Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális nőgyógyász MÁV kórház/Honvéd kórház fórum

Normális nőgyógyász MÁV kórház/Honvéd kórház (beszélgetős fórum)


8. nonvéd (válaszként erre: 1. - Puszedli3)
2014. ápr. 5. 21:41

Bevittem volna az egy hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot, amit szintén egy nem százas talált ki, de kötelező.

Nyolc múlt 2 perccel, a biztonságis kioktatott, hogy ma már nem enged be.

Mondom, hogy csak dokumentumokat hoztam, az se baj, ha leadja.

Nem azt nem lehet, mondja a paraszt.

Vidékról jöttem, ő ezt leszarja.

Ez az állampolgárbarát egészségügy? Itt most nem a pénzről van szó. Cak jóérzésről. Még az sincs.

Nem ez ugyanaz a szemét bolsi banda ami korábban a néphadseregnél is volt.

Viktornak már ideje lenne itt is rendet raknia és eltakarítania a taknyot.

2014. márc. 13. 23:09
Én dr. Szabó Györgynél szültem. NEm bratyizik, nem lelkizik veled, de meg voltam elégedve. Természetes szülés párti, ha lehet, kerüli a császárt.
2014. jan. 4. 15:40
Dr. Kovács Koppánnyal hozott össze a sors, szerintem kiváló. Figyelmes, felkészült, elhivatott.
2014. jan. 4. 09:04
Ja? Honvéban:-)
2014. jan. 4. 09:03

Dr. Kis Attila (lehet Kiss...)

Nagyon kedves.

Előtte Dr. Atalay Katalin-hoz kerültem, de véletlenszerűen. Ő...hááát, nem mennék hozzá többet!

3. Puszedli3 (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2014. jan. 3. 21:35
Vili, a veréb. Itt most nem ez lenne a cél. Köszi. Itt normális véleményeket, normális nőgyógyász ajánlásokat keresnénk.
2014. jan. 3. 21:06
Van olyan szülész, akit Hárshegyrôl szalajtottak?
2014. jan. 3. 20:59

Sziasztok,

Ezt a fórumot azért nyitottam, hogy Ti is és én is megtaláljuk a számunkra leginkább megfelelő nőgyógyászt a MÁV ill. a Honvéd kórházban. Ha van jó tapasztalatotok, akkor írjátok meg a véleményeteket.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook