Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A világ legokosabb bekavarása! Véleményezzétek! fórum

A világ legokosabb bekavarása! Véleményezzétek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 10. 12:43
Na... Mi értelme van így fórumot indítani? de most komolyan...
84. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 83. - Kattyus)
2014. jan. 10. 12:21

De kár:(

Szerettem volna tudni,hogy végződött a sztori!

2014. jan. 10. 12:18
A fórumindító már nem tagja a portálnak....Törlését kérte. Talán ez is egy kamufórum volt....
82. Krisz42 (válaszként erre: 79. - Nbandus)
2014. jan. 10. 11:40
A fórumnyitò fiatalabb,nem?Csak a pasi 32.De a főnököt belevonni ilyenbe nagyon nagy hiba lenne.Még azt is megkédezni,h hova jár.De az se normális,h a ffi találkozgat a volt nőjével a mostani nélkül,de nála fel sem merül,h megcsalja a barátnőjét,benne meg kell biznia,holott ő ad több okot bármiben bizalmatlanságra.
81. smudlaagi54 (válaszként erre: 72. - Ae79610b55)
2014. jan. 10. 11:39
Szakíts vele te,előbb túl leszel rajta!Egy percet ne áldoz tovább erre a pasira!Ne hagyd magad tovább kínozni!
80. Pasionella (válaszként erre: 78. - Nbandus)
2014. jan. 10. 09:24
Jól van na, nem rád gondoltam :-) csak ahhoz a hozzászóláshoz írtam :-)
2014. jan. 10. 09:24
Mondjuk a társ jelen esetben erős kifejezés...
78. nbandus (válaszként erre: 77. - Pasionella)
2014. jan. 10. 09:23
Én 27. :) A fórumnyitó és táresa 30-32 évesek.
77. Pasionella (válaszként erre: 74. - Nbandus)
2014. jan. 10. 09:13

Igen, abból a kérdésből semmi bajod nem eshet ha megkérdezed tőle jár-e a csajhoz...

Arról nem beszélve...még be se mutatott a szüleinek, milyen jogon von téged kérdőre?


Hány éves vagy amúgy?

2014. jan. 10. 09:13
Nem tudom, lehet én dolgozom ufókkal, de elképzelhetetlen, hogy egy ilyen teljesen magánjellegű - szánalmas és gyerekes - ügybe bármilyen módon belevonjam a főnökömet. Semmilyen szinten. Én ha főnök lennék, komolyan elgondolkodnék egy olyan kollégán, aki ilyenekkel megtalál...
2014. jan. 10. 09:12

Tudod mikor maradnék ezzel a palival...

Az amit csinálnak veled elfogadhatatlan és azért csinálják mert egyszerűen hagyod.

Undorító az egész úgy ahogy van.

Leszarnám én nagy ívben, hogy kit kell inkognitóban hagyni meg ilyenek, elmennék a csajhoz és ott a munkahelyén osztanám ki mint a szart, hadd hallja a többi vendége is, ne csak 1et veszítsen el.

Előbb-utóbb úgyis kiderül minden.

A pasid egy... nem is tudom mi lenne rá a megfelelő jelző. Én biztos nem tűrném ezt, ez tuti fix. Meddig akarod ezt csinálni?

És te szereted, na és? Ő úgy tűnik nem szeret, ha szeretne akkor nem művelné ezt.

2014. jan. 10. 08:29
Szerintem beszélj a főnököddel, és kérdezd meg jár-e ehhez a csajhoz... Ott eldől minden. Amúgy meg ha kamu az egész, és a srác tényleg nem hisz neked, 32 évesen 2 év után se mutat be a szüleinek, akkor nagy a baj... :( Mit akarsz csinálni amúgy?
2014. jan. 9. 23:37
Kicsit túlzás a világ legokosabb bekavarásának hívni, mert a nő elég gyengén játszik. Igazából, ami itt a fő probléma, az az, hogy apárod, akivel már 2 és fél éve megosztod az életed, nem hisz neked, nem bízik benned. Van ennek így értelme?!
72. ae79610b55 (válaszként erre: 71. - 91d4989ab9)
2014. jan. 9. 23:34

:O :(


Tudom, már anno tapasztaltam ilyen "egyenes" és gerinces szakítást pasitól, de Őt totál intelligensebbnek ismertem meg.


Mondtam Neki hogy ha szakítani akar, akkor nyugodtan két szóban megmondhatja, nem kell ezért a legaljasabb bekavarást csinálni!

71. 91d4989ab9 (válaszként erre: 70. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 23:06

figyi a pasik ha szakitani akarnak nem egyenesen csinálják hanem pont így, rondán viselkednek a végsőkig... azt akarja kidobd és hogy a te felelőséged legyen az egész szakítássztori, nem tudsz hazaköltözni, mondd meg hogy meguntad, és szia


ilyen féreg nem fog szeretni akkor hagy el mikor majd a legjobban kellene hogy támogasson, betegen 3 gyerekkel stb...

70. ae79610b55 (válaszként erre: 56. - 91d4989ab9)
2014. jan. 9. 23:03

Pont ezért akarom magam tisztázni, hiszen amivel vádolnak, az már alapból ferde, és ellentmondásos!


Kihúzom magam, és fel fogok állni, mert már olyan gyenge vagyok a napok óta alig alvástól, rengeteget foytam, pedig eleve vékonyka vagyok.


Kikészít, mert mindig azt mondja hogy válaszokat kér tőlem!

Jééézusom!

Mondtam h baxus, ha szerinted én vok a hunyó, akkor buktass le, akkor bizonyítsd be.

Mert elegem van hogy most majd azon fájjon a fejem, hogy én hogy tisztázzam ki magam egy olyan dologból, amit el sem követtem.

2014. jan. 9. 22:59
én már a helyedben megkerestem volna a szüleit:D kamus a pasas
68. 91d4989ab9 (válaszként erre: 67. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 22:58
a 2. sor felháborítóóóóóóóóóóóó, szerintem ez a pasi nem szeret tégedddddddd:((((((((
67. ae79610b55 (válaszként erre: 42. - Nbandus)
2014. jan. 9. 22:57

:)

Köszi, kedves vagy.


1. Nem is fogok többet magyarázkodni, minusz 5 kg egy hét alatt bőven elég volt!

2. Azt mondta mindig hogy nagyon nagyon tutira akar menni velem, és amíg nem bizonyítottam neki eleget, addig nem mutat be.

3.30-32

4.Természetgyógyász/terapeuta.

5.Nekem is gyanús, de erre azt mondta h azért van, mert nem fontos hogy ismerjem.

Jahhh persze...

66. 91d4989ab9 (válaszként erre: 64. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 22:47
haho irj sürgős privit most!!!!
65. ae79610b55 (válaszként erre: 63. - 91d4989ab9)
2014. jan. 9. 22:47

A főnököm, akivel hírbe hozott, elég laza pasi, tuti hogy elsőre körbe fogja röhögni az egész sztorit.

De abban is biztos vagyok, hogy másodjára már nem!

64. ae79610b55 (válaszként erre: 16. - 4740439ec6)
2014. jan. 9. 22:46

Nem keserítesz el, már kezdek hozzászokni a gondolathoz.


Ez esik roszul nekem is, hogy mi az hogy egyáltalán hazugnak nevez??


Azt a nőt meg azért utáltam meg, mert rácsimpaszkodik a páromra, mindig magához láncolja a hűséges baráti hozzáállásával, és ez az amit a párom lát, és tapasztal, neki pont ez jelenti azt hogy a csaj szava csakis igaz lehet.


A hülye nem veszi észre h az a nő szimplán csak manipulálja.

63. 91d4989ab9 (válaszként erre: 62. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 22:40
milyen a főnököd? mennyire laza, jófej? te tudod a csaj nevét? van egy ötletem
2014. jan. 9. 22:38

Köszönöm szépen csajok hogy írtatok!

Jólesik hogy mellettem álltok, hogy Ti is ugyanúgy gondoljátok mint én.


Válaszolgatok lassanként mindenkinek...


Sajnos semmi fejlemény, továbbra is azt állítja h a csaj a főnököm nevét hajtogatja. :S


eZEK HÜLYÉK.

61. Aileen (válaszként erre: 12. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 21:30
Okés, hogy beleszerettél....de ne alázkodj meg ennyire! :( Ebben az esetben csak téged tesznek tönkre, ők meg majd röhögnek a markukba... Itt vagy lépsz, vagy tönkremész....
60. Aileen (válaszként erre: 59. - Aileen)
2014. jan. 9. 21:24
Ja, és amit kihagytam: A csaj szerelmes volt belé mindvégig....és próbálkozott is nála.... A végén összejött neki, persze a csaj nálam fiatalabb....általában mindig fiatalabbra cserélnek, hiába vagyok még csak 26 éves, totál röhejes. :D
59. Aileen (válaszként erre: 2. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 21:21
Szia! Ha a párod nem áll melletted hanem a "havernője" mellett, akkor nagy gáz van... Én nem ilyen cipőben jártam, de hasonlóban, volt az exemnek egy jó barátja, aki nő volt, és természetesen ott is az lett állítva, hogy csak barátok....de ha odakerült a szitu, hogy a csajt szembesítem a hazugságaival akkor kijelentette a pasas, hogy nem mellettem fog állni, hanem a "havernője" mellett, holott nekem volt igazam....a vége az lett, hogy velem szakított, és összeköltözött a másik csajjal... Nem akarok rossz érzéseket kelteni ezzel, csak azt mondom hogy minden egyes kapcsolatnál gáz, ha az egyik fél mást véd és nem a párját!
2014. jan. 9. 20:32
Ha szeret a párod,meg sem hallaná mit mond más.Mi az,h emiatt terrorban tart?Én még ez előtt nekiestem volna,h mi az,h egy számodra ismeretlen csajjal találkozgat és még úgy is könyveled el,h jaj milyen rendes,öszinte,mert elmondta,h ki ez a lány,stb.Én már akkor közóltem volna-az elején-,h vagy a volt barátnő vagy én.Egyébként nyugodtan fogadhatod azzal,h neked pont ma mondták,h viszonya van a csajjal,de nem fedheted fel az informátort,ő bizonyítsa be,h nem igaz.Ha azt mondja kitaláltad,stb.,akkor mond meg,h te ugyanezt gondolod az ő sztorijáról.Aztán lehet kirúgni,mert hiába szereted,ez már soha nem lesz olyan,mint volt és ha egy ilyen szemétládát,aki hiteget,hazudik,vádol nem pedig szeret,képes vagy szeretni,akkor te tényleg a szerelembe vagy szerelmes.Csak próbáld ki,h mi történik,ha te támadsz,vádolsz vagy dobod ki.Ha szó nélkül megy,akkor biztos lehetsz benne,h ő találta ki az egészet.Közölheted vele,h ilyen sztorikat te nap mint nap képes vagy gyártani és ha szakítani akar,akkor mondja meg.
2014. jan. 9. 19:21
ültesd ide a pasidat és olvastasd el vele ezt a forumot, hátha felébred
2014. jan. 9. 19:19

húzd ki magad kislány és ha gerinces voltál végig, akkor röhögj bele a képébe mikor kidobod... ekkora lúzer...



erős vagy kihevered



ha nem csináltál semmit be ne ismerd hogy igen, mert akkor ő dob és még jogosnak is fogja érezni

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook