Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha az Ex jönne...? fórum

Ha az Ex jönne...? (beszélgetős fórum)


19. 38d385d441 (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 9. 07:00

Kedves Kriszti.g!


Ez ne legyen újrakezdés, mert valamiért vége lett, le lett zárva (?), lehet, hogy ő csak megsértődött, és nem volt képes megbocsátani, de az is lehet, hogy neki ez egy jó ürügy volt, hogy léphessen. A sok csajból, akik utánad voltak legalábbis erre következtetek. Viszont talán el lehetne kezdeni nulláról tiszta lappal, hiszen mindketten változtatok, olyan sose lesz már, mint volt. Ettől függetlenül én nagyon óvastos lennék, és esélyt csak akkor adnék, ha előtte mindent megbeszélünk, mindent kibeszélünk, hiszen valamiért ő elhagyott... Másfél év alatt a sok csaj, nos hát.. lehet, azért lépett le, mert "élni akart", ha fiatalabb mint te, akkor simán benne van, hogy nem akarta elkötelezni magát, megijedt, régóta voltatok együtt. Elég nagy fájdalmat okozott neked, kérdés, képes leszel-e őszintén megbocsátani és bízni benne ezek után. Saját tapasztalat: sose működött újra, előjöttek a régi problémák. Én is szenvedtem anno valaki miatt, mint a kutya, évekig csak rá vártam, aztán lassan jöttek mások, és végül jött az az ember, akire valójában mindig vártam. Nem nem ő, hanem egy másik, az Igazi. Így azt mondhatom, hogy lehet, nem érdemes energiát fektetni belé, ha csak nem akarod, hogy még jobban fájjon. Mitől változna meg? Az idő tényleg jó gyógyír, adj magadnak esélyt, és hidd el, hogy lesz olyan pasi, aki valóban fog téged szeretni, és nem lesz képes elhagyni és akivel ismét boldog leszel! Máskor, másképp, máshol, de boldogan. Sok sikert!

2014. jan. 9. 06:28

Velem szinte ugyanez történt/történik .


Ott a gond hogy én már 9 hónapja másik kapcsolatban élek amiről ő nem tud és igaziból nem tudom miért nem bírom neki elmondani. Mostani páromat sosem bántanám meg vagy csalnám meg mert nagyon szeretem de egész másképp mint az előzőt... Exemmel nem éreztem biztonságban magam + én is tudtam hogy hosszú távon nem is lennék vele boldog, de 1.5 éve még mindig nem nagyon lanyhultak a dolgok. Ő még mindig keres, néha kétértelműen, de nem tudom akar-e valamit. Egyik nap milyen másik nap meg olyan. Megpróbáltam megszakítani a kapcsolatot de nem használt. Így rábíztam az időre. :(

17. csengu (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 8. 23:24
Nehogy vissza fogad már! ha nekem oda jönne az ex, hogy velem szeretne lenni, elküldeném a picsába... már bocs
16. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 8. 23:10
Hm...nem jó,ha ott a büszkeség...De ha csak egy jogos igény arra,hogy "Na meséld csak el...hogyan is gondoltad te ezt a szakítást?Meg akkor most ezt a visszajövetelt?Mert hogy volna itt egy kis bibi:én közben majdnem meghaltam.Mit tudsz erre mondani?",akkor az okés.Ha képes arra,hogy belássa,hogy hülye volt és borzasztóan sajnálja és neki is rossz volt,akkor sztem semmi akadály nem maradt az újbóli folytatásra.De ha a büszkeség tombol benned,nem lesz jó újrakezdeni.Zárd le,keress mást.De minimum várasd annyit,amennyit te vártál rá és ha úgy adódik azután,akkor lehet újratárgyalni.Akkor már nem lesz a büszkeségnek ereje.Mert te is kiélted magad a gyógyító boldogságban.Persze,az is megtörténhet,hogy az a valaki más...az igen hosszú időre szól,mert ki látja a jövőt ugyan?
15. ina87 (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 6. 16:09
Élj a pilanatnak,amedig tart hát adig,érezd jól magadat vele legyél boldog.aztán ha mégis ugy jön h vége lesz,ne szomorkodj,ha ugyis tudod h a tied nem lesz ugy ahogy te szeretnéd,akk tisztázd ezt le magadba és fogad el,és ha ez sikerült már nem lesz fájo az emléke.ragad meg a perceket és ne törödj azal h milesz idővel...
14. 2870fed37f (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 6. 15:21
Figyelj!Ha nem sérülsz attól,hogy kibékülsz vele..és esetleg mégis stornó...akkor tedd..Rövid az élet és soha nem tudni..:)
13. KLucus
2014. jan. 5. 19:43
ez nem is kéne,h kérdés legyen benned.. hagyd a pics*ba és kezdj végre új életet! tele van a világ jóravaló hapsikkal! :)
12. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 5. 18:51

Aki nem tud megbocsajtani, valszeg nem is akar...

Te ismered,erdemes -e raszanni idot.

11. bfcfeed30f (válaszként erre: 2. - A7dd008376)
2014. jan. 5. 18:27
:)
2014. jan. 5. 18:27
Tuti nem kellene.
9. bfcfeed30f (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2014. jan. 5. 18:26
6 év és én szakítottam, de szerintem eltúlzottan sértődött meg, mert tudja, hogy nem vagyok rosszindulatú és pár hét múlva külön bocsánatot kértem tőle amit akkor nem fogadott el.
2014. jan. 5. 18:17
Csináld. Kétélű a dolog,vagy a mennyekbe emel, vagy letaszít még mélyebbre. Ha nem mennél bele, azon sírnál az eljövendő időkben, hogy hátha a mennyekbe emelt volna. Ha belemész, talán boldog leszel, vagy összetör annyira, hogy felébredj.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 5. 17:55

Szia, ha így is boldogtalan vagy, akkor legyél boldog, ha úgy érzed az lehetsz, egy próbát megér...hátha, de ne éld bele magad, hogy tartós lesz.

Biztos, hogy visszaakar menni?

2014. jan. 5. 17:49
Cessivel értek egyet! De nagyon!
2014. jan. 5. 17:45

Fogadd vissza, aztán nézd végig, ahogy megint elhagy más valakiért, nem keres, te végignézheted újra, ahogy egymás után szedi fel a lányokat.

Ha tényleg fontos lettél volna neki, nem 1,5 év után, ha nincs ló, jó a szamár alapon menne vissza hozzád. Ráadásul nem is ő keresett, csak hallottad.

Szedd össze magad, és lépj túl rajta, mert így sosem lesz újra boldog.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 5. 17:45

Ezek a manyusok csak ures idotoltesnek volnanak jok.

Miert is foglalkoznal vele? o szakitott veled vagy hgy tortent? Arra szamitanal, hgy idpkozben megvaltozott es mukodne a dolog? Mekkora a korkulonbseg koztetek?

3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Bfcfeed30f)
2014. jan. 5. 17:43
ha vigasztalódni akarna, biztosan találna arra más nőt is, és nem venné a nyakába egy békülés, újrakezdés nehézségeit :) szerintem várd ki, hogy egyáltalán felbukkan-e és mit szeretne, mert az, hogy a füledbe jutott a szándék, még nem jelent semmit. ne gyárts teóriákat előre :)
2014. jan. 5. 17:31

*csinalj belole labtorlot*

*aztan, amikor a legnagyobb biztonsagban erezhetne magat, rugd ki paroslabbal*

*a legnagyobb karpotlas lesz a szamodra!*

2014. jan. 5. 17:29

Érdekelnének a vélemények. Volt egy szakításom 1,5 éve és ezalatt az idő alatt semmi érintkezés nem volt köztünk. "Hála" a közösségi oldalaknak láthattam, hogy hány másik nő volt utánam és hány csalódás, hány kaland.

Most fülembe jutott, hogy felbukkanna Ő. Minden nap ezzel keltem feküdtem, sírtam, imádkoztam, piros gyertyát gyújtottam és senkivel nem voltam csak Rá vágytam. Hogy megtudtam a hírt újból fel akarja venni velem a kapcsolatot nagyon szomorú, rossz érzésem támadt. Eddig se ünnep, se szülinap, se névnap......... helyettem millió más nő. Utóbbival 4 hónapja szakított arról is tudok, hogy az megviselte. Most hozzám jönne vigasztalódni? Eddig azt mondtam nem érdekel hány nője van, ha jön kelleni fog. és most egy lábtörlőnek gondolom magam. 32 éves vagyok soha boldog (szó szerint) nem voltam csak vele akkor ott... Mit tegyek? Csak azzal foglalkozzam, hogy "vágyam tárgya" ott van? Hogy öljem ki magamból a büszkeséget, hogy most felbukkant? Nagyon bánt, hogy most, hogy a másikkal nem jött össze most velem vigasztalódna, de közben meg ott van, hogy érezzem jól vele magam amíg csak lehet. :( Férjem nem lesz soha (tudom, mert nem az a típus és én idősebb vagyok), de más ennyire nem szerettem. Köszönöm aki ír!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook