Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek milyen volt a 2013-as év? fórum

Kinek milyen volt a 2013-as év? (beszélgetős fórum)

2014. jan. 12. 05:45
lehetett volna jobb is
13. grizus (válaszként erre: 5. - Tavasz007)
2014. jan. 12. 04:22
Nemcsak a szenvedéstől fejlődünk. Az öröm legalább olyan sokat ad, ha nem többet, mert a valódi lényünket látjuk meg benne.
2014. jan. 11. 05:44
nem a legjobb sajna.
11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 10. - Holdsugár83)
2014. jan. 11. 01:08
Na, az tök jó, gratulálunk! :))
2014. jan. 11. 00:34
Röviden és velősen:életem vágya teljesült,kerek egész lett az életem,édesanya lettem <3
2014. jan. 6. 21:32
Elég volt belöle,végett ért egy barátság(ami soha nem volt az)a nyár munkával telt,sajnos volt temetés is,szoval volt már heppy évünk is már.
2014. jan. 4. 18:49
Soha rosszabbat.
2014. jan. 4. 18:41

Megszereztem a 2. diplomámat, ezzel elfelejtve a főiskolát, a tanulást. Nyugalom költözött a hétköznapjaimba. :)

Határozatlan idejű szerződést kaptam a munkahelyemen.

Sokat kirándultunk a Párommal. Építgettük közös jövőnket, és ezt ebben az évben is így tervezem. :D

Nyertünk a lottón kisebb összegeket. Nőtt a fizetésem is, szerencsére.

Végre "kaptam" barátokat, és egy régi kedves barátommal is újra felvettem a kapcsolatot.

Több pozitív esemény ért, mint negatív. Ezért hálás vagyok az óévnek, és bízom benne, hogy az Új év sem okoz majd csalódást. Kívánok Mindenkinek minden jót! :)

2014. jan. 4. 14:56
brutalis...lelkileg es fizikailag is
2014. jan. 4. 12:17

én talán fejlődtem. ugye arra van a fejlődés, amerre a szenvedés.


rengeteg spirituális könyvet olvastam régebben, azt hittem, hogy de jó, közben gyakorlatban meg nem csináltam jóformán semmit, vagyis csak a szokásos rutinokat. Az nem fejlődés.


tavaly új dolgokat próbáltam ki, új emberekkel találkoztam....azt hiszem jó volt....

2014. jan. 4. 05:41

Intenzív, hasznos és kemény.


Sokat gondolkodtam, inkább a TÜRELEM és a TANULÁS volt a középpontban. Nagyon sokszor igénybe vettek, kerestek, kikérték a véleményem, hallgattak rám. Az év közepén volt egy nagy "mélyrepülés", átvitt értelemben, amivel többet nyertem mint gondoltam volna, és amilyen rosszul jöttem ki belőle, annyira pozitív volt a visszhangja. A felelősséget, mint fogalmat, még jobban át kellett világítanom, meg kellett erősítenem. Ugyanakkor ki kellett állnom magamért.


Egyszerre történt minden és semmi. Mindkettő hatalmas változásokat hoz létre. Nagyon sok kitartásra, törekvésre, hitre volt szükségem. Nagyon megpróbált ez az év, minden szempontból.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valakinek stabilan tartania kell a csiszológépet, hogy ne csússzon ki a kezéből, miközben baromi nehéz, és tudja hogy nem kapcsolhatja ki, de körülötte minden szikrázik és tudja hogy ennek is mélységes értelme, sőt eredménye van.


Ezzel együtt hálás vagyok ennek az évnek. Gyönyörűségesen kemény és fájdalmas volt. De ez is megérte.

3. Lara1984 (válaszként erre: 1. - D7ba7bf7ff)
2014. jan. 4. 05:37
A 2013-as év eddigi életem talán leggyorsabban és legeseménytelenebbül elmúló, elrohanó éve volt. Monoton lefolyású, könnyen felejthetö év volt, melyet ezenkívül a nagymértékü introvertáltság és izolálódás jellemzett.
2014. jan. 4. 05:22

Velem nem sok mindent történt. Valami fura negatív erő kerülgetett egy időben, de azt hiszem, mostanra elmúlt. Jócskán meghíztam, viszont spirituálisan fejlődök, sok mindent tanulok, olvasok. Azt hiszem az idei évem aktívabb lesz, legalábbis jó lenne. Állítólag a Tűz Ló éve lesz, tehát nem lesz egy punnyadós év. Meg azt hiszem Szaturnusz év, úgyhogy lesz itt egypár szembesülés. Ennyit tudok, de jobban hiszek az egyéni elemzésekben.

Mindenkinek egészséget, békességet, bőséget kívánok az Új Évre.

2014. jan. 4. 05:12
Írd le tömören vagy részletesen hogy milyen volt számodra a 2013-as év. Mi foglalkoztatott, mit veszítettél, mivel gyarapodtál, mit tanultál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook