Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés (elhalás) után mennyi időt vártatok, mikor próbálkoztatok újra? fórum

Vetélés (elhalás) után mennyi időt vártatok, mikor próbálkoztatok újra? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 7. 19:48
Az én kislányom is 31 hetes volt. Az elvesztése után 14 hónapig próbálkoztunk. Borzasztó volt, mennyire akartam! Azért nem sikerült. Aztán, amikor a fejemben rend lett, egyből sikerült. Szerintem nem a hónapok számítanak, hanem az, hogy sikerül-e feldolgozni ezt a tragédiát. Utána biztosan sikerül!
2014. jan. 7. 19:17
Nagyon sajnalom amin keresztul mentel. Nekem a fiam a 31. heten jott a vilagra surgossegi csaszaral nalunk is baj volt es keveset elt. Mi 2 honapot vartunk es ismet probalkoztunk de a lanyom csak a 11. honapba fogant meg. Szerintem 2-3 honap utan simman probalkozhatsz es kivanom hogy minel hamarab babas legy mert tudom ilyen esetbe csak ez enyhithet a fajdalmon egy kicsit. van rengeteg truk ami gyogynovenyes talan probalkozhatsz azokal hatha hamarab jon most a baba. Vagy beszeld meg a dokidal hogy segitsen ra hogy konyeben jojon
11. Omega3
2014. jan. 7. 10:19
Nekem december elején volt a missed ab műtétem, hosszabb menstruálási periódusaim van mint 28 nap, és a második ciklusban estem teherbe. Már márciusban több hetes terhes voltam. (A doki nem dicsért meg de nem is mondott semmi rosszat.) Egy vetélés után gyorsan teherbe lehet esni, mert a szervezet kicsit fel van készülve még a terhességre. Vki egyszer azt mondta, hogy "jól meg van ágyazva" az új babának. Úgy legyen!
10. Márti1990 (válaszként erre: 8. - Z.Györgyi)
2014. jan. 4. 20:21
koszonom:)
2014. jan. 4. 20:09
3 hót mondott az orvos, a 6.-ban sikerült
2014. jan. 4. 20:08

21 hetes vetélés után két hónapot vártunk, a harmadikban már nem jött meg.

Ajánlom Neked ezt a fórumot:

[link]

2014. jan. 4. 20:07

Elsö babomat 8 hetesen vesztettem el 2honap mulva terhes lettem.

kislányom most 22honapos

a párom magas hormontartalmu gyogyszert szed, ezért a fogamzásgátlom hatástalan volt.

2014. jan. 4. 20:00

3hó várakozási időt mondott a doki, de a 3.hóban már nem igazán figyeltünk a védekezésre olyan szigorúan.

Nekünk 1évre rá sikerült, de sok hónap kimaradt egyéb okok miatt.

2014. jan. 4. 20:00
nagyon gratulalok neki:)nagyon jo lenne nekunk is hamar.most mar rendesen szeretnek szulni egy egeszseges babat
2014. jan. 4. 19:54
Mi 3 hónapot vártunk a vetélés után, aztán a 6. próbálkozós hónapban jött össze.
2014. jan. 4. 19:50

Barátnőm 10 hetesen vesztette el a babáját.

3 hónapot kellett várni, 2 hónap alatt babás maradt. Hamarosan köztünk lesz a picur :)

2014. jan. 4. 19:47
24hetesen halt meg a kisfiunk.maafel ev volt mire sikerult teherbe esnem.minden vagyam egy baba.felek megint varhatok ra:(nektek hogy volt?
2014. jan. 4. 19:45
Veteles(elhalas)utan menni idot vartatok az ujabb projektel?en 3honap utan egybol szeretnek.felek hogy o is nehezen fog sikerulni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook