Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért azokba leszünk szerelmesek, akik alig foglalkoznak velünk? fórum

Miért azokba leszünk szerelmesek, akik alig foglalkoznak velünk? (beszélgetős fórum)


23. 01bd069736 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. jan. 16. 18:46

Szia! Mintha a hugomrol olvasnék :DD

Ő már 2 éve vár egy pasira aki semmibe nem nézi, minden áldott nap ragozom neki, már én unom, hogy keressen mást, jobbat, de hiába. Az a baj , hogy mindig az kell akiért szenvedni, küzdeni kell, a kérdés csak az hogy egyáltalán van e értelme???

22. Hella6 (válaszként erre: 21. - Sanyinak)
2014. jan. 16. 14:24
Lehet benne valami
21. sanyinak (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. jan. 16. 12:39
Ez nem azért van, mert a kihívás vonzó és bíztok benne, hogy sikerül legyőznötök a másik jellemét?
2014. jan. 16. 12:11
Olyan emberrel kell együtt lenni,aki tényleg szeret,akit tényleg szeretsz.Egy férfi ha önző,hiú egy párkapcsolatban,akkor miét is kell egyáltalán belemennia kapcsolatba?Ha igazán szeret,akkor veled szemben soha cnem fog így viselkedni,de mással sem.Mert nem ez lesz a fontos.
19. forrest2010 (válaszként erre: 18. - Hella6)
2014. jan. 16. 11:53

A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni ! mert az azért enyhén szólva túlzás ! h valaki szörnyeteg ! mindenesetre jól bele tudnak taposni ilyesmivel a másik lelkivilágába !

Az az igazság , h valahol minden emberke élete egy kész regény , ő is sokat mesélt nekünk a gyerekkoráról , 3-an voltak testvérek , anyukájuk otthagyta őket , az apjuk nevelte fel egyedül a 3 gyereket , mindig a szép szőke nővéréről áradozott , h milyen szép lány volt ! ennek ellenére nem volt sok szerencséje az életben , férjhez ment , lett egy fia , elvált , az egyszem fia 56-ban disszidált , kiment Kanadába , soha többet nem látta az anyja az imádott fiát . Megnősült odakint , lett 3 gyereke , a feleség + nem engedte hazajönni , mert attól félt , h soha többé nem menne vissza ! Szeretem hallgatni mások történetét , van , aki + szeret mesélni .

18. Hella6 (válaszként erre: 17. - Forrest2010)
2014. jan. 16. 11:08

A szépség teljesen relatív. Kiskamasznak engem szörnyetegnek csúfoltak ,aztán felnőttkoromra kinőttem a tini hibákat, de akkor sem felejtem el azt az időszakot... volt egy fiú osztálytársam aki az akkori kinézetemre is azt mondta hogy szerinte szép vagyok (10-11 éves fiúról beszélek!) és ne törődjek másokkal. 13 éves koromban meghalt. Kár hogy kevés olyan ember van mint ő volt.

Ez a mamis sztori bár morbid és a halál nem vidám téma ezen jót mosolyogtam :)

17. forrest2010 (válaszként erre: 15. - Ekka)
2014. jan. 16. 10:38
Azt mondják , h ezt a ronda nők találták ki , h " belső szépség " pedig , lehet benne valami . Nem csak azt lehet szeretni aki-ami szép ! volt egy nagyon idős tündéri kolleganénim , mindig azon mulatott / sose kesergett érte / h ő milyen kis csufi volt gyereknek , fiatalnak , de tündéri emberke volt , egy nagyon helyes pasi volt a férje , igaz , h 30 év után elváltak , mert a pasi nemigen tagadta meg önmagát , nagy szoknyavadász volt világéletében . Aztán végső elégtétel az lehetett a Maminak , h rátemették a volt férjére , megvette ő a saját sírhelyét a volt férje mellett , de mivel eladták a sírhelyet mégegyszer és odatemettek valakit , így a gyerekeik + rátemettették Anyukájukat az apcira ! minden jó , ha a vége jó , mégha kicsit morbid is !
16. Ekka (válaszként erre: 14. - Hella6)
2014. jan. 16. 10:31
Jó, de nálam ez max. annyit jelent, hogy megfog, a szerelemhez azért több kell. (nekem legalábbis:-D)
15. Ekka (válaszként erre: 12. - Forrest2010)
2014. jan. 16. 10:29

Erre szokták mondani, hogy nem minden a szépség!


X v. Y szép! És akkor mi van?! Nem a szépség egy kapcsolat alapja!

Meg amúgy is, kinek mi a szép!;-)

14. Hella6 (válaszként erre: 13. - Ekka)
2014. jan. 16. 10:29
Pedig állíthatom hogy van szerelem első látásra :) Nem feltétlenül a külső, hanem kisugárzás meg ilyenek. Nekem már 2x bejött. De persze nem ebből kell kiindulni :D
13. Ekka (válaszként erre: 8. - Hella6)
2014. jan. 16. 10:27

Velem ilyen még nem volt!

Nem is értem, hogy működik ez.. Hogy lehet beleszerelmesedni egy 'idegenbe'?!

12. forrest2010 (válaszként erre: 4. - Yellow sun)
2014. jan. 16. 10:26
....és olyat nem láttál még ? h ronda nő - jó pasi , a pasi mégis a randához ragaszkodik ?! Mert , ha úgy működne , ahogy mondod , akkor az összes randa megmaradna magnak , a jó nők meg elkelnének seperc alatt ! pedig nem így van !
11. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. jan. 16. 10:22
Élj le vele 40-30-20-10 v legalább 1 évet majd elmúlik magától is !!!!!!!!!!!!!!!
10. Hella6 (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2014. jan. 16. 10:04
mázlista :)
2014. jan. 16. 10:01
Velem még nem történt ilyen. Én olyat szeretek, aki engem is:)
2014. jan. 16. 09:58
Hülyén fog hangozni de én néha annyira szeretnék 170 centi helyett csak 160 lenni és teljesen máshogy kinézni , akár több kiló vagy bármi, de nagyon rossz tud lenni ha a pasik csak húsként néznek rád... pedig kihívóan se szktam öltözni. Barátnőm is hasonló cipőben van csak ő tán még rosszabb mert ő tényleg nagyon nagyon szép
7. Vancsa1977 (válaszként erre: 5. - Hella6)
2014. jan. 16. 09:55
Én meg pont a te ellentéted vagyok.Mert nem vagyok egyáltalán szép semmilyen tekintetben,és nekem meg a rossz fiúk tetszettek,meg akik bombatestűek,macsók....
6. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. jan. 16. 09:52

Én is eddig így voltam.

Egyoldalú volt a szerelem.Mert mindig is köér voltam,és tetszett mindig valaki,de nem viszonozta..

Most találtam 1 embert aki elfogadott ilyennek amilyen vagyok.Azóta már 2 gyerekünk van.

2014. jan. 16. 09:50

Se én se barátnőm nem vagyunk egoisták de hálistennek nem vagyunk csúnyák és néha ez az átkunk is... Nekem az a szerencsém hogy nem a tipikus népszerű és jóképű pasikra bukok hanem a visszafogottabb típusra aki nem feltétlenül a nők bálványa bár nem is csúnya :d Exem viszont pont ennek az ellenkezője volt..talán pont emiatt. Pedig szexben meg semmiben nem volt olyan nagy szám de valamiért elvarázsolt.

De szeretném ha már elmúlna. Barátnőm meg most van ott hogy nem ártana ha véget vetne a kapcsolatának mert félek vele is ez történik .. :(

2014. jan. 16. 09:40

függ attól, hogy mennyire vagy jó nő, mennyire vagy kapós, mert annak könnyebb újjal összejönni és nagyobb az esélye, hogy tud felejteni. Ha nem arról van szó (nem tudok szebben fogalmazni ezért elnézést mindenkitől) ha nem arról van szó, hogy egy nő bűn ronda nagy nehezen összejött neki egy férfi és attól nem tud elszakadni az egyértelműen azért van, mert másnak nem kell és minden érzelmét csak abba az egy férfiba vetíteni aki anno horogra akadt véletlenül.

A másik eset amikor randizhatna bárkivel, népszerű, jöhetnek mehetne mindenkivel és ennek ellenére csak egy férfi kell neki. Na akkor már rosszabb a helyzet, mert nagyon nehéz lesz xy pótolnia.

Én egy férfihez ragaszkodtam nagyon, évekig az baromi jó volt az ágyban. Se előtte se utána nem volt olyan jó senki, azért szenvedtem miatta annyit... ronda nőnél azért van a ragaszkodás túl sok idő után, mert nem kell másnak. Szép nőnél, meg a testi-lelki vágy miatt nem megy évekig is akár a felejtés.

2014. jan. 16. 09:40
Maximálisan még én sem vagytok túl rajta pedig már másfél éve. Ezért nem tudok jó tanácsot adni, azt már elfogadtam hogy vele tudom hogy nem lennék boldog, mert önző és hiú. Rengeteg dolog van amiért gyűlölhetem de ott az az 1-2 amiért még mindig nem engedtem el. Már minden tipikus dolgot csináltam, buliztam, kimozdultam, új dolgokba kezdtem, és semmi... még új kapcsolatom is lett ahol szeretem és tisztelem a másikat épp úgy ahogy ő engem mégis még ott motoszkál az ex...
2. patapucs (válaszként erre: 1. - Hella6)
2014. jan. 16. 09:32

Te hogy léptél túl rajta??

Saját tapasztalatod - ahogy írtad - van, tehát elvileg úgy tudnál tanácsot adni neki.

Amúgy szerintem gyorsan csak egy módon lehet: ha megutáljuk vmi miatt. A szeretet és a gyűlölet egy tőről fakad, csak épp ellentétes érzelmek.

2014. jan. 16. 09:28
A legtöbbünkkel már megesett ez úgy gondolom. Én mai napig alig verem ki a bizonyos férfit a fejemből pedig amennyit törődött a kapcsolatunkkal főleg a második felében , nem méltó még említésre sem. Most a legjobb barátnőm van olyasvalakivel aki fájdalmat okoz neki de ő mégis szereti. Hogy lehet ezen túllépni végre? Neki mit tanácsoljak ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook