Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vas megyei kismamák fórum

Vas megyei kismamák (beszélgetős fórum)


18. varga.nora (válaszként erre: 17. - TMarcsiV)
2014. febr. 24. 15:09

Sajnos nincs olyan lehetőség, hogy értesítőt küldjön amikor a fórumhoz hozzászólás érkezik.

Viszont nekem be van jelölve kedvencként, és így csak rámegyek a kedvencekre, azon belül a fórumokra és akkor azok a fórumok jelennek meg, amiket nézegetek és egyből látom, ha van új hozzászólás :D


Igen sajna én is hallottam, hogy a C&A-ban drágák a kismama nacik. Hófehérkéset már én is láttam és nem volt rossz. Majd egyszer bemegyek és körbenézek én is.


Próbáld meg eladni valamelyik hirdetős oldalon a kismama farmerszoknyát, biztos lesz érte más jelentkező, akinek jó lesz a méret!


Én mindenképpen szeretném tudni a baba nemét :D Én ilyen kiváncsi típus vagyok :D

2014. febr. 24. 09:17

Uppsz, jó rég jártam itt. Lehet kérni valahol értesítőt, ha új hozzászólás jön?

Most nem vettem nadrágot. Elmentem a C&A-ba, ahol három éve vettem. Akkor 8 vagy 9 ezer volt, most ugyanaz 12... Ennyire nem kell. Kínaiban is láttam, nem valami szépet, ismerős pedig a Hófehérkében vett, elég jól néz ki, ötezerért.

Viszont bevásároltam egy szoknyával :( Nadrághirdetésre mentem el egy anyukához, a naci kicsi lett, a szoknyát is felpróbáltam, kicsit szűk volt, de gondoltam, azért jó lesz. De nem jó :( Kicsit tovább kellett volna gondolkodnom rajta, míg felpróbálom... Úgyhogy most van egy farmer kismamaszoknyám, amit nem fogok hordani :(


Kislányunknál sem tudtuk, hogy fiú lesz vagy lány :) A legtöbben csodálkoznak ezen, de azért van, aki egyetért, hogy legyen meglepetés :)

16. varga.nora (válaszként erre: 15. - TMarcsiV)
2014. febr. 3. 17:55

Én mindenképpen szeretném tudni a baba nemét :D


Te vettél terhesnacit? Hol sikerült venned?

2014. febr. 3. 15:56

Jó olvasni a sikertörténeteiteket :) Annyi ismerősöm van, akinek hasonló problémák miatt nem jön össze a baba :( És hogy micsoda "tortúra" tud lenni az örökbefogadás is...


Hallottam Domonkos Veronikáról, igazából más nem is jut most eszembe, aki 4D-t készítene. A Madentkoban is ő van, az a hely annyival "jobb", hogy a hét minden napján rendel, vidékiként jobban lehet igazítani a programot. Gondolkodtam a 4D-n, de nem szeretnénk tudni a baba nemét, 4D-vel pedig szinte elkerülhetetlen, hogy ki ne derüljön :) Esetleg szólni neki, hogy csak akkor váltson át 4D-re, ha egyéb részeit látjuk a babának :)

14. varga.nora (válaszként erre: 13. - Monyikeri)
2014. jan. 26. 20:07

ÁÁÁ, értem :D

Köszi :D

13. monyikeri (válaszként erre: 12. - Varga.nora)
2014. jan. 24. 18:50

Szia!

Az elérhetőség a www.martinusmedicus.hu

Itt mindent megtaláltok a Veronikáról,telefonszám,térkép stb.

A kuponok azokban az újságokban van amiket a védőnő osztogat a tanácsadáson.Te nem kaptál tőle?

Erre felénk egy baba boltban lehet kiváltani és termék minták vannak benne.

Egyikben volt egy MAM-os cumi is :)

12. varga.nora (válaszként erre: 11. - Monyikeri)
2014. jan. 24. 15:51

Engem is érdekelne a 4d-s ultrahangos nő elérhetősége :D


Milyen kuponokról beszéltek?

11. monyikeri (válaszként erre: 8. - TMarcsiV)
2014. jan. 23. 22:06

Szia TMarcsiV

Igen rengetegen járnak Cellbe a szülésetre.

A Verems dokit nem ismerem én a főorvoshoz járok.

Nekem csak azóta van jó tapasztalatom a szülészetről amióta babát várok.Addig sajnos csak rossz tapasztalataim voltak.De a lényeg hogy most sikerült és össze jött a baba 5év után.Igaz nem az ottani dokinak köszönhetem,magunktól indultunk el egy lombik programon.

A kupont már kiváltottam,nekem a következő már a Kórházban lesz,ott adnak valami ingyenes mintákat.

Ha mentek 4D-re én tudom Szombathelyen ajánlani a Domonkos Veronikát,ő a legolcsóbb de nagyon jó.Mi is nála voltunk,aranyos volt.

Ha érdekel megírom az elérhetőségeit.

10. varga.nora (válaszként erre: 8. - TMarcsiV)
2014. jan. 22. 20:42

Szia.

Én 27 éves vagyok, párom 32. Első babánkat várjuk. Elvileg ma vagyok 8 hét 2 napos.

1 év alatt jött össze a baba, ugyanis inzulinrezisztenciám van, meg PCOS-om, mellette meg még pajzsmirigy alulműködésem.

Az elmúlt 1 év diétáról szólt, közel 40 kg-ot fogytam és csak így sikerült teherbeesnem.

Én rengeteget köszönhetek a dr. Németh Leventének, ő volt az aki rájött az IR -re és a PCOS-ra és kaptam megfelelő gyógyszert!

Most is hozzá járok.

Igen megyek jövő héten kedden a Bencsikhez, akkor lesz elvileg a vérvétel, vagy megnéz a Bencsik és majd eldönti, hogy mikor lesz a baba nagysága alapján! (dr. Németh Levente is tanácsolta, hogy inkább a Bencsiket válasszam, mert ott legalább van egy nagyon komplett vérvétel is).

9. varga.nora (válaszként erre: 6. - Monyikeri)
2014. jan. 22. 20:36
ÉN Kőszegen lakom :D
2014. jan. 22. 20:01

Nóri, köszönöm :) Kislányommal voltunk Bencsiknél, most nem akartam elmenni. Le is szidott a kórházban, aki ért, mert elmúltam 35, hogy kellett volna, mert jajajaj. Megígértem, hogy a 20 hetes UH-ra hozzá megyek, azon is kiderülnek a problémák. December 10-e táján telefonáltam, hogy január közepén mennék genetikai UH-ra, és nem volt időpont, csak februárra :O Ha azért kérdezted, mert mennél, akkor minél előbb kérj időpontot. Ha pedig azért, mert mész, akkor elmondom, hogy nagyon jó volt :) Hatalmas kijelzőn néztük a babát, mindent részletesen elmagyarázott, szép volt :) Csak hát a 30.000 Ft... De valamiből meg kell venni azt a hatalmas kijelzőt.

Kislányommal Vermeshez jártam. Most úgy voltam vele, hogy tudok várni az sztk-ban, megnézem, az milyen, de mivel nem tudtam beszélni a dokival, mert az asszisztensnő a szomszéd rendelő asszisztensnőjével beszélgetett, vagyis kiabált, úgy döntöttem, hogy mégiscsak magándoki lesz. Vermeshez nem mertem visszamenni, hiszen "megcsaltam" az sztk-val, úgyhogy Kismarosit választottam, ő csinálta a 12 hetes UH-ot.

Most Te mesélj, hányadik hét, kihez jársz, ilyenek :)


Monyikeri, Celldömölkről csak jót hallani, szerencsés vagy, hogy ott laksz. Bár kislányommal Vermeshez jártam, és ő csak Cellben vezet le szüléseket, a távolság miatt nem akartam odamenni, pedig a szülészet ott országos hírű, még Budapestről is jönnek :)

(Épp most akarok kolléganőmnek írni, hogy én nem jutottam el a Várandós Mamák Tanácsadójának a végére legutóbb, így nem tudtam, hogy van benne kupon, amit a várandósság hatodik hónapjától lehet kiváltani. Te se felejtsd el :) )

2014. jan. 22. 19:33
Van itt valaki köztünk aki Celldömölkön fog szülni és kb. ebben az időben jár mint én?
6. monyikeri (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2014. jan. 22. 19:32

Szia!

Nem én Celldömölk mellett lakom. Te?

5. varga.nora (válaszként erre: 4. - Monyikeri)
2014. jan. 22. 07:08

Szia :D

Gratulálok!

Szhelyi vagy?

2014. jan. 21. 19:30

Sziasztok!

Én első babámat várom a 32.hétben járok.

Nagyon várjuk már a férjemmel.

2014. jan. 21. 10:30

Szia!!!

De jó végre valaki! Gratulálok a második babához!

Bencsiknél te voltál kombinált genetikai teszten?

Ki az orvosod? :D

2014. jan. 21. 10:18

Szia!

Egyelőre nem tolongunk... :) Mi második gyermekünket várjuk, kicsit túl vagyok a félidőn. Ha bármi kérdésed van, ha tudok, szívesen segítek! A szombathelyi dolgokról van tapasztalatom.

Marcsi

2014. jan. 14. 09:42
Sziasztok! Én még nagyon az elején vagyok, de gondoltam megoszthatnánk a tapasztalatainkat. Pl. kihez és hova érdemes menni vizsgálatra, mit hol lehet beszerezni és csak úgy beszélgethetnénk! :D Remélem azért vagyunk még rajtam kívül páran :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook