Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Algoflex baby szirupnak van egy "csípős" utóíze? fórum

Az Algoflex baby szirupnak van egy "csípős" utóíze? (tudásbázis kérdés)

11. eandi78 (válaszként erre: 10. - F6390e6b9b)
2014. jan. 11. 12:05

Nekem az nem használ és még allergiás is vagyok rá:( Ibuprofen alapból annyira rossz, hogy nehéz ízesíteni. A felnőtteknek való spedifen meg egyenesen... A tablettát nem tudom lenyelni.

Még a flector a legjobb (mások szerint rossz ízű), de az meg lórúgás.

A többi szirup ízével semmi bajom, csak az ibuprofen rossz:)

2014. jan. 11. 08:58
Szia!Én lázas időszakban azt a tanácsot kaptam a kórházban,hogy vegyek neki panadol baby-t.Paracetamolos,nagyon gyorsan hat ráadásul olyan íze van mint a szörpnek.Ez az egy ami miatt nem kell hallgatnom a gyerektől hogy fúúújjjjj!!De a nurofent és társait úgy kiköpi hogy csak na!
2014. jan. 11. 08:21
Az én 4 évesem mindenre azt mondja csipős,de erre nem mondta...en is kolstoltam es finom ize van..6 hónaposom pedig nem panaszkodott:-)
2014. jan. 10. 21:44
Egyébként az algoflexnek olyan íze van, mint gyerekkoromban valamelyik fogkrémnek:) Még így is messze jobb a nurofennél:)
2014. jan. 10. 21:36

Én már szedtem algoflex és nurofen szirupot is. Nekem a torkom csípi/kaparja egy kicsit. Egyszer szedtem úgy, hogy a torkom be volt gyulladva. A könnyem folyt tőle annyira kaparta a torkom és köhögnöm is kellett tőle. Van még szájban oldódó nurofen az is kaparja kicsit a torkom.

Ismerős gyerekeknek nem volt ilyen gondjuk.

2014. jan. 10. 19:21

öntsd át másik üvegbe és mondd azt, hogy ez másfajta gyógyszer. Biztosan nem csípős, csak nem akarja bevenni,.


Jobbulást!!

5. Macskanita (válaszként erre: 4. - Igazság hol vagy?)
2014. jan. 10. 19:18
nem. algopirynre, meg többek közt erre is. paracetamolt bírom csak a fájdalomcsillapítókból
4. igazság hol vagy? (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2014. jan. 10. 19:16
Minden gyógyszerre???
2014. jan. 10. 19:15
?
2014. jan. 10. 19:08
sziasztok! Kéelek segítsetek. Nagyfiam azt állítja, a z Algoflex baby szirup csípős.,,,nos, nem hajlandó bevenni, pedig kellene, én nem kóstolhatom meg, mert allergiás vagypok gyógyszerekre.
2014. jan. 10. 19:07
Az Algofeélx baby szirupnak van egy "csípős" utóíze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook