Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellfájás elmaradása lehet jele a terhességnek? fórum

Mellfájás elmaradása lehet jele a terhességnek? (tudásbázis kérdés)


5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2014. jan. 6. 19:45
Nálam pont fordított a helyzet. :) Nem vagyok mellfájós, most viszont eléggé fájnak, de csak akkor, ha hozzáérek. Nem feszül, nem érzékeny a ruhától. Mi védekezünk, nem szeretnénk babát, de már kezdek megijedni. Viszont a terhesség jeléhez szerintem túl korai lenne a mellfájás, mert a peteérésem után 1 nappal kezdett el fájni, azaz ez a 4. napja már, de még 8-9 nap van a menstruációmig. Kicsit meg vagyok ijedve, de majd jövőhéten kiderül. :(
2014. jan. 6. 19:08
Nem.
2014. jan. 6. 16:18

*barmi megtortenhet*

*egy honap mulva biztosan tobbet tudsz*

2014. jan. 6. 16:15
Sztem a mell a mensi előtt pár nappal már fáj ha terhesség áll fent. Sőt, akkor még jobban. De mindenkinek más gondolom. Nem lehet levonni egyértelmű következtetést.
2014. jan. 6. 16:11
Eddig mindig fájt a mellem félidőtől kezdve, de most semmi pedig 4 nap múlva lenne az esedékes mensi amit nagyon remélem , hogy nem fog megjönni. Szerintetek ez lehet annak a jele , hogy most nem fáj, hogy összejött a baba? Nektek milyen tapasztalat van ezzel kapcsolatba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook