Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlságosan kiszedtem a szemöldököm, hogyan növeszthetném vissza a leggyorsabban? fórum

Túlságosan kiszedtem a szemöldököm, hogyan növeszthetném vissza a leggyorsabban? (tudásbázis kérdés)


19. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2014. jan. 8. 12:44

Inkább a mascarát használnám!

Nem állítom,hogy cerkával nem lehet szépet csinálni...csak én még nem láttam szépet.

2014. jan. 8. 12:39
Ricinus olaj állítólag gyorsítja a növekedését. [link]
17. gribedli*** (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2014. jan. 8. 10:03

Van ilyen. En annyiszor megtepaztam tinikent az enyemet, tiszta szerencse, hogy mindig visszanott es a mai napig en is utana szoktam szedegetni. De ismerek olyan lanyt, akinek csak egyetlen egyszer szedtek ki, es az eletben nem nott vissza es van neki fel szemoldoke. Es a tetko sem fogja be neki, az a gaz, hogy pont a tetkos csaj asszisztense, reklamnak nem valami jo...:)


Klimax utan egyebkent mindenkinek ujbol vastagszik egy kicsit es sotetedik is.

16. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 8. 09:57
Ha nem szeretned cerkaval megrajzolni, de egy picit vastagitani szeretned, athuzhatod ovatosan egy barna mascaraval. Ha tenyleg nagyon vekonyak a szalak, de amugy a helyukon vannak, akkor ez a legjobb modszer es termeszetesebb mert nincs alatta rajzolt szemoldok. Bar nekem nagyon tetszik a jol megcsinalt tetko vagy a kihuzott szemoldok. A mascara kefejet mielott felteszed a szemoldokre, egy papirzsepivel at kell torolni, hogy leszedd a felesleget. Es csak barnat valassz!
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2014. jan. 8. 06:30

Hát akkor én is szerencsés vagyok:)

Szép a színe és a formája is, alig kell szednem:) Azt a kb 10 szálat vasárnaponként kitépkedem, és kész:)

14. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2014. jan. 7. 23:57
* marmint szedni, ez lemaradt (sztem alszom)
13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2014. jan. 7. 23:56

Ooo, siman :) Volt anno egy kolleganom, mindig kitalalt vmi uj fazont, egyszer aztan addig sikerult neki kozepen, mig nem nott vissza utana (lovesem nincs, hgy csinalta, de tehetseges volt :D


Vannak ilyen szerencsesek, nekem 3 naponta muszaj igazitanom, cserebe a szinevel nincs bajom :)

2014. jan. 7. 19:07

Én azon gondolkodom, hogy hogyan lehet túlszedni a szemöldököt.

Én minden héten kiszedem azt a néhány szálat, ami kinő, alakítanom nem kell, mert a formája meg van, tehát túlszedni sem tudom.


Egyébként kb. 2-3 hét alatt visszanő, ha nem szeded közben, addig ceruza. Bár még sosem növesztettem meg, csak abból gondolom, hogy nekem szinte mindig ugyan annyit kell hetente szednem, mint amennyit kiszedtem előző héten.

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2014. jan. 7. 18:41

"Szerinted lehet valami más színű úgy, hogy nem színezed, fested be semmivel?"


Diólevél teát kell inni holdtöltétől kezdve minden éjfélkor kilenc kortyot, három héten át és akkor sötétbarna lesz.


BOCSI;)


Szóval Andinak teljesen igaza van, ha halvány, akkor nem lesz sötétebb festés/színezés nélkül. Amíg kinő marad a ceruza. A tetkóval csak az a baj, hogy ha csúnya, akkor sokáig csúnya marad...

2014. jan. 7. 16:21
Felajánlom magam szemöldök donornak,ingyen adom a hagymákat!:)
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2014. jan. 7. 16:20
Ahol nem kellene, ott kinő, ahol meg kellene, ott nem. :S Ki van ez találva.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Ubi pretium)
2014. jan. 7. 16:19
Csodálnám, ha minden egyes szál hibátlanul visszanőne. Aztán ki tudja.
7. ubi pretium (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2014. jan. 7. 16:15
Ne már :O Alig maradt szemöldököm,akkor most ez is ilyen ocsmány marad??? :(((
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 7. 16:11
Amúgy mikor történt ez a borzalmas eset?
2014. jan. 7. 16:10
Nekem is ilyen... Én szemceruzával húzom ki, igazítom egyformára. 1 napot kibír és könnyű lemosni, befestés meg nem mindig sikerül jól, főleg, hogy amikor kopik csúnya.... Nekem az egyszerű puha szemceruza jött be, olyan árnyalatba ami hasonlít a hajszínhez, teljesen jó.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 7. 16:07

Semmivel. Sőt, ha nincs szerencséd, lesz olyan is, ami egyáltalán nem fog kinőni.

Szerinted lehet valami más színű úgy, hogy nem színezed, fested be semmivel?

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Nikolet122)
2014. jan. 7. 16:01
Sztem addig rajzold vissza cerkaval :) , amugy kozmikusra biznam az ilyet, mert ha rosszul sul el, gazul fogsz kinezni.
2014. jan. 7. 16:00

Csodák híján marad a szemceruza. :)

Vagy a tetoválás.

2014. jan. 7. 15:54

Túlságosan kiszedtem a szemöldököm, hogyan növeszthetném vissza a legggyorsabban? Próbáltam a ricinus olajat, de nekem nem vált be.. Egyéb más?

Illetve mivel sötétíthetém a szemöldökszőreimet? Elég halványak,ráadásul ritka is. szeretném ha szép feketés sötétbarna lenne. Festeni nem szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook