Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tüntethetjükük el a narancsbőrt? fórum

Hogyan tüntethetjükük el a narancsbőrt? (beszélgetős fórum)


19. adri1993 (válaszként erre: 18. - Jajjj)
2014. jan. 15. 22:37
Köszönöm szépen a tippet és hogy megosztottad velem a véleményed:)
18. jajjj
2014. jan. 14. 08:39

Szerintem láb mindenképp. Amúgy nem értek ehhez nagyon, tavaly március előtt meg sem emeltem a fenekemet soha. És soha nem gondoltam volna magamról, hogy valaha is mozogni fogok. Tavaly le akartam adni 5kg-t, amit már máskor is sokszor megtettem koplalással, vagy csak azzal, hogy az evésen változtattam. De tavaly valamér elkezdtem tornázni is, és én úgy éreztem, hogy rettentő nagy a különbség a mozgással kombinált fogyás és a csak étkezésen változtató fogyás között. És biztos vagyok benne, hogy ugyanez a különbség a hízásnál is jelen van.

Ugyanazzal a testsúly egészen máshogy néz ki izommal, és izom nélkül. A naplómban vannak erről képek, most épp a 27 oldalon.

És visszatérve az eredeti témára, azért reagáltam arra amit írtál, mert ugyan sosem lesz már szépségkirálynő bőröm, de a torna hatására úgy érzem egészen megváltozott a bőröm tapintása. Hátam alján, a derekam táján volt nagyon sok göröngy, meg a combom külső oldala volt szép. És nem mondom, hogy nyomtalanul eltűntek, de szebb lett. És nem tudom, hogy ez is a tornázás miatt van-e, vagy egyszerűen a tornázás miatt szívesebben kenegetem magam, de ha száraz a bőröd tudod milyen az amikor lehúzol egy nejlon harisnyát, és minden irányba száll a lehámlott bőr. No ez nekem most nincsen. Lehet, h. egyszerűen javult a vérellátása ezeknek a részeknek, nem tudom. De ennyit arról, hogy nem értek hozzá, ha szeretnél olvasni ezekről, akkor összeszedek neked néhány cikket, amiket szerintem érdemes elolvasni. A kardio meg erősítő torna közti különbségről.

Az 5km edzéstervet nem csináltam, én nem akartam futni, csak véletlenül kezdtem el :) Sétálni akartam zsírégető tartományban, ehhez vettem egy pulzusmérős órát, és ennek a sétának a vége az lett, hogy kocogni kezdtem, és most már végig tudok csoszogni 5km-t. Tavasszal szeretnék majd újra, és rendszeresen futni, valamilyen edzésterv szerint. Most inkább csak otthon tornázok. Egyelőre Péntek Enikő edzésterve szerint.

2014. jan. 13. 22:00
Láb izmosodok :-vádli,comb? huu mennyire értesz ezekhez nagyo ügyes lehetsz benne:) te is csinálod ezt az 5 kmteres edzéstervet?
16. jajjj (válaszként erre: 15. - Adri1993)
2014. jan. 13. 21:50
A futás kardio mozgás, eleinte izmosodsz tőle, és javul az állóképességed, de egy idő után már nem nagyon fogsz új izmot fejleszteni vele. Mondjuk az hosszabb idő. Mindenesetre a futással sem árthatsz magadnak semmit, van sok első 5km edzésterv neten, érdemes nézegetni őket. De amellé mindenképp érdemes szerintem erősítő tornát is betenni, nem félve akár a súlyzóktól sem.
15. adri1993 (válaszként erre: 14. - Jajjj)
2014. jan. 13. 21:38
köszönöm szépen ma edzettem is egy félórát holnap lesz 1 óra is :);)remélem sikerül minden erőbedobással elérni amit akarok:) futás az csak fogyásra jó?
14. jajjj
2014. jan. 13. 21:07
jó ötleted lesz=jó étvágyad lesz ... fáradok :)
13. jajjj
2014. jan. 13. 21:07
Amúgy, ha hízni szeretnél, amúgy arra is jó a torna. Egyáltalán nem mindegy, hogy amit felszedsz az zsír, vagy izom. Mert a zsír az lóg, puha és bizony göröngyös. Az izom meg szép tónusossá tesz. Ezenkívül meg a tornától jó ötleted lesz. Én próbálgattam krémeket narancsbőrre, de persze nem működött, de az ilyesmit mindenkinek magán kell megtapasztalnia. És szerintem még ha fogyni nem is szeretnél, akkor is érdemes sok mindent betartani, amit a diétázóknak javasolnak: sok víz, napi 5 étkezés, minél kevesebb feldolgozott élelmiszer stb. Ezekkel ártani nem árthatsz, és a bőröd is meghálálja.
2014. jan. 13. 17:12

Köszönöm azt ötletet nagyon aranyos vagy bnoi7525!

48 kg vagyok nem hiszem hogy szükséges lenne az a nadrág nekem a fenekem ami nagyon narancsbőrős:S Azt a plusz kg-ot amit még felszedtem azért nem nagyon akarom leadni:D

11. bnoi7525 (válaszként erre: 10. - Adri1993)
2014. jan. 13. 16:34
Valamennyire sajnos alkati kerdes is, de ha sokat tornazol, es megiszol naponta 2.5-3 liter folyadekot, akkor nagyon jot teszel magaddal. Nincs olyan krem, ami csodaszer lenne narancsborre. Viszont ami meg segithet, ha torna elott folpack-kal betekered a combod, kenyes reszeket. Igy hatekonyabb a bor meregtelenitese. Nekem van specko fogyinadragom, nem tul sokert lehet venni neten (neopren anyagbol van, mint a buvarruhak).
2014. jan. 13. 16:30
Köszönöm szépen Cucicsillag tipped:) Nagyon sok vizet fogok ezentúl fogyasztani:)
2014. jan. 13. 16:19
Erdemes Tatarek Rezsot is megprobalni :)
8. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Adri1993)
2014. jan. 13. 16:18
A fenekre, combra jobbnal jobb gyakorlatok vannak :) es igyal sok-sok vizet, sportolj, egyel kevesbe cukros kajakat es hamar lathato az eredmeny :) sok sikert!
2014. jan. 13. 16:15
Köszönöm ezeket a tippeket meg is nézem mindegyiket majd aztán majd felépítem a az edzés tervet:)Mit gondolsz az is lehet narancsbőr oka hogy nem iszok elég folyadékot és a méreg anyag oda lerakodik lehetséges ez?
2014. jan. 13. 16:03
Bocsánat... tornavideo.hu
5. jajjj (válaszként erre: 4. - Adri1993)
2014. jan. 13. 16:03

Nem nehéz, a fenék a legkönnyebb szerintem. Amúgy nem feltétlen direkt fenék gyakorlat kell, hanem egyszerűen tornázni. Péntek Enikőt ismered? Nézd meg a tornavide.hu-t rengeteg gyakorlat van fent kategorizálva, ingyen. Vaaagy... azt még nem próbáltam, de tervezem: fitnessblender.com. Itt is irtó sok egész testet megmozgató gyakorlat van, de választhatsz testrész szerint is.

Én Béres Alexandrával kezdtem, neki is minden dvd-jén van fenék blokk. Eleinte még az is elég volt.

2014. jan. 13. 16:00
Köszönöm szépen a választ:D Azt hiszem neki látok akkor én is a tornának :) Csak fenékre elég nehéz edzeni,de szépségért meg kell szenvedni:)
2014. jan. 13. 15:52
Mármint a sok kézmosás közben védi, h. ne száradjon, nem a kézmosástól :)
2014. jan. 13. 15:51
Nekem a rendszeres torna sokat segített. És nekem is durván száraz, ekcémára hajlamos bőröm van. Kézre van nagyon jó védő krémem. Excipial Protect. Patikában vettem, bőrgyógyász ajánlotta. Nem annyira táplálja, mint inkább védi a kezemet, az állandó mosástól.
2014. jan. 13. 15:47
Sziasztok! Várom a tippeket ,hogyan tudjuk eltüntetni leghatásosabban a narancsbőrt- Mit tehetünk a száraz bőr ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook