Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kényszeres evők, fogyjunk le egymás támogatásával fórum

Kényszeres evők, fogyjunk le egymás támogatásával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. febr. 19. 14:26
Örömmel olvastam végig a hozzászólásokat. Különösen jógini1 sikereinek örülök. Nagyon meg tudlak érteni. És nagyon örülök annak is, hogy e fórum hatására indult el néhány gondolat, elhatározás. Most már csak nekem kell összeszednem magam!!!
98. tucnyanjelik (válaszként erre: 35. - Csipkerózsika)
2014. febr. 19. 13:38
Mennyire igaz amit írsz...
2014. febr. 19. 13:20
Nagyon örülök, hogy nem halt meg a fórum, annak ellenére, hogy a fórumindító (én) önsajnálatba zuhant...De most újra itt vagyok. Remélem lesz erőm "kitárulkozni". Egyelőre örülök, hogy újra itt vagyok. Nagyon sok mindenkinek írnék választ, mert támogattok és jókat írtok... Köszi mindenkinek. Most megpróbálom bepótolni a 2 oldalnyi hozzászólás elolvasását. :)
96. tucnyanjelik (válaszként erre: 18. - Lexibaba)
2014. febr. 19. 13:17

Hú, mennyire igazad van! Mindig a másoknak való megfelelés, ez mérgezi meg az embert...

Köszi!

95. Chelsey (válaszként erre: 92. - Jógini1)
2014. jan. 26. 19:47
Jól csinálod! Folytasd!:)
94. Chelsey (válaszként erre: 87. - Patapucs)
2014. jan. 26. 19:44
Enzimtermelésre van inkább hatással, mint a hormonokra.
93. Bambi55 (válaszként erre: 92. - Jógini1)
2014. jan. 26. 19:14
Ez a beszéd,nagy gratula neked és így tovàbb!!!Nekem ma van a lazanapom (általában szombatonként szokott lenni,de így jött össze) Ez azt jelenti hogy olyat is eszek amit a hét többi napján nem engedek meg magamnak,de természetesen nem eltulozva!Ma kekszes napom van,nagyon kívántam már 1 hete az édeset,de tudom is az okát,holnapra várom a havimat...ilyenkor mindig rámtör az édesség utáni vágy.Na de holnaptòl megint no cukor no liszt!
92. jógini1 (válaszként erre: 90. - E49241a632)
2014. jan. 26. 18:32
Igazatok van nem kell 15 évet várnom, de még 10 évig iskolás lesz, és mivel egyedül nevelem, vannak prioritások. Addigra pedig 58 leszek, szóval ma kell boldog legyek, és nem azon sírni, hogy nem élek úgy mint 20-35 éves koromban. Köszönöm ennek a fórumnak, mert valahogy tényleg segített az írás. Most újra fél5-kor kelek és jógázom, hogy megvalósuljon legalább az az álmom, amire van lehetőségem. Mindannyiunknak kitatást. Ma sem vettem csokit, kis győzelmekkel előre.
2014. jan. 26. 10:00

Én esti evő vagyok, szorongok sokat, nagyjából tudom az okát, hihetetlen harcokat kellett vállanom, és voltak skerek, amikért nagyon hálás vagyok, de még nincs vége. Én is úgy érzem, nincs idő, pénz (elegendő) magamra, évek óta a családom megmentésére megy el az összes energiám. Én ezért gyerekkérdésen nem is gondolkozhattam eddig.


Én is nagyon vágyom már arra, hogy a saját életemnek végre én lehessek a főszereplője, remélem, eljön ez az idő is.

90. e49241a632 (válaszként erre: 25. - Jógini1)
2014. jan. 26. 09:56
Miért kell 15 évet várnod, hogy megvalósítsd a vágyaidat? Hisz 13 éves a lányod, ha jól értem, pár év, és elkezdi a kis saját életét, 16-17 évest pár napra már egyedül is lehet hagyni, még örül is neki.
89. Bambi55 (válaszként erre: 82. - Lexibaba)
2014. jan. 26. 09:24
Nem tudom kinek írtad hogy mesélje miket eszik,de én leírom.Elöször is nem eszek apszolutt olyan dolgokat amik lisztet vagy cukrot tartalmaznak!A kávémba is édesítőszer rakok.Reggel általában kettő,0% zsírtartalmú és 0% hozzáadott cukor tartalmú gyümijogurt,ebéd párolt dolgok (csirkemell,pulykamell,hal,zöldségek) veszek light majonézt aminek csak 138kcal 100grammja,de nézni kell mert s többi light majonéznek szinte ugyan annyi a kcal tartalma...Szombatonként pedig bűnöző napot szoktam tartani,akkor se zabálok be,de megeszek 1 tábla cukormentes csokit,meg valami mást amit még szeretek.Nade szombaton 5 òrát futkározok szò szerint,melòn.Ugyhogy kell is a kicsit több energia!
88. patapucs (válaszként erre: 87. - Patapucs)
2014. jan. 26. 08:39
Bocs: hatásról
87. patapucs (válaszként erre: 85. - Chelsey)
2014. jan. 26. 08:38

Szia!


A hormonokra való harásról hol olvastál?

A google nem talál erre vonatkozó cikket és szívesen elolvasnám, mert ilyenről még nem hallottam.

Azt tudom, hogy puffadást okozhat, de ilyet még nem.

86. Csipkerózsika (válaszként erre: 85. - Chelsey)
2014. jan. 26. 01:28
Szerintem az édes íz miatt is, mert cukorra számít...
85. Chelsey (válaszként erre: 84. - 408020f45e)
2014. jan. 25. 23:27

Nem az összetétel, hanem a rágás miatt van.

A szervezet ételre számít, mivel valamit a szádba veszel és folyamatosan rágsz.

84. 408020f45e (válaszként erre: 11. - Chelsey)
2014. jan. 25. 20:37

A cukormentes?

Én nem hallottam ilyent. Hol olvastad?

83. Chelsey (válaszként erre: 73. - Lexibaba)
2014. jan. 25. 19:24
Ja, most persze, hogy van még a Tescoban is, de két éve, amikor kerestem, akkor nem volt.
2014. jan. 25. 18:53

Mesélj miket ettél ma? Sajna nekem csak Hétfőn ér ide a pénzem, szóval most nincs itthon csokis kekszem :D

Egy kis sós omlós rágcsit készítettem.

2014. jan. 24. 15:57
Itt reggel szàlingòzott a havacska,de azòta meg napos idö van.Igazàbòl,nekem màr nagyon régòta nem jelentkezett a kajarohamom.Amiòta vezetem a kalòriàkat,normàlisan étkezem.Egyedül a szombati nap az amit megszegek,akkor este dolgozom kb éjfélkor fejezek,de melòn kb 5 òràt szinte végigfutok.Ilyenkor nem szàmolom a kalòriàkat ès bizony becsùszik pàr csokis keksz is,de akkor se zabàlom magam rosszullétig.Régen bizony volt hogy addig tömtem magam hogy màr majdnem hànytam...
80. Lexibaba (válaszként erre: 79. - Bambi55)
2014. jan. 24. 15:14

Szia!


Nekem mozdulni sincs erőm igazából, nemhogy enni :D

Ez a hülye időjárás új lenyom, hogy szinte csak aludnék. Te hogy bírod? Nálatok van hó? Itt csak cudar hideg van, meg néha szállingózik.

2014. jan. 24. 12:01

Mindenki sikeressen lefogyott? :) hahòòò hova tüntetek?

Hogy haladtok?elkerült benneteket a falàsi roham?

2014. jan. 23. 08:31

Ma kezdem! Először csak avval, hogy csak éhségkor eszem. Már 2x mondtam ma nemet, hajrá.

Most, hogy nagyon figyelem a kiváltó okokat, teljesen egyértelmű a kapcsolat. Ahogy beértem a munkába, a lányom hívott, hogy hányt és nem tud elmenni iskolába - azonnal akartam enni valamit...

77. Csipkerózsika (válaszként erre: 74. - Jógini1)
2014. jan. 22. 15:17

Én is olvastam a pirosról ezt is, azt is. A tilalom színe is, de az érett, zamatos gyümölcsöké is, szóval nem egyértelmű a hatás.

Viszont valahol volt egy cikk, abban a kék szín jótékony hatásait taglalták a konyhában, mivel hideg szín,megnyugtató.


A többivel abszolút egyetértek.

76. Csipkerózsika (válaszként erre: 70. - Chelsey)
2014. jan. 22. 15:14
Teljesen olyan.
75. Csipkerózsika (válaszként erre: 66. - Nünüke :))
2014. jan. 22. 15:11
Akkor nekik is próbálj meg csak épp annyit, olyat venni, ami egyszer-egyszer elfogy.
74. jógini1 (válaszként erre: 71. - Chelsey)
2014. jan. 22. 13:49

Én azt olvastam, hogy a piros fokozza az étvágyat.(Ne fessük az étkezőt pirosra)

Most olvastam el a Kerényi Gabriella féle könyvet, ua. mint Paul McKenna módszere. Szinte biztosra veszem, hogy csak ez a megoldás: szembenézni a tudatalatti okokkal, amiért kövérek akarunk lenni. Csak 43 oldal, ha valakit érdekel el tudom küldeni.

73. Lexibaba (válaszként erre: 71. - Chelsey)
2014. jan. 22. 13:49

Én Tescoban láttam pirosat. Nekünk feketék vannak itthon.

Nekem 2 szeletke pizza volt a kajcsim ma még(32 cm-esből 2/8-ad pizza).

Meg most megyek tornázni. :)

Tornaaaaaaa! :D

72. Chelsey (válaszként erre: 69. - Bambi55)
2014. jan. 22. 13:27

Bolognait ettem reggelire:)

Én nem kistányért használok, mert az nekem nem biztonságos (többször is tennék rá), hanem kis adag kajákat rendelek. Nagyon kényelmes, változatos és egy dekával se tudok többet enni belőle, mint amennyit küldenek :D

71. Chelsey (válaszként erre: 62. - Lexibaba)
2014. jan. 22. 13:20

Ha találsz egy piros tányért, az még jobb lesz! Állítólag a piros szín valamiért tudatalattira és kevesebbet esznek az emberek piros tányérról.


Még nem próbáltam, mert amikor hallottam erről sehol nem láttam piros tányért a boltokban :D

70. Chelsey (válaszként erre: 60. - Csipkerózsika)
2014. jan. 22. 13:18
Kefírből joghurt? Jó, tudom te sem így gondoltad :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook