki az embereken a decemberi hajsza az ünnepek miatt, az időjárás sem normális, januárban tizenegynéhány fok...
2. 1e75b9596c (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2014. jan. 16. 17:26

Szia!


Tanácsot nem tudok adni,de hasonló cipőben járok én is. Az elmúlt hetekben én is mindennap álmodom, abban a pár órában,amit sikerül aludnom. Nagyon sokszor ingerlékenyebben kelek azóta, és fáradt is vagyok,de sajna nem tudom a megoldást. Remélem valakinek lesz ötlete erre a problémára.

2014. jan. 16. 17:12

Sziasztok!


Gondoltam teszek egy próbát, hátha más is járt már így. Az elmúlt hetekben nagyon gyakran előfordul, hogy össze-vissza álmodok hülyeségeket (teljesen összefüggéstelenül, nincs benne semmi ismétlődő és logika), van, hogy nem is emlékszek az álomra, csak arra, hogy folyamatosan álmodtam. Reggel pedig fáradtan, kimerülten ébredek. A vizsgaidőszakot leszámítva (ami amúgy már a sokadik), most nincs olyan dolog, ami különösebben megkeserítené az életem, néhány hete próbálok egészségesen enni, eleget alszok, szedek vitamint. Valaki járt már hasonlóan? Vagy tudnátok tanácsot adni, hogy kipihentebben ébredjek? A válaszokat előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook