Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy kása kavaró ismerőst hogy lehet helyre tenni? fórum

Egy kása kavaró ismerőst hogy lehet helyre tenni? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 4. 20:42
*szep,amikor a munkatarsak igy lenezik egymast, pedig egy szekeret tolnak*
2014. jan. 4. 20:36
Kásakavaróóó? Azonnal az üstbe vele!
15. kriszta773 (válaszként erre: 9. - F4e58693bd)
2014. jan. 4. 20:32
ne panaszkodj :) lehet, csak paranoiás vagy, miből gondolod, hogy bármit elmond a főnöknek?
2014. jan. 4. 20:27

1. Mondd meg neki, hogy o valamit nagyon felreertett. Ha azt valaszolja, hogy nem, akkor jon a kovetkezo lepes

2. Fonoknek megemlited, hogy okultal a figyelmeztetesebol, s megertetted mit kert, ezert a tobbieknek szoltal, hogy ne nyuljatok bele egymas munkajaba. Sajnos azonban ugy tunik, hogy ez masok reszerol nem megoldhato. Megkerdezed, hogy mit javasol, mit tegyel ez utan, hogy helyesen vegezd el a munkad.


Plusz 1. Amikor eloszor beszelsz a kollegaddal, akkor ismeteld el neki szo szerint ugyan azt, amit itt leirtal, h mi volt a keres a fonoktol. Hallgad meg a valaszat. Es fontos, hogy rogzitsd az egeszet, mert eznilyenek nagy sz@rkavaroak tudnak lenni, s a jovoben kivedheted magad.

13. ina87 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 4. 20:24
Max ugy h a másik kollega nőidnek elmondod azt h valoba h is mondtad.a másik igy leg.tanultál abol h kinek mit mesélsz el,általába a munkahelyeken megy a rivalizálás és irigyek egymásra az emberek.jó tanulság lett ez neked
2014. jan. 4. 20:14
*ilyenek a nok*kombinalnak*nem all meg bennuk a szo*
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2014. jan. 4. 19:21
konyhai kisegítő dolgozó lehet, szakács mellett.
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - F4e58693bd)
2014. jan. 4. 19:14
Hát ne panaszkodj a muinkahelyeden! Se neki, se másnak!
9. f4e58693bd (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2014. jan. 4. 19:12

Még egyelőre csak ő mondta nekem így vissza.

Mikor beszélgettünk és előjött ez a történet így mondta amit írtam. És akkor esett le a tantusz hogy "jesszusom, ha ezt így félreértette, akkor mi lesz a többi dologgal?"

Már hetek óta nem mondok neki semmit sem, de a hónapokkal ezelőtti történeteket hozza elő mindig.

Amit 2-3 hónapja panaszkodtam neki.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 4. 19:06
Azt honnan tudtad meg, hogy hogy adta tovább, amit Tőled hallott? Egyébként, ha már volt ilyen tapasztalatod vele kapcsolatban, én nem panaszkodnék neki. Legfeljebb az időjárásról érdemes az ilyennel társalogni.
2014. jan. 4. 18:54
Mi az, hogy kása kavaró ismerős?
2014. jan. 4. 18:45
A legbátrabb dolog amit tehet;)
2014. jan. 4. 18:45

Akkor erre nem tudok mit mondani. Örök tanulság marad, hogy legjobb, ha az ember megtart minden információt magának. Tudom késő bánat.

Úgy gondolom, ha gonoszkodó típus minél inkább tusolnád a dolgokat, annál inkább előhozakodik vele.


Valószínű, ha nem kérsz a főnöktől egy meghallgatást , a kolléganőddel együtt, hogy tisztázd Magad, vagy el kell, hogy menj, vagy nem tudni milyen következményei lesznek.

2014. jan. 4. 18:41
Nem kell vele beszélgetni. Valami baj lehet az értelmező központjában.
2014. jan. 4. 18:37

Az a baj hogy ez csak egy csepp a tengerben. Több ilyen dolog is van amit elpanaszoltam és máshogy állítja be. Olyan történeteket hozott ma is elő amikre már nem is emlékeztem. Több hónapos dolgok. És ő olyan hogy csak úgy kipattan a fejéből, ráadásul elferdítve.

Teljesen időzített bomba....

2014. jan. 4. 18:34

Én nem vele foglalkoznék, mert ha kiakar valamit forgatni ki is fog.

Odamennék a főnökhöz és nyíltan elmondanám neki, hogy építő jelleggel elmondtam ezt a dolgot a kolléganőmnek, de ő félreértette, azért jelzem, hogy esetleg a továbbiakban ne legyen félreértés.

Úgy gondolom legrövidebb út az egyenes.

2014. jan. 4. 18:29

4-en dolgozunk együtt. 3 alkalmazott és egy főnök. Mind nők vagyunk. A főnöknek van egy elég durva modora, sokszor helyre tesz minket. Én elég érzékeny vagyok és mindent magamra szoktam venni. Volt hogy az egyik másik kolléganő nem volt éppen ott és elmondtam neki a sérelmeimet. Hiba volt, mert eléggé elferdíti a dolgokat, és hajlamos arra hogy visszamondta a főnöknek a panaszaimat. Nagyon valószínű hogy el fog neki mindent mondani amiket mondtam.


Egy példa: én annyit mondtam neki, hogy főnökasszony azt mondta hogy nem szereti ha egymás munkájába belenyúlunk, mert úgy tönkretesszük a másik munkáját + ha hibázunk a másik viszi el a "balhét". Én ezt elmondtam a kolléganőnek, mire ő már úgy mesélte tovább hogy "Rita azt mondta hogy azért vannak a hibái, mert a főnökasszony belenyúlt a munkájába és ő tette tönkre".


Hogy lehet utólag leállítani hogy ne hozzon kínos helyzetbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook