Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejfájás magas fokon... fórum

Fejfájás magas fokon... (beszélgetős fórum)


2014. jan. 7. 19:40
nekem is szokott. jobb oldalon. hatul.
2014. jan. 6. 15:31

Az könnyen lehet, mert a családban volt epilepsziás beteg. Nagypapám epilepsziás volt. Mondjuk nem tudom ez a betegség mennyire örökletes?

Mindenesetre el fogok menni egy kivizsgálásra.

2014. jan. 6. 15:18
*meg gondolnek esetleg organikus epilepsziara*
7. 1e75b9596c (válaszként erre: 6. - Laprincipessa)
2014. jan. 6. 15:12
Köszönöm a biztató szavakat :)
2014. jan. 6. 15:00

Nem szabad megijedni, el kell menni az orvoshoz minel elobb. Ne gondolj egybol a legrosszabra. Egy baratnomnek migrenszeru fejfajasa volt, tobb mint egy fel evig szenvedett vele, nem mert elmenni az orvoshoz. Kesobb begyulladt a foginye, elment a fogorvoshoz (mar nem emlekszem mi volt a baja), de o mondta, hogy ez a problema okozhat tartos fejfajast ha nem kezelik. Pillanatok alatt rendberakta es a fejfajas is elparolgott.


Minel hamarabb elmesz az orvoshoz, annal hamarabb gyogyulsz meg...

5. 1e75b9596c (válaszként erre: 4. - A7dd008376)
2014. jan. 6. 14:47
Igen, előbb-utóbb rászánom magam, és elmegyek dokihoz ezzel a problémával.
2014. jan. 6. 14:24

*neurologus*MR-vizsgalat*

minden mas csak lovoldozes a sotetben*

3. 1e75b9596c (válaszként erre: 2. - 25800e2d09)
2014. jan. 6. 14:20
A zsibbadás sajnos mindkét oldalon jelentkezik.
2. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 1e75b9596c)
2014. jan. 6. 14:14
Szia. Ez sokminden lehet, súlyos migrén, agyérgörcs, aneurizma, és felsorolhatnánk a fél lexikont. Lehet a stressz és esetleg rossz tartás miatt kialakult izomgörcs. Az se biztos hogy kiderül a valódi oka. Nem tudom szedsz-e valami gxógyszert amit mostanában kezdtél? Mert mellékhatás is lehet. De a zsibbadás valóban nem jó, Csak egy oldalon jelentkezik vagy mindkettőn?
2014. jan. 6. 14:08

Sziasztok!


Nem tudom, kinek vannak hasonló problémái, de nekem egy jó ideje mindennaposak a fejfájások. De olyan szinten, hogy gyógyszer sem segít rajta. Az igazság az, hogy kicsit félek dokihoz menni. Amúgy is elég sokat járok oda,és nem akarok még több időt orvosok társaságában tölteni. Pedig tudom, hogy muszáj lesz elmennem,de erőt kell hozzá gyűjtenem.


Általában a homloki részen fáj a fejem, de mára már elég kibírhatatlan. A szemem rendben van, mert nemrég voltam szemészeten szóval, amiatt nem lehet. Tudom sok oka lehet még ennek, és csak úgy fog kiderülni, ha kivizsgáltatom magam.


Ehhez a fájdalomhoz még társul, hogy mostanában időnként úgy érzem mintha lezsibbadna a fejem. Ugyanaz az érzés, mint amikor az ember keze, vagy lába olyan szinten lezsibbad, hogy nem érez vele semmit. Van, hogy rövidebb,de van olyan is, hogy hosszabb időre. Ez kicsit jobban aggaszt, mint maga a fájdalom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook