Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindent a téli közmunkáról ... fórum

Mindent a téli közmunkáról ... (beszélgetős fórum)

2014. jan. 7. 22:25

...akiket lehet nem küldünk/küldenek ki az utcára, max postát vinni. Minden segítség el kell az adminisztráció területén!

A szerződések most készülnek és az átsorolások is.De gépzárásig mindenki alá fogja írni majd.


Ne feledjétek a családi kedvezmények nyilatkozatát sem, ha még nem kaptatok nyomtatványt, kérjetek majd.

2014. jan. 7. 18:57
Én is adminisztratív lettem, nagyon örülök neki, aranyos mindenki. Igazából csak nézelődöm, számolgatok, rendezgetek.Sajnos, akik "összejöttünk" csajok a munkavédelmi oktatáson, meg előtte a nagy melóválasztón(suli,ovi,bölcsi,voltak a lehetőségek ) mindenki máshova ment, szerintem takarítani is vittek embereket. Valahol sejtettem, hogy nem ki utcára kerülök, de azért érdekel, más is jól érzi-e magát, illetve olyan munkát kapott-e, amit számára megfelelőnek érez.
2014. jan. 7. 18:40
Én most január 1.-el kezdtem, egy iskolában vagyok, 8 órában, adminisztrációs feladatok a munkakör, de egyelőre még nem kristályosodott ki mi is a dolgom :D ma pl. a postázást csináltam. Majd alakul. Szerződés még nincs, ma kaptam meg az orvosi alkalmasságira a beutalót, és április 30ig leszek. Nekem jó helyem van, mert ebbe a gimibe érettségiztem, szóval ismerek mindenkit :)
2014. jan. 7. 18:29
Sziasztok. Érdekel minden. Kezdett valaki idén? Mit csinál? Hogy bánnak vele? Hány órát dolgozik ? Meddig tart a program?(Valóban áprilisig tart?) Szerződés van-e már ? Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook