Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cickafark tea, málnalevél és palástfű tea segíti a teherbeesést? fórum

Cickafark tea, málnalevél és palástfű tea segíti a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 29. 04:11

A cickafarkfüvet menstruációtól 2 hétig kell inni, utána a palástfüvet. Nem csak fájdalomra, hanem az egész női hormonháztartásra és szervekre igen jó hatással vannak.

A málna teát valóban főleg tágulásra ajánlják, de pont nemrég olvastam, hogy 'nagyanyáink korában' a menyasszonyokkal ezt itatott az anyjuk, hogy mihamarabb várandósak legyenek (szégyen volt, ha a házasság első évében nem fogant gyermek). Úgyhogy mindhárom segíthet.

Plusz egy praktika szintén a régiektől: sós melegvizes ülőfürdő. Ez azt hivatott orvosolni, ha a hüvelyflóra túl savas és 'agresszív' lenne. Ez szerintem elég gyakori probléma...

2014. jan. 11. 23:17
Málna teát betöltött 8. hónap után szokták elkezdeni a kismamák a gyors tágulása reményében ! De vigyázz egy két gyógyteával mert most nem is tudom melyik de az segít elvileg teherbe esni , de ha cisztára hajlamos vagy akkor az még jobban elősegíti a kialakulását!!!
2014. jan. 11. 22:32

Cickafark tea menstruációs fájdalomra való.

Málnalevél teát szülés előtt szokás elkezdeni inni kis mennyiségről indulva egyre többet. Ez lecsökkenti a vajúdási időt.

A palástfú teáról nem hallottam még, de ahogy utánaolvastam különféle női bajokra jó, fehér folyás, menstruációs fájdalom, stb. De erre azt is írják, hogy segíti a megtermékenyítést. Hogy működik-e, fogalmam sincs, nekem elsőre összejött a baba.

2014. jan. 9. 15:36
fikázásból 5-ős!!!!!! de nem ez volt a kérdés egyikőtöktől se de ha nektek ez jól csináljátok.legyetek magatokra büszkék
6. kisj
2014. jan. 9. 12:47
te jó ég!:/
5. Lara1984 (válaszként erre: 3. - Mazsika28)
2014. jan. 9. 11:23
Harmadik nekifutásra majdcsak sikerül... :)
4. Lara1984 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. jan. 9. 11:21
Hi-hi! Végül is valóban ívásról van szó... :D
2014. jan. 9. 11:19
jól van na el írtam :)ivot
2014. jan. 9. 11:15
Íváskor mindenképp. Meg amúgy is.
2014. jan. 9. 11:02

sziasztok :)

érdekelne hogy valaki ívot már ilyen teákat??azt olvastam hogy a cickafarkot meg a málnalevál teát lehet inni ovulációig aztán meg a palástfűvet.

köszi a választ :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook