Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények a X. kerületi Bajcsy kórház szülészetéről fórum

Vélemények a X. kerületi Bajcsy kórház szülészetéről (beszélgetős fórum)


2015. jan. 16. 13:24

Még nem tudom szülhetek e itt, hiszen máshol van a bejelentett lakcímem.

Az biztos, hogy védőnőt innen kell a környékről vadásznom.

Nincs fogadott dokim, mert senkit sem ismerek.

Az igazság az, hogy nem nagyon van rá keret, tehát ha nem találok valakit akitől nagyon el vagyok ájulva, akkor nem is lesz. :(

Neked?

26. Ami. (válaszként erre: 25. - Badcat001)
2015. jan. 16. 11:42
Szia! Én i közel lakom a kórházhoz, te is itt fogsz szülni? Van fogadott dokid?
25. Badcat001 (válaszként erre: 24. - Kismukk01)
2015. jan. 8. 16:13

X vagy XVII kerületi vagy?

Azért kérdezem, mert én itt lakom a kórházhoz közel, viszont nem ebben a kerületben vagyok bejelentve. Épp ezért nem tudom a nőgyógyászaton fogadnak e majd, vagy csak fizetős magánrendelésre mehetek? :(

Jó lenne itt a közelben szülni, hiszen nem mindegy, hogy ha rohanni kell akkor 2 megálló vagy a város másik vége.

24. Kismukk01 (válaszként erre: 23. - Ketrin88)
2014. nov. 28. 13:34
Szia! Én nemrég szültem a Bajcsyban (már a második babámat) és csak jót tudok mondani. Sőt, az első óta - ami tavaly volt - a csecsemősök nagyon sokat javultak. Az orvosok, szülésznők, nővérek kedvesek, segítőkészek. (Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is.) A kórház folyosói nem tűnnek bizalomgerjesztőnek, de a szülőszobák szuperek, a szobák kulturáltak - állítható ágyakkal. Naponta kétszer takarítanak. Két szobához van egy fürdő. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok!
2014. nov. 16. 19:41

Sziasztok!

Júliusra várom a babucimat. Felmerült ez a kórház, a és a Szent János és a Szent Imre. Szült valaki mostanában ebben a kórházban? Milyen friss tapasztalataitok vannak? Akár priviben is érdekel.

Köszi elõre is!

22. barbi6
2009. szept. 23. 17:14

Sziasztok!

Én négy hónapja szültem a Bajcsiban és nagyon meg vagyok elégedve!

Tényleg szépek a szülőszobák , és nagyon kedvesek a dokik, szülésznők, csecsemősök.

Öt percenként jött valaki, és megkérdezte minden rendben van-e és kell-e segítség? Azt sem tudtam ki kicsoda:)

A babának MINDENT vinni kell! Ruhát, pelenkát,cumisüveget,takarót stb.

A szüléshez adnak hálóinget ami nagyon jó, mert nem a sajátodat kened össze.

Ha tudok még segíteni írjatok!

21. Shyana
2009. szept. 15. 20:35
Sziasztok! Aki a Bajcsyban szült letudná irni nekem hogy miket kell bevinni a szüléshez mind a babának meg magamnak is?
2009. jún. 24. 08:49

Sziasztok! Én 2009.04.02-án szültem a Bajcsy kórházban. A szülőszobák nagyon jól felszereltek. Az orvosok, a csecsemősök és a szülésznők nagyon kedvesek és segítőkészek. A kórtermek azért hagynak maguk után kívánni valót....

Én rögtön a szülőszobára kerültem mert én akkor mentem be mikor már 5 perces fájásaim voltak. Ha esetleg lenne még kérdésed akkor nagyon szívesen válaszolok.

19. Sdia
2009. jún. 19. 19:27

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, ill a tapasztalatotokra lennék kíváncsi.

A második babámat várom, bár még ngyon az elején vagyok, de ma néztem meg a Bajcsy honlapját és kellemesen meglepődtem a szülőszobákról készült képen.Tényleg ilyen szépek? A vajúdó, az is ilyen szép? Mert a szülőszobába már csak a végén kerül az ember nem? (Legalábbis az első szülésemen így volt, bár igaz az nem itt történt) Még arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a kórtermek? Ha valaki tudna írni nekem pár szót arról, hogy összességében milyen, akkor azt megköszönném.

18. bugus
2008. szept. 10. 19:56
Ja, lemaradt. Az én orvosom sem kért egy fityinget sem idáig!!!
17. bugus
2008. szept. 10. 19:55

Sziasztok!


Én jelenleg 36 hetes kimama vagyok és a Bajcsyba járok és ott is fogok szülni.

Én teljesen megvagyok elégedve mindennel, emberiek az orvosok és a nővérkék is.

Imádom az orvosomat, akit Dr. Varga Horgosi Ágnesnek hívnak. Lelkes, figyelmes, türelmes, szóval csak fényezni tudom őt. Megkértem, hogy ő csinálja a császáromat is (mert csipőficammal születtem)De én nem kérdeztem meg mennyi lesz, mert úgy is annyit adok amennyi a keretbe befér kb 30ezret(de szerintem nem fogja elfogadni)

Ha bármire kiváncsiak vagytok, szivesen válaszolok!

16. Mion
2008. aug. 27. 16:35
Ezt így kerek-perec benyögik, hogy ennyi, meg ennyi?! Pofám leszakad.... :S
15. 762fb1185b (válaszként erre: 14. - Beinda)
2008. aug. 27. 15:06
Pénzt kér?Az én dokim sose kért....Dr.Széchényi
14. beinda
2008. aug. 27. 14:32

Sziasztok!


Végre eldöntöttem, hogy a Bajcsyban szeretnék szülni, találtam is egy jó orvost, Mosonyit, de a szűlésért 70e-t kér, szerintetek ez nem sok?


Mennyit szokás kérni, nektek mi a tapasztalatotok?


Köszi

2008. júl. 22. 14:03
jahjjj, hááááááát ugy nézem maradok a sote-n. na nem mert tetszik, csak mert a dokim olyan tünemény, 30 perc törödést kaptam tőle tagnap, kár hogy nem vihetem őt a bajcsyba magammal. inkább lemondok az alternativ vajudásról...
12. 3a0842d373 (válaszként erre: 10. - 79d1943975)
2008. júl. 21. 14:33
És még valami! A Kőbánya újságban olvastam egy cikket a Bajcsyról. Pillanatnyilag ez Budapest egyik legjobban felszerelt kórháza. Szülészetét pár évvel ezelőtt teljesen felújították.
2008. júl. 20. 22:12

sziasztok! én is kérnék segitséget tőletek, 19 hetes vagyok, a sote ra járok egy aranyos doki nőhöz, de sajnos magán rendelésre ment. e mellett nem kis összeget szokás ott adni a szülésért. ezt szeretném elkerülni, hogy a terhes gondozásért sokat kelljen fizetni, és amugy is a bajcsiba tartozom. a honlapot már néztem, a szülőszobát iis. sima nődokhoz a 17.ker sztk ba jártam, de javaslatra a sote ba kezdtem el járni. hogyan tudok orvost váltani. szeretnék ujra a nem fizetős terhes gondozásra járni, időben megismerni a dokit. az ágnes volt a nőyógyászoim, de a szécsényi dr-t is jóként emlegetik.


fontos kérdésem hogy az orvosok itt mennyi pént várnak el a szülésért? sajnos a sote-n a magán rendelés árának 10 szeresét, de a császár pl 80 ezer ft. van akinek konkrétan nagyobb összeget iis mondtak. ha nem gondd, kérnék ebben segitséget, a fő oka a váltásnak a fizetős rendelés.


előre is köszönöm.

2008. júl. 20. 22:02
sziasztok! azért csatlakoznék, mert elvileg a sote 1-en szülök, de egy csomó minden miatt át akarok menni a bajcsyba. holnap beszélek az orvosommal, amugy hozánk is ez van a legözelebb. sok jót hallottam, anyósom 3 babát szült ott,meg jó a honlapja, és mindenki istenti a széchenyi nevű dokiit. de engem is minden részlet érdekel, főleg mert sajnos a sote fizetős lett, és a bajcsy rendelője meg ugye az "sztk" ott a rendelés nem fizetős, sokat jártam oda az ágnes dr-hoz. holnap este okosabb leszek, addig is én is köszönök bármi infót:-)
9. 3a0842d373 (válaszként erre: 8. - 033c87991c)
2008. máj. 21. 13:31

Szia Szilvin,

aktuális még a kérdésed?

CSM

2008. márc. 26. 20:54

Kedves Fórumozók!


Hamarosan babát szeretnénk, ezért most tapasztalatokat gyűjtök a hozzánk legközelebb lévő kórházról. Van aki itt szült? Milyen élményeitek vannak? Ajánlanátok jó orvost, esetleg szülésznőt?

Kíváncsian várom az élményeiteket! :)

2008. febr. 25. 16:31
Én 12 éve egy dokihoz járok,rendes ember csak nagyon elfoglalt.Rengeteg nő jár hozzá.A legjobban a korházban a csecsemősökkel voltam megelégedve,tündériek!Én mind a három fiamat császárral szültem,úgyhogy csak ilyen tapasztalataim vannak.Kérhető külön szoba is,van több féle szinü vajúdó bordásfallal.
6. cini76 (válaszként erre: 5. - 762fb1185b)
2008. febr. 22. 17:36
nem nem gondoltam meg magam. sok mindent szeretnék tudni.milyenek a dokik? milyen volt ott szülni? jó vagy rossz tapasztalataid vannak?....
2008. febr. 22. 15:41
Meggondoltad magad?
2008. febr. 22. 15:29
Sőt!1996 és 2000-ben is!
2008. febr. 22. 15:24
2007.06.28!Mit szeretnél tudni?
2008. febr. 22. 15:23
hello!Igen,én!
2008. febr. 22. 14:16
Van valaki nemrég szült a Bajcsy-Zsilinszky Kórházban a X. kerületben?Kinek milyen tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook