Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogyotte le valaki a Clostilbegyt-től? fórum

Fogyotte le valaki a Clostilbegyt-től? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 16. 17:38
Én sem híztam, ellenben sokszor volt hányingerem, és néha fura íze volt az ételeknek, így pár kilót leadtam. Ami sosem baj. :)
2009. jún. 16. 00:11

Én vagy 8 kilót híztam összesen 2x 3 hónapig szedtem. Azóta lefogyni sem sikerül, persze ebben más is szerepet játszik.

Most várom megint az első hónap végét. Eddig nagyon odafigyelek, hogy a már plusz kilókra ne szedjek fel többet. De így is sikerült már 2 kilót híznom, minden nap tornázom és figyelem, hogy mennyi kalóriát eszem.

2008. okt. 14. 14:29
én egy pár kilót felszedtem.
2008. szept. 24. 14:22
ÉN sem híztam,nem fogytam csak állandóan hányingerem volt.Nagyon sokáig szedtem
2008. jún. 15. 09:51
ÉN sem fogytam, nem is híztam tőle anno, viszont a fejem iszonyatosan fájt azokon a napokon amikor szedtem. Megmozdítani is kín volt!
2008. jún. 12. 20:29
Én nem fogytam,de nem is híztam a gyógyszertől,viszont a mellékhatásai miatt szendvedtem.A kettőslátás volt talán a leg- rosszabb mindent úgy láttam mintha szellem képes lett volna.Utánna az orvosom tanácsára felfüggesztettük a szedését egy ídőre,hogy a szervezet ürüljön a hormon készítménytől.Mindennel összevetve másfél év próbálkozás után lombik kezeléssel megszületett a kislányom/ennek már 4.5 éve/.
7. MSA
2008. ápr. 28. 15:19
Röpke 3 hónap alatt 8 kg-ot híztam tőle.
2008. márc. 29. 14:04
Lefogyni? Huh hát én híztam anno nem is keveset.
5. Amanda28 (válaszként erre: 4. - Fe6fe7671f)
2008. márc. 27. 19:58
Köszike.
2008. márc. 26. 19:21

Ha hiszed, ha nem a hízás sokkal nehezebb, mint a fogyás! Amikor elkezdtük a lombikbébi programot, akkor még annyira sovány voltam (48 kg), hogy először meg kellett híznom.

Annyit kell enni, amennyi épp ki nem jön a szádon visszafele :( Iszonyú rossz az állandó hányinger. A másik fontos dolog, hogy fogd visszább magad - a tempódat vedd komótosabbra, hogy ne használjon a szervezeted annyi energiát. Lassabban járj, lassabban csinálj mindent. És feltétlenül pihenj többet, mint eddig. Nem fog máshogy sikerülni.

Hajrá!!!

3. Amanda28 (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. márc. 26. 15:59
Én 48 kg vagyok nem mondom hogy nem szeretnék hizni kellene bár 5 kg annak örülnék Babát szeretnék már végre.
2008. márc. 26. 15:53
Nekem nagyon nem sikerült! Az összes mindennel együtt, amiket kaptam az lett a vége, hogy 48 kg-ot híztam. Nem csak a Clostilbegytet szedtem, kaptam mást is. Ilyen malac-formájú feleséggel szegény férjemnek nem volt könnyű "teljesítenie". :) Erre azért készítsd fel, hogy nem maradsz nádszál kisasszony! Biztos, TE is fogsz még mást is kapni emellé.
2008. márc. 26. 15:49
Fogyotte le valaki a Clostilbegyt-től?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook