Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körzeti fogorvost /SZTK/ lehet váltani és hogyan? fórum

Körzeti fogorvost /SZTK/ lehet váltani és hogyan? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 14. 18:32

Nálunk 3 fogorvos van, én nem ahhoz járok, akihez tartozok, de csak azért, mert véletlenül rossz helyre kértem időpontot:)

Szerintem kérj időpontot a másikhoz és ennyi. El nem küldenek általában.


Vagy még az is lehet, hogy máshova mész. Budapesti vagy? mert ez esetben mehetsz a Szentkirály utcába is.

2014. jan. 14. 17:24
Nálunk hiába van 2-3 fogorvos,ingyen tb-re csak az lát el akihez területileg tartozom!!Ha váltani akarok,nekem kellene költözni,vagy magánnak perkálni.Zárójelben megjegyzem,a körzetis ezerszer jobban megcsinálta a fogam mint akinek hatszámjegyet fizettem...
2014. jan. 14. 16:28

Nem minden településen van SZTK. Kisebb helyeken lehet csak 2 fogorvos van, gondolom ők meg elosztják a betegeiket.


"WEBBeteg szakértő válasza a fogorvos témában


Kedves Kérdező! Sajnos a fogászati körzetekre nem vonatkozik a szabad orvosválasztás. Ez területi felosztásban van, így ha nem a lakó körzetéhez tartozó fogorvoshoz szeretne járni csak magán úton teheti."

7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bucika06)
2014. jan. 14. 15:45
Gondolom nem csak egy orvos rendel az SZTK-ban. Kérj máshoz időpontot.
2014. jan. 14. 15:43
nem hiszem, hogy elutasítana, nálunk legalábbis az sztkban van vagy 6 doki, és ahhoz mész akit felhívsz!!!
2014. jan. 14. 15:43
simán kérj a másikhoz időpontot
2014. jan. 14. 15:42

hogyne lehetne

gondolom ott az sztkban van vagy 4-5 fogorvos, nem??

2014. jan. 14. 15:18
Akkor ha nem vagyok megelégedve vele és nem tudok magándokihoz járni akkor is kénytelen vagyok hozzá menni?!Háziorvost lehet váltani,körzeti fogorvost meg nem?!
2. zzmm
2014. jan. 14. 15:13

Nem lehet.

Illetve csak úgy, ha lakhelyet váltasz.

2014. jan. 14. 15:08
Körzeti fogorvost /SZTK/ lehet váltani és hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook