Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Inzulinrezisztencia miatti diéta alatt, mit szoktatok reggelizni, tízóraizni? fórum

Inzulinrezisztencia miatti diéta alatt, mit szoktatok reggelizni, tízóraizni? (tudásbázis kérdés)


5. Caprica76 (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2014. jan. 6. 23:06
Köszönöm megnézem :)
2014. jan. 6. 07:07
Ez a fórum amit írtam: [link]
2014. jan. 5. 23:06

Reggelire: graham, durum, tk kenyér, zsemle vagy kifli, vajjal, felvágottal, kolbásszal, májkrémmel....paprika, uborka...stb

uzsonna és tízórai: tk keksz általában amit én sütök, palacsinta, ami szintén nekünk való lisztekből készül, pogácsa, ami szintén diabetikus, de még rendgeteg ilyesmi van. Gyümit is lehet enni tízóraira.

2014. jan. 5. 22:14

Van egy ilyen fórum, ott nagyon sok mindenkinek van diétás naplója, többek között nekem is.

Egyébként én reggelire mindig egy szelet saját sütésü graham-durum kenyeret eszek, hozzá pl: virsli, szalámi, felvágott, zöldség.

Tízórai pl: 2 alma, vagy nekünk való keksz, süti, narancs vagy valami más gyümi, lényeg a 20 g ch.

2014. jan. 5. 22:05

Kedves inzulinrezisztencia diétát követő fórumozók, légy szíves írjátok le nekem, hogy mit szoktatok reggelizni és tízóraizni.

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook