Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kéne tennem, hogy lépjek túl? fórum

Mit kéne tennem, hogy lépjek túl? (beszélgetős fórum)


15. ina87 (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2014. jan. 6. 16:23
Járj szorakozni,ismerkedj.találj valami hobbit magadnak amit szertsz csinálni esetleg tanulj valami nyelvet.ilyenkor fontos az h ki mozdulj abol a hejzetböl amibe vagy h elvond a figyelmedet és hiddel ha olyan dologba kezdesz bele ahol bele adod energiádat és idődet hipp hopp rájösz arra majd h úgy elment az idő h eszedbe se jutot.ne öröld magadat hisz már magad be látad h ennek a pasinak nem kelletél igazán,és ez már jó ha saját magad látod h át vágott.
2014. jan. 6. 11:09
Olvass sokat hasonló témákban az segít megérteni, hogy nem ezt érdemled és másként kellett volna csinálni, tanúlhatsz is ebből.
13. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Barbykaa)
2014. jan. 6. 09:13

Két hónap alatt azért nem fog egy ilyen lelki seb begyógyulni.

Jó, hogy kinyílt a szemed, meg fogsz gyógyulni. Most nem is az a legfontosabb,hogy másokon törd a fejed, nem agy kész egy új kapcsolatra. Próbálj a unkádra/tanulásra koncentrálni és keresd az élet szépségeit, mert vannak.

Ha nem sportoltál, elkezdhetnéd.

12. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2014. jan. 6. 06:46

Még annyira fiatal vagy. Inkább örülj annak hogy megszabadultál tőle! Hidd el ennél sokal rosszabb is lehetett volna, pl te is szülsz neki egy gyereket és úgy hagy ott..

Igen borzalmasan naiv kislány voltál, most pedig menj bulizz a barátnőiddel, koncentrálj a tanulásra vagy amit épp csinálsz, új hobby, az idő sok mindent megold.

11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Barbykaa)
2014. jan. 5. 20:22
Mi a nehéz? Egy normális kapcsolatban ilyenkor kell együtt jönni-menni, amíg még nincs gyerek! Ez a pasi tényleg csak kihasznált! De szerencsére jó messzire ment!
2014. jan. 5. 20:20
Nemvitt soha sehová:( szerintem sem tudott rólam. De nagyon nehéz nélküle...
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Barbykaa)
2014. jan. 5. 20:14

És vitt Téged ez a pasi valaha is valahová? Mozi, színház, vacsora, nyaralás?

Ugye nem gondolod, hogy a felesége bármiről is tudott?

2014. jan. 5. 20:10

Hát várok, hogy az idő segítsen de eddig nemsegített:S

Nem hozzájuk mentünk, volt egy másik házuk és mi ott voltunk. Nekem mondta, hogy tud rólam a felesége de mára már ezt nagyon kétlem...

2014. jan. 5. 20:07
Keress magadhoz illot.
6. nemmegmondtam (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2014. jan. 5. 20:02
És a feleség mit szólt mindehhez? Mert ha te mentél a pasihoz, akkor nyilván kellett találkozzatok..vagy hogy is van ez?
2014. jan. 5. 19:59

Közhelyes: az idő mindent megold. Két hónap után meg nem is baj, hogy nem ismerkedsz, de ha fogsz és megismersz új fiúkat hamar rá fogsz jönni, hogy milyen szerencse, hogy az a mocsok elment külföldre és téged lapátra tette.

Életében egy jó cselekedete volt valószínűleg, ez.

2014. jan. 5. 19:56
A gyereke már megszületett és már másfél éves. Hogy mit szerettem benne nemtudom...:S
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2014. jan. 5. 19:54

Hogy vele soha nem lettél volna boldog, az biztos!

Nélküle még lehetsz! Az idő majd megoldja! Még szerencse, hogy eltűnt az életedből, mert még folytattad volna ezt a semmire sem vezető kapcsolatot. Ő egy otthon unatkozó pasi, aki mindenkit megcsal, vedd észre! Kellene Neked egy ilyen ember, aki a terhes feleségét is megcsalja? Ezeken gondolkozz el, és akkor talán már nem is lesz olyan szép ez a történet!

2014. jan. 5. 19:53
Mit szerettél benne?
2014. jan. 5. 19:50

Volt egy kapcsolatom, 3 évig tartott. Az elején nagyon jól indult minden, gondoltam én, de aztán jött néhány dolog, amiből rájöttem, hogy ő nem úgy gondolja velem a dolgokat ahogy én vele mert ugyan úgy írt másokkal is. Ekkor ő azt mondta, hogy velük szórakozott csak és engem gondol komolyan. Én hittem neki. De továbbra is amíg együtt voltunk sok ilyen eset volt még, többször is megcsalt engem, de én bolond szerelmes módjára annyi esélyt adtam neki, amennyit csak lehetett. Ezt így utólag igencsak bánom... De tudni kell, hogy ő volt az első az életemben nem volt más rajta kívül én pedig nagyon szerettem és sose akartam volna elveszíteni, épp ezért bocsájtottam meg neki mindig. Sajnos nem laktunk egymáshoz közel, így kevésszer találkoztunk, volt olyan hogy hónapokig nem láttuk egymást.:S Táv kapcsolatban voltunk. Azonban, ő sosem jött hozzám mikor találkoztunk, mindig csak én mentem ő semeddig nem jött elém. Szerelmes lány voltam, ezért szavánál fogva tudott engem vezetni, és ezt tudta és amikor tehette ki is használta. Egy idő után megtudtam, hogy van felesége már évek óta nála él. De azt mondta nincsenek jóba és elfogja hagyni, de a 3 év alatt még velem volt sosem hagyta el és még most sem. Tudom, naív voltam és elhittem a hazugságát. Egyszer azonban olvastam kivel mit ír, és olvastam, hogy terhes a felesége. Ez akkor lesokkolt engem, ezt sosem gondoltam volna hogy mellettem otthon mással van együtt.:( Persze azt mondta hogy csak akkor egyszer volt vele. De ezt magam sem hittem el, de mégis továbbra is vele voltam mert hittem a csodában. Ez a dolog a mai napig kínoz engem, meg a sok rossz amit tett velem, nemtudom elfeledni.:S Sokszor mentünk szét a 3 év alatt és sokszor jöttünk össze... Egy napon ők elhatározták a szüleivel, hogy külföldre költöznek. Előtte találkoztunk, azt mondta vissza jön értem hogy vesz nekem is kint házat és hogy majd addig jár haza, de nem így lett. Mikor már kint voltak ő dobott engem, azt mondta én magyarban vagyok ő kint így nincs értelme és felejtsem el.:( A feleségét kivitte ott is vele él akit állítása szerint nem szeret. De rájöttem én voltam akit sose szeretett!!!! Mert engem itt hagyott.:/

2 hónapja, hogy kiment és vége lett köztünk, de úgy érzem, hogy ez a 2 hónap nekem egy kínszenvedés volt. Én még mindig szeretem őt és nemtudok másokkal ismerkedni még. De én már nembírom! Nemtudom mit csináljak mert fájnak még most is amiket velem tett pedig én nem érdemeltem volna ilyet, én egyszer sem csaltam meg semmi. Nem tudom mivel érdemeltem:( de a fájó múlt miatt nem megy a továbblépés még mindig kínoz! Úgy érzem már sosem lehetek boldog nélküle nem fog menni mással:S mit kéne tennem, hogy ki szeressek és sikerüljön felejtenem? Tudom, hogy én is hülye voltam, de ezt tette velem a szerelem... Tényleg normális válaszokat várnék.:/

20/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook