Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől tántoroghat a cicám? fórum

Mitől tántoroghat a cicám? (tudásbázis kérdés)

1 2
39. grizus
2014. jan. 18. 02:15
Milyen ember az, aki védtelen, önmagát megvédeni képtelen lényeket bánt, pusztít el? Aljasság, mely büntetésért kiállt.):
2014. jan. 13. 15:43

A banyák az utcánkban is fagyállót tesznek ki:(( Milyen aljas dolog:(

A halászlét pedig csessze meg a nyanya, ne tegyen ki kaját családi házas övezetben, ahol cinyók vannak.

Tudnék mondani egy csúnyát!

Szegény cicus.

2014. jan. 13. 06:31
Lehet meg mérgezte valaki!
36. grizus
2014. jan. 13. 02:25
És igen, tuti visszakapják az élettől, hogy ártatlan, védtelen állatokat tettek el láb alól vagy bántottak és a gazdinak is fájdalmat okoztak!
35. grizus
2014. jan. 13. 02:25
Nem értem, hogy lehetnek emberek ilyen aljasak. Igazán sajnálom, részvétem.
34. Orchidea76 (válaszként erre: 33. - Simple)
2014. jan. 12. 10:21
Csak én.
33. simple (válaszként erre: 31. - Orchidea76)
2014. jan. 12. 09:56
És azt hallotta más is, mikor mondta hogy mérget fog kitenni, vagy csak te?
2014. jan. 12. 02:10

Nagyon sajnalom a cicaidat :(

Sajnos az en cicamat is megmergezte a szomszed meg 2005-ben, akkor 10 eves volt a cica.

Borzaszto milyen emberek vannak!

Remelem visszakapjak ezt az elettol!!!

2014. jan. 12. 00:45

Amióta itt lakunk kb 10 cicám volt már,de vagy eltűnt vagy megmérgezték.Egy amit Horvátországból hoztam az átpártolt egy másik családhoz,de legalább még él...Sajnos nem tudok mit tenni.Aki tette egy olyan alkoholista nő hogy naponta berúg és kizárja a férjét is aki áll az ajtó előtt órákig egy szál pulóverben ilyen hidegben.Ha nem szánja meg a társát akivel leélte az életét.akkor mit várhatok tőle?

Nem vagyok egy nyugodt természetű nő,ezért imádkozni fogok,hogy ne húzzon ki a sodromból...

2014. jan. 11. 09:41

Nagyon átérzem a helyzeted, részvltem! Én nagyon béketűrő vagyok, utálok konfrontálódni még ha igazam is van. De egy időben sorra tűntek el a cicák nyomtalanul a környéken, köztük a mieink is. Nem egy időben, hanem több hónapos eltérésekkel folyamatosan. A mi eltűnt cicáink után is vhogy hozzánk szegődtek újak, mindig volt 1-2. Aztán mikor egy újabb is elment (nem a mienk) fogtam a meglévő cicánkat, és átmentem ahhoz a vénasszonyhoz, akiben biztos voltam, h ő tette, és mondtam neki, h jól nézze meg ami a kezemben van, mert ha ez eltűnik, akkor tudom kit kell feljelenteni (sose tettem még ilyet). Csak hápogott és kikérte magának, meg veszekedett, a férje meg csak ült csöndben. Még volt pofája utána átjönni, h feljelent becsületsértésért, ha nem mondom meg h ki terelte rá a gyanút. Ugyanis az egyik szomszédunk látta, amint lapáttal agyonvert egy macskát, csak nem mert szólni. Kihívta a sintéreket amikor tudta, h az egyik szomszédunk nincs itthon, h vigyék el a kutyájat, meg még sok egyéb volt a rovásukon. Végül elköltöztek innen, úgy útálta őket mindenki, de mint kiderült ide is azért jöttek előtte, mert az előző lakásukból kiútálták őket. És még csodálkoztak....

A "vénasszony"-ért bocs, nem volt öregebb amikor tette szerintem mint én most, de annyira undok banya volt, h amiatt ragadt rá a jelző.

Nekem is az jutott eszembe mikor a fórumindító kérdését olvastam, h megmérgezték, nekünk még a szüleimnél ment így el kutyánk is cicánk is. Borzasztó az a tehetetlenség érzés és düh ami ilyenkor az emberben van.

29. cel
2014. jan. 11. 00:30
Nagyon sajnálom a cicákat és téged is :(
2014. jan. 10. 23:50
Jó érzés látni hogy jó emberek is vannak azért.Köszönöm hogy együtéreztek velem és azt is hogy legalább hozzászóltatok a kérdésemhez.Jó pihenést mindenkinek.Most már megpróbálok lefeküdni
2014. jan. 10. 23:40

Ezeket a cicákat Tatáról hoztam el pár hónapja.A gazdinak nem kellett ezért neten hirdette őket.Eredetileg 2 cicát szerettünk volna hogy játszhassanak egymással,de amikor odamentünk 3 volt.Mindhármat elhoztam mert sajnáltam otthagyni egyedül egy cicát.Ahogy elhoztam őket észrevettem hogy nem elég virgoncok ezért dokihoz vittem.Kiderült hogy betegek voltak.Macskanáthásak.Jártam velük antibiotikumos inekciókra.Nem kevés pénzbe került az én zsebemhez.Nagyon megszerettem őket.

Az egyik cica a 3 közül elpártolt a közvetlen szomszédomhoz,de azt nem bántam hiszen hol itt hol ott volt.Ma azt se láttam.A másik két cicát meg megmérgezte a szembe lévő szomszédom.

Azért hoztam el Tatáról (kb 60km) őket hogy megmentsem.Gondoltam hogy gyönyörű macsekokat nevelünk belőlük sok szeretettel.Hát ennyit erről :(

2014. jan. 10. 23:31

Megsirattam a cicádat. nagyon sajnálom.

Mi kutyusokat veszítettünk el így párszor, vagyis a szüleim, mert volt egy retek szomszédunk, aki állandóan mérgezte a szomszéd kutyákat.

A mi kutyusunkat is megmérgezték 1x, de szerencsére megláttam a mérzet a fogain. Olyan rózsaszín volt, valszeg patkányméreg volt és azonnal vittük orvoshoz, az meg adott neki szurit és megmenekült.

Mi sosem tartunk ilyesmit itthon, így biztos, hogy szándékosan dobták be a kerítésen.

25. simple (válaszként erre: 24. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 23:24
Rohadék. az ilyen féreg az nem gondolkodik, nem is tudna mert olyan ostoba. Nagyon sajnálom. :( Én mondjuk valahogy megpróbálnám ráhúzni a vizes lepedőt.
2014. jan. 10. 23:18
Falun lakunk.Nem tudom mit gondolt.Azt se tudom miből gondolta hogy éppen az én cicáim ették meg amikor 2 házzal lejjebb kb 5 cica van.Passz.Azért szóvá fogom tenni neki.És említeni fogom hogy télen nagyon csúszós az út a kapunk előtt...
23. dafke
2014. jan. 10. 23:12
Sajnálom :( Mocskos szemétláda az ilyen, nem ember... én tuti megkérdezném tőle, hogy jól alszik-e... :((
22. simple (válaszként erre: 21. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 23:08
De minek rakta ki a kaját? Gondolhatott volna arra hogy valaki belenyúl... Komolyan ezért megölni egy ártatlan kis állatot?
2014. jan. 10. 23:06
Megette a karácsonykor kirakott halászlevét a szomszédasszonynak elvileg.Azt is mondta hogy mérget fog kirakni.Hát megtette...
20. simple (válaszként erre: 19. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 23:02
Te jó ég. :( Mocskos nyomorult, nem is ember az ilyen. Nehogy a kutyidnak is baja legyen! :(
2014. jan. 10. 22:31
Ez a második cicám.Ezelőtt 3 nappal temettünk el egy másikat.Azt is megmérgezték.Mire jöttünk haza alig lélegzett.Nem jutottunk vele állatorvoshoz.Azt hittem a kutyám megharaphatta vagy valami hasonló,de nem.Ugyanezek voltak a tünetek csak neki már percei voltak mire hazaértünk a munkából.Tudom melyik kedves szomszéd volt,de nem tudom rá bizonyítani.Két szép macsekom ment el :(
18. viva70
2014. jan. 10. 22:22
Sajnálom.:( Nagyon szemét emberek vannak.:(
2014. jan. 10. 22:22
Azt mondja a doki hogy fagyállóval mérgezik mostanában a cicákat,mert édeskés az íze és megissza a cica.
2014. jan. 10. 22:21
Reggel lesz meg a vizelet eredménye akkor megmondja a doki.90% hogy fagyállóval mérgezték meg.Lehet túlélte volna de nagyon pici eséllyel. Viszont olyan görcs jött rá az ölemben az autóban hogy összeharapdált.Nagyon szenvedett volna reggelig,ezért így döntöttünk.Az orvos is ezt látta emberségesebbnek.
15. simple (válaszként erre: 13. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 22:07
Jézusom. azt lehet tudni hogy mivel? Részvétem. :(
14. Serendipity:) (válaszként erre: 13. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 22:06
Sajnálom. :(
2014. jan. 10. 22:04
Megmérgezték a cicámat.Elaltatta az orvos :(
2014. jan. 10. 20:46
Nem tudom,de kívánom,hogy minden rendbe jöjjön a cicáddal .
11. Zebra25 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2014. jan. 10. 20:41
Én kutyával jártam így, csak nem szerette volna megijeszteni a fórumindítót.
10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Orchidea76)
2014. jan. 10. 20:40

Orvos!!! Lehet,vmi mergezes is,

Nekem akkor volt ilyena. Cicammal, mikor a festekesbodonbe esett es toxikozist kapott :-/

Szerencsere tul elte, de rogotn orvos, ez nem jatek :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook