Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatok és bizalom fórum

Párkapcsolatok és bizalom (beszélgetős fórum)


30. anya4005 (válaszként erre: 27. - Zeneszter)
2014. jan. 14. 23:12

Értem,csak egy felvetés volt!

De ha így áll a helyzet,méginkább a magányt javasolnám. A régi ismerősről annyit,ha jó volt vele az 1 éjszaka,akkor akár meg is tarthatod tariba,ha szükséged lenne rá,de érzelmeket nem vinnék bele.

Persze,máshogy vagyunk összerakva,mások az igényeink.

Szerintem most inkább barátnőzz,foglalkozz a családoddal,és sokat-sokat magaddal!!!

29. csengu (válaszként erre: 1. - Zeneszter)
2014. jan. 14. 10:50

Én az exet semmi esetre sem fogadnám vissza!

Ha most megteszed, megint megteszi, hogy elhagy egy másik nőért, mert tudni fogja, hogy úgyis visszafogadod...

A régi ismerősről meg annyit, hogy ha nem is akar komoly kapcsolatot, szerintem lehetsz nyugodtan vele.

28. c114183a1c (válaszként erre: 27. - Zeneszter)
2014. jan. 14. 10:25

Ha űr van a helyén, az azt jelenti, hogy hiányzik.


Nézd, azt Te érzed, hogy ez az egész félrelépés részedről mennyire megbocsájtható. Ha úgy nézzük 1=1. Nincs mit egymás szemére vetnetek. Én látom Benned, hogy Te nem vagy egy megcsalós fajta. :) Azt kell letisztáznod magadban, esetleg Vele, hogy mit várhatsz Tőle a jövőben. Én biztos leülnék Vele megbeszélni az egészet. De ez én vagyok...

27. zeneszter (válaszként erre: 28. - Anya4005)
2014. jan. 14. 09:49
Szinte a kapcsolat eleje óta azt hallgattam, hogy mikor lesz már gyerekünk. Én lassítottam, mondtam, hogy várjunk, majd ha igazán megérik bennünk a gondolat. És kábé fél évvel a szakítás előtt kezdtünk próbálkozni. Nem vagyunk mai csirkék(35, ,38), érthető, hogy nem jött össze a baba. Tényleg jobb egyedül most, csak egy űr van az exem helyén. És köszönöm továbbra is a támogató gondolatokat.
26. kriszta773 (válaszként erre: 20. - Zeneszter)
2014. jan. 13. 13:45
de miért gondolod egyáltalán, hogy bármelyikükkel együtt kéne lenned? :) az ex szerintem lejátszott ügy, biztos nem jött össze a dolog mégse a csajjal, vagy az ejtette őt, ezért teper. ha gyereket terveztetek, de ő közben lelépett más nővel, nem valószínű, hogy olyan erős érzések és tervek kötnék hozzád, amit te szeretnél, elvárnál. az új pasi pedig vélhetően csak egy egyszeri vagy laza kalandot akart, fogd fel vígaszpasiként és hagyd a csudába mindkettőt :) van még rajtuk kívül jónéhány férfi a világon :)
25. Toprengo (válaszként erre: 20. - Zeneszter)
2014. jan. 13. 13:39

Ezzel el is mondtad a lényeget te magad. :-)

Adj időt magadnak, akkor lépj, ha már tudod, mit szeretnél.

2014. jan. 13. 10:42
Nem hiszem, hogy ilyen előzmények után az exben meg tudnék bízni. Illetve biztos, hogy nem tudnék. Az egy éjszakás meg jólesett, oszt' jól van. Ha most egyedül érzed magad a legjobban, akkor érezd magad jól. Nem kötelező párkapcsolatban élni; ha majd úgy érzed, hogy valakivel nagyon jól érzed magad, akkor érdemes, de csak azért, hogy legyen valaki, akiben még csak nem is bízol... Nos, nekem erre nem lenne szűkségem.
23. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Katinkaboszi)
2014. jan. 13. 10:33
Ez mára már elavult szemlélet,de nagyon.Hülyeség,h első nap nem lehet az ágyban kikötni,mert akkor nem lesz tartós a dolog.Ha valaki csak ágyra játszik,akkor teljesen mindegy hogy akkor vagy 48òrával később jutnak el odáig,attól még nem fogja meggondolni magát.Egyébként pedig az ember nem akarja,h rögtön az oltár elé vezessék egy éjszaka után.Még mindig nem értem ezt a hozzáállást,h a nő részéről áldozat,ha odaadja magát,holott van két ember,kívánják egymást,jó az első éjszaka,ennyi.Mindkettőnek jó volt,mindkettő akarta.Érdekes,h a férfiaknak nem nagyon van olyan fenntartásuk,h csak akkor hajlandóak a szexre,ha komoly kapcsolat lesz.Annyira pedig ismerjük már magunkat,h tudjuk,milyen ffi kell.Nekem is volt olyan ffi,akivel nagyon jó volt az ágyban,de nem kellett volna egy komoly kapcsolatra.
22. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Zeneszter)
2014. jan. 13. 10:27
En az uj pasira koncentralnek, max nem lesz belole hosszutavon semmi de az ex mar leszerepelt, bebizonyitotta, hogy vele hosszutavon is bizonytalan. A masiknak meg meg nem volt ideje bizonyitani, illetve neked sem volt meg idod bebizonyitani nala, hogy koztetek mukodik hosszutavon, de ha eddig jo volt, adnek egy eselyt:)
21. ceres4+ (válaszként erre: 19. - Katinkaboszi)
2014. jan. 13. 10:11

Szia!

Nagyon okos tanácsot adtál.

2014. jan. 13. 07:22
Köszönöm a válaszokat, rengeteg erőt adnak. A legjobban akkor vagyok, ha nem gondolom, hogy bármelyikükkel lennem kéne. Tökjól elvagyok most egyedül.
19. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Zeneszter)
2014. jan. 12. 23:29

Hagyd z exet futni utánad, már csak azért is, hogy ezzel legalább visszaadja az önbecsülésed, mert minden szakításnál az sérül a legjobban.

Egyelőre maradj egyedül, pihend ki a két "kalandot", és válaszd azt, aki nem akar becsapni már elsőre. Vagyis, ahogy a többiek is mondják, legyen a harmadik a nyerő :)

És lehetőleg az első nap, ne az ágyba fejeződjön be, mert az a fiúk bár szeretik, de nem jelent sokat nekik.

18. ina87
2014. jan. 12. 23:23
Miért kéne döntened,egyértelmü az egyéjszakás kalandbol semi nem lesz,ugy h marad az exed vagy hagyod magad becsapni vagy kerek perec elmondod neki h az a vonat már elment...
17. gkreka (válaszként erre: 10. - 130454e42d)
2014. jan. 12. 22:48
nem is... Én nem tanácsoltam neki :)
16. a7dd008376 (válaszként erre: 14. - Zeneszter)
2014. jan. 12. 22:37
*hagyjad csak, had tapossa a kigyo farkat meg egy jo ideig*sose add ki magad egeszen*mindent fenntartassal ajanlatos kezelni*
15. Cinci4
2014. jan. 12. 22:34
És hogy érzed, meg tudnál bocsájtani az exnek?
2014. jan. 12. 22:26
Az egyéjszakást utólag titulálom annak, a túlérzékeny alkaltommal nem mentem volna bele, ha tudom, hogy ez a vége. Csak tényleg sok ez így most, olyan, mintha döntenem kéne, az exem szószerint bombáz levelekkel, sms-ekkel, az egyéjszakás meg szerintem kicsit pszichopata. De nem akarok belecsúszni az áldozati bárány szerepébe, egyébként egyértelműen az agyamban van átjárás, nem az ágyamban. Az maximum önbizalomhiányból fakad.
13. a7dd008376 (válaszként erre: 9. - Gkreka)
2014. jan. 12. 22:21
a'gya (nincs ekezetes betum)
12. Cinci4
2014. jan. 12. 22:15

Az exben többé nem tudnék megbízni, és nem tudnék túllépni azon, hogy elhagyott.

Az egyéjszakás reakciója rosszul esne ugyan, de rá sem tudnék bizalommal tekinteni.

Szóval én is a "harmadik pasi" féle megoldásra szavazok. persze, ehhez gondolom, idő kell, hiszen midkét dolog nagyon friss még.

Szerintem, ha elég időt hagysz Magadnak, akkor később meg tudsz majd bízni abban, aki tényleg megérdemli.

11. c40bac6a6e (válaszként erre: 5. - Zeneszter)
2014. jan. 12. 22:14
Hát neked is volt egyéjszakás kalandod , az csak bosszù volt? Vagy tovàbb akartál lépni? Lehet hogy egy harmadik a megoldàs.
10. 130454e42d (válaszként erre: 3. - Gkreka)
2014. jan. 12. 22:13
Ez épp demoralizáló volt :D
9. gkreka (válaszként erre: 7. - A7dd008376)
2014. jan. 12. 22:12
Az agya vagy az ágya? Nem mindegy...
2014. jan. 12. 22:02
az exet visszafogadni olyan, mint fürdés után felvenni a szennyest...
7. a7dd008376 (válaszként erre: 3. - Gkreka)
2014. jan. 12. 21:57

*irtozom a bonyolult dolgoktol*

*az ember elete/agya pedig ne legyen atjarohaz*

2014. jan. 12. 21:51
En tovabb lepnek az extol.
2014. jan. 12. 21:49
Köszi, nem is tudnám egyszerre többszálon mozgatni a pasikat . Nem vagyok ilyen típus. Az egyéjszakás láthatóan tojik rám, a másik pedig vissza akarja csinálni az egészet. Valószínűleg egy harmadik a megoldás, csak azt nem tudom, létezik-e olyan még bennem, hogy bizalom.
4. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Zeneszter)
2014. jan. 12. 21:44

hat konnyen lehet, hogy a visszafogadott ex kesobb majd el-elhagy egy noert, de az is lehet, hogy nem...

mindenre volt mar pelda.


kerdes, hogy te mit erzel a szivedben?

meg tudsz neki bocsajtani?


csak magadra hallgass, hiaba orunk mi ide barmit...

3. gkreka (válaszként erre: 2. - A7dd008376)
2014. jan. 12. 21:42
OK! Ha nem lehet demoralizáló a tanácsom, akkor nem javaslom, hogy legyen viszonyod egyszerre mind a kettővel...
2014. jan. 12. 21:38
*megoldas? egy harmadik!*
2014. jan. 12. 21:35
Sziasztok, az elmúlt egy-két hónapban igencsak kérdőre vont az élet ezen a téren. Először a 4 éve tartó, babatervezős projekt közben hagyott el a barátom egy másik nőért, majd belecsúsztam egy nagyon régen látott távoli ismerős karjaiba és titkon reméltem, hogy a kimondatlanság ellenére nemcsak egy egyéjszakás kalanddá fajul a történet. Most az exem vissza akar jönni, én meg azt sem tudom, hogy hívnak. Elítélő demoralizáló megjegyzésektől kíméljenek meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook