Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy iskola meddig köteles megőrizni az okmányokat? fórum

Egy iskola meddig köteles megőrizni az okmányokat? (tudásbázis kérdés)

8. Zorkóóó (válaszként erre: 7. - Arrival)
2014. jan. 7. 18:46
Pont az ilyen valaszok miatt...
7. arrival (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2014. jan. 7. 17:14

Kicsit fura a hangnem... (csak az valaszoljon aki tudja)

Ebben az esetben megis miert nem hivod fel az iskolat? Ok azok akik tudjak. Amig kiirtad ezta kerdest, mar fel is tudtad volna hivni.

6. eandi78 (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2014. jan. 7. 16:58
Azt már rég el kellett volna küldeniük postán, de egyébként meg kell őriznük.
5. Zorkóóó (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. jan. 7. 08:20
Nagyon remélem :) Köszi szépen
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Zorkóóó)
2014. jan. 7. 07:54
igen, a TO-n meglesz az indexed, ne aggódj
3. Zorkóóó (válaszként erre: 2. - Eszterkee)
2014. jan. 7. 07:38
Igen, én is erre gondoltam, csak szeretném tudni, mégis esélyem van-e rá. Valami olyasmit hallottam egyszer, hogy 10-15 évig őrzik az okmányokat. Hogy igaz-e vagy sem, erre lennék kíváncsi. Mindenesetre köszönöm a válaszod.
2014. jan. 7. 07:36
Szerintem az új iskola TO-án éreklődj.
2014. jan. 7. 07:16
Nagyon szépen kérem, csak az válaszoljon, aki tényleg tudja a választ, mert nagyon fontos. 2007/2008.-as tanévről meglehetnek még az indexek, stb, amiket akkor (én hülye fejjel amikor otthagytam a sulit) nem kértem ki? Ja, és nem oktatást kérek, hogy hülye voltam, mert tudom :D Az iskola ráadásul azóta ha jól tudom, megszűnt, de másik iskola "átvette" a tanulókat is, meg jogilag mindent. Hol kell vajon ezt jelezzem feléjük, hogy jól jönne az indexem? Kösziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook