Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mekkora az esélye annak, hogy terhes vagyok? fórum

Mekkora az esélye annak, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 8. 12:27
Akkor te nagyon szerencsés vagy :) az enyém sosem jött meg rendesen :) én a kortól nem félek. Fiatal vagyok még. Csak szeretnénk :) Gratulálok a kislányhoz :)
8. Juharlevél (válaszként erre: 7. - Lufiiii)
2014. jan. 7. 00:51
Ezeket én is bőven azután tudtam meg, hogy abbahagytam a tablettát. Én kb 10 évig szedtem majdnem végig ugyan azt, aztán elegem lett és féltem is, hogy talán nem lesz utána rendes cuklusom. A tabletta elhagyása óta semmi nem változott a ciklusomban, ugyan úgy 28 naposak, rövidek és minden kellemetlenségtől mentesek. 3 évvel a baba előtt hagytam abba, de még védekeztünk gumival abban a 3 évben. Aztán mikor szerettük volna a babát, azonnal összejött, azóta már 2 éves a lányunk :D a ciklusom, meg mintha egy gép intézné, újra 28 naposra és kellemetlenségektől mentesre állt vissza azonnl.
2014. jan. 6. 22:05
Hányni nem hánytam azt viszont nem tudom h az enyém amit szedtem melyik kategóriába tartozott. A neve velgyin volt. Nagyon szépen köszönöm. :) Egyébként most lesz peteérésem elvileg holnap.
2014. jan. 6. 17:19

A nőgyógyászom szerint egy orgazmus is kiválthat peteérést. Többféle tabletta létezik. Van, ami peteérést akadályozza meg és van, ami a beágyazódást. De hiba minden rendszerbe csúszhat. Gyógyszerek is gyengíthetik a hatását és ha hánysz bizonyos időn belül, miután bevetted a tablettát, akkor is ajánlanak kiegészítő védekezést. Ismerek olyan anyát, aki a tabletta szedése mellett esett teherbe, de olyat is, aki óvszer mellett úgy, hogy nem volt rajta észlelhető szakadás. De persze ezeknek nagyon kicsi a valószínűsége.

Ha babát akartok, beszélj a nődokiddal, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetedből a tabletta, bár ha csak 3 hónapja szeded, akkor szerintem nagyon hamar, akár már a tabletta elhagyása után azonnal is teherbe eshetsz. Drukkolok és csodaszép babavárást kívánok!

2014. jan. 6. 07:19
Ez volt a harmadik hónap. 3 nappal hamarabb de viszont sokkal több volt mint aminek lennie kellene es sokáig is tartott. És ezután nem is fogok, mert szeretnénk igen. Köszönöm a válaszokat csak nagyon izgatott vagyok :)
2014. jan. 6. 01:52
Egy tabletta kihagyásától nem lesz hirtelen peteérésed, nyugi nem vagy még terhes:) én hányszor kihagytam anno 1-1 szemeket... :) mikor rendesen is szeftem akkor is volt köztivérzésem, ilyenkor váltani kell.
3. Juharlevél (válaszként erre: 2. - Lufiiii)
2014. jan. 6. 00:25
Nem teljesen világos, hogy mióta szeded a tablettát? Mennyivel hamarabb jött meg a menzeszed? Normális, szokásos menzesz volt? Eztán nem is fogsz több tablettát szedni, mert babát szeretnétek?
2014. jan. 6. 00:20

Sziasztok.


Szoval a lényeg: fogamzásgátló tablettát szedtem, amiböl kihagytam egy szemet a levél elejéröl. Kb 2-3. -ik szemet. Akkor nem voltunk együtt a párommal aznap. Viszont másnap igen akkor már beis szedtem rendesen. Rá két hétre kb megjött december 28-án holott nem kellett volna még. Csináltam tesztet is de az negativ lett. Csináljak még tesztet vagy várjam meg míg a következö menstruácio lesz? Azóta nem szedem a gyógyszert mert elfogyott, és mert szeretnénk ha összejönne.

2014. jan. 6. 00:13
Mekkora az esélye annak, hogy terhes vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook