Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Világ kedvenc ételei közül, melyik az a könyv amelyik a csomagban érkezik meg 490 vagy 990 Ft-os áron? (Mesterkiadó) fórum

A Világ kedvenc ételei közül, melyik az a könyv amelyik a csomagban érkezik meg 490 vagy 990 Ft-os áron? (Mesterkiadó) (tudásbázis kérdés)

14. zebracsikó (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2014. jan. 8. 20:31
Nem olvastad elég figyelmesen a brossúrájukat...nem küldik az egész csomagot! Csak ízelítőt, mondhatnám beetetőt.
13. L.Niki18 (válaszként erre: 12. - Globus)
2014. jan. 8. 20:23
Az lesz! :)
12. globus
2014. jan. 8. 19:52
Menekülj! :)
2014. jan. 8. 19:51
Köszi a segítséget!
2014. jan. 8. 18:54

Rid... kettô!

Ha küldenének mégis a lemondás ellenére csomagot, küldd vissza felbontás nélkül.

9. edda80 (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2014. jan. 8. 18:47
Szia a legelső csomiba :meleg előételek,serpenyős sült hús jött.
8. Vikyci (válaszként erre: 6. - L.Niki18)
2014. jan. 8. 18:46

Szia!

Nekem az első csomagban a Grillezés mesterfokon és a Gyümölcsös desszertek jött + az ajándék serpenyő.

Az első csomag után küldtem nekik egy e-mailt, hogy nem kérek több csomagot.

Többször csináltam már így, első csomagot átvettem, kifizettem, és utána e-mailben lemondtam, sose volt még vele probléma, nem küldtek utána újabb adagokat.

Persze volt olyan kiadvány, amit gyűjteni kezdtem, mert tetszett.

2014. jan. 8. 18:31

Azt szoktuk mondani, hogy ami nincs meg ebben a dobozban az nem létezik.

Olyan sok szép receptoldal van, hogy ilyesmire felesleges pénzt költeni


természetesen mindenki azt rendel amit akar

2014. jan. 8. 18:23
És nem tudjátok már, hogy melyik 2 könyv jött először a Világ kedvenc ételei közül?
2014. jan. 8. 18:11
Igen, nekem is úgy indult, hogy először küldtek egy táskaszettet ingyen, aztán rá egy hétre jött a futár csomaggal, hogy 4500 Ft. Azt se tudtam, mi van benne, és nem vettem át. Ezt többször megpróbálták, és írtam nekik egy e-mailt, hogy nem kérek semmiféle csomagot, kártyát, semmit. Igen, piócák, nagyon erőszakosak, és ahogy hallottam, aki bekapja a csalit, egyre többet fizet, egyre gagyibb dolgokért.
2014. jan. 8. 18:05

Azért hiányzik, hogy a többire fizess elô!

Ez így van megszerkesztve!

2014. jan. 8. 18:04

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy a legelső csomagba amit kiküld a Mester kiadó a Világ kedvenc ételei közül, melyik az a könyv amelyik a csomagban érkezik meg 490 vagy 990 Ft-os áron? Könnyű nyári fogások, Legjobb torta fogások, vagy a gyümölcsös desszertek?? Köszi a választ.

Az a gondom amúgy, hogy nem kaptam meg a további kártyákat tőlük, csak az első csomagot amit a postás hozott ki személyesen. A többit lehet kilopták a postaládámból...?!

2014. jan. 8. 18:03

Tapadnak, mint a pióca!

Alig tudtam megszabadulni tôlük!

2014. jan. 8. 18:02
MESTER KIADÓ! Fontos kérdés, aki nem régen lett a Mesterkiadó ügyfele!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook