Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet terhességre utaló jel? fórum

Lehet terhességre utaló jel? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 17. 13:05

Köszönöm mindenkinek!

Bízom benne, hogy hamarosan jó hírrel szolgálhatok.

Az egyetlen ok, hogy "gyorsan" kellene, hogy már nem vagyok 20 éves, még csak nem is körülötte.

Jelzem, ha változás állna be.

Addig is mindenkinek minden jót, és Demon, hajts gyorsan az emberre, mert neked is kell már a poronty, hiszen a nagyfiad is kéri, és valószínűleg a lelked is.

31. c114183a1c (válaszként erre: 29. - Mandy40)
2014. jan. 14. 10:21

Nem elkeseredni! Nem talán majd legközelebb!!! Hanem majd legközelebb!

Feneket párnával felpolcolni, szeretkezés után fél óráig úgy maradni és jó lesz. :)

30. Carpediem* (válaszként erre: 29. - Mandy40)
2014. jan. 14. 10:05

Sajnálom, :(

de nem feladni, tudod :)

Fel a fejjel és úgy csinálni, hogy nem dolgoztok azon, hogy ne legyen :):)

Valószínű úgy jön majd, hogy nem is számítotok rá, de az is úgy a jó :):)

2014. jan. 14. 09:34
Sajna úgy tűnik, hogy MOST mégsem lesz még babauci, kezd megjönni, bár ami nagyon fura, hogy már 2. hete igen fáj a hasan alul, ami eddig nem volt. Viszont minden más panaszom megszűnt. Talán majd legközelebb. :(
28. c114183a1c (válaszként erre: 27. - Mandy40)
2014. jan. 12. 20:49

Jaj, szó sincs ilyenről. :D Dehogy csüggedek. Köszönöm a szurkolást! :)


Én is drukkolok Neked! :) A Tiéd fontosabb! :)

2014. jan. 11. 22:22
Ne csuggedj, összejön! Szurkolok! :)
2014. jan. 11. 18:45
Tévedtem, de hát ez emberi dolog. :D
2014. jan. 11. 02:17
Na,lemaradtunk a napokban valamiről? Gratula!
24. c114183a1c (válaszként erre: 23. - Mandy40)
2014. jan. 10. 15:10
Lehet, hogy már össze is jött. :D
2014. jan. 10. 14:45
Bizony, működik mindenben! És még valami, pozitív gondolatok! MANTRAZZ RÁ!!! Öösszejön meglasd!
22. c114183a1c (válaszként erre: 21. - Mandy40)
2014. jan. 9. 19:33

Sssssimán összejön mindkettőnknek! :)


Én is ismerem és kacérkodom a vonzás törvényével. Még királyfi bevonzásához nem használtam, de itt az ideje kipróbálni. :)

2014. jan. 9. 11:35

Természetesen!

Nem aggódok, mert valóban össze fog jönni, s valójában még nem is olyan régóta próbálkozunk.

Neked pedig tuti összejön a KIRÁLYFI, pláne ha nagyon akarod, hiszen biztosan tudod, hogy mi magunk vonzzuk be ami történik.

AKARD és MEGLESZ, csak NE hitetlenedj!

Én is BÍZOK és tudom, hogy MEGADATIK a kis béby, egy gyönyörű, okos, egészséges kicsi fiú! :)

Majd jelentkezek ha lesznek híreim! :)

20. c114183a1c (válaszként erre: 19. - Mandy40)
2014. jan. 9. 09:33

Persze, hogy nem!


Ide figyelj KIRÁLYFI! Van 1,5 éved, hogy elgyere! Ha az alatt nem jössz, én már biza nem szülök Neked Gyereket! :) Úgyhogy mozgasd a kis farpofáidat és csoszogj el hozzám! Ja, és leghamarabb februárban gyere, mert addigra leszek kész mindennel és akkor már átadhatom magam annak a különös érzésnek, amit úgy hívnak: a nagy SZERELEM! :)


Te pedig Mandy -ha most esetleg nem jönne össze- akkor se legyél csalódott, mert össze fog! Kívánom Nektek a legjobbakat! :) És én is várom a jó híreket! :)

2014. jan. 9. 08:53

Démon, nem vagy lekésve semmiről sem még. Ha majd jön az a társ akivel el tudod képzelni a hátralévő életed, akkor majd biztosan eljutottok oda is, hogy legyen a fiadnak kistesója.

Az én nagyobbik lányom betöltötte a 20 évet a kicsi pedig a 17-et, s eljött az idő, hogy vállalnék egy csöppséget, mert már a lánykáim nagyok, én pedig még fiatalnak vallom magam. Mondjuk az is igaz, hogy mellettem van egy tökéletes-megbízható-szerető társ. :)

2014. jan. 9. 08:50

Köszönöm mindenkinek, és persze, hogy megírom!

Apropó: a hasmenésem elmúlt és a gyomor fájdalmaim is, tehát valószínű, hogy az egy baci lehetett gyors lefolyással. Ami azonban feltűnt még, hogy iszonyatosan fáradtnak érzem magam és a vérnyomásom is alacsony, de tudom, ez lehet csak a tél hatása is, úgyhogy várunk jövö hét közepéig, akkor kiderül, s megírom nektek. :)

17. Carpediem* (válaszként erre: 10. - Mandy40)
2014. jan. 8. 19:52

Azért megy a drukk, hogy baba legyen a dologban, főleg teljesen örömmel telt el, ha valaki várja is és szeretné is, nah akkor nagyon megy a pozitív energia, hogy összejöjjön!!!!!

Úgyhogy reméljük , de ha nem zavar, majd írd meg mi lett ha nem jött meg, :):)

Tudod a női kiváncsiság :)

16. c114183a1c (válaszként erre: 14. - Mandy40)
2014. jan. 8. 18:04

Ó, hát csak az, hogy egyedül nem könnyű összehozni. :D Bár már volt a történelemben szeplőtelen fogantatás, tehát sohasem lehet tudni! :D :D :D


Ahhoz, hogy egy Babát bevállaljak, egy szilárd alapokon álló kapcsolat kell, amiben jelenleg hiányt szenvedek. :) A Fiam is annyiszor emlegeti a kis tesót, ha tudnád...


Össze fog jönni, csak ne görcsölj rá!!! :)

2014. jan. 8. 16:30
Nekem speciel nem voltak ilyen emésztőszervi tüneteim, az emésztőszervi történések nem is hiszem, hogy erre utalnak, bár ki tudja... a cicinél a szúró-hasító viszont talán lehet, szerintem ilyenem volt. Egyébként én érzékenyebb voltam, olyan nyafisabb, meghatódó stb. még a vérzés kimaradás előtt. Viszont fizikailag sokkal energikusabb, mint máskor. Ilyen tüneteid nincsenek?
2014. jan. 8. 15:51
Démon, mi tart vissza? Ha szeretnéd, akkor .... , bár nem tudhatom a körülményeket!
2014. jan. 8. 15:50

Démon és LiZsó KÖSZÖNÖM! Igen én is így gondolom, hogy más, és reménykedek!!!

Szeretném nagyon, főleg, hogy elvesztettem 2009-ben a nagyon akart babám, egy betegség miatt (én lettem beteg a H1N1-től)nem maradhatott, így kellett lennie, beletörődtem, de nagyon megviselt, és bízom benne, hogy most van a pocimban egy édes kis babócánk leszületőben!

2014. jan. 8. 14:39

én nagyon az elején vagyok és a 3. babám, szal :


mellfeszülés simán, nekem a 23. ciklusnaptól ezerrel voltak.


MINDEGYIK terhességem más. A 2. tragédiával végződött sajnos, de a várandósságom a tipikus rggel hányok, szédülök volt.


Most se nem hányok, se nem szédülök és csak a cicik jelzik eddig is.


Igenis lehet baba. Mindegyik más. Igazolom.

11. c114183a1c (válaszként erre: 9. - Mandy40)
2014. jan. 8. 14:31

Én már 15 éve voltam terhes, de már szinte a kezdetektől éreztem a mellfeszülést. És nekem hányingerem is volt, ezért az első trimeszterben fogytam 4 kg-t.


De tudod, most nézegetek egy sorozatot és minden terhesség más lehet... Van, aki az első két terhességénél teljes más tüneteket produkált, mint a harmadiknál.


Azért drukkolok Nektek, hogy összejöjjön! :) Még én is elbabázgatnék egy kicsit. :)

2014. jan. 8. 14:29
Carpediem, köszönöm, nem is akartam még teszetelni, de igen, nagyon örülnék neki ha már lenne! marad a bizakodás!
2014. jan. 8. 14:28
Démon, gondoltam rá, így most diétára fogtam magam, és meglátjuk mi lesz, de előfordulhat.Éppen ezért kérdeztelek benneteket, mert a terhességnek még nem lehetnek szerintem sem ezek a tünetei.
2014. jan. 8. 14:26
A saját tapasztalatokat/megéléseket vártam és nem a kiritukus megjegyzéseket, azt NEM kérek, KÖSZÖNÖM szépen!
7. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Mandy40)
2014. jan. 8. 14:25
Azt tudod, hogy most van egy hasmenős járvány? Tőlem is megkérdezte a doki, amikor múlt héten voltam nála, hogy megy-e a hasam. Az egyik ügyvédünknek is megy... Nem látok rajta semmi mást... Nem lehetséges ez?
2014. jan. 8. 14:24
Az első két gyermekemmel még csak a huszas éveim legelején jártam, most pedig 40 fölött vagyok. Azóta sokat változtam, így logikus, hogy mások lehetnek a panaszaim. A lányokkal már a megtermékenyülés utáni napon voltak mell panaszaim, de a nem túl régen elveszett (3 éve) babám várásakor teljesen másor és mások jelentkeztek. Ezért is gondoltam, hogy itt, és most más is lehet a panaszom. Köszönöm sissy220. Csipetke! igen lehet ilyen kérdést is feltenni, max. nem válszolsz rá, ha nem tartod helyén valónak a kérdést. Amúgy meg minden terhesség más és más, más tünetekkel és más megélésekkel. Nekem az első kettő is teljesen másképp zajlott. Pl.: elsővel 9 hónapig hánytam, másodikkal egyszer sem, pedig mind a kettő lány.
2014. jan. 8. 14:21

szerintem ne fektessél még bele túl sokat!

Egy két hetes terhességet áhhhhh, dehogy, nem lehet " megérezni".

a hasmenés sem, erre utal, szerintem bekaptál valami náthát, sajnos.


Elhiszem, hogy szeretnétek babát, de mivel csak 10-en akarhanyadikán kell, hogy megjöjjön, ezeket lehet csak bebeszéled magadnak.

Kívánom, hogy jöjjön össze a baba dolog!!!

de amiket leírtál inkább a menzesz előjele,

de attól még természetesen lehet, hogy terhes vagy.

De tesztelni szerintem ne tesztelj, ne ringasd el magad, várj, és türelem, legfeljebb bizakodás!!!!

:)

4. cab59af884 (válaszként erre: 1. - Mandy40)
2014. jan. 8. 14:19
a tüneteket a hormonoko okozzák, de ilyen idősen még semmilyen hormon nem termelődik olyan mennyiségben, hogy ezt észrevehesd...Szerintem csak nagyon szeretnéd azat a babát...várd meg a 14-16-át, és utána csinálj egy tesztet...
2014. jan. 8. 14:11
2 terhesség után ezt kérdezni??? :D:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook