Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik babakocsi mellett döntsek? fórum

Melyik babakocsi mellett döntsek? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 7. 11:08
espiro vector 2013
15. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Enigma.)
2014. jan. 4. 18:04
épp ma láttam egy egymás mögötti ikres kocit, a hátul ülőt idegesítette, hogy nem lát ki, állandóan kihajolt hol balra, hol jobbra, hogy lásson valamit, szerintem ez kifejezetten gyerekkínzás, úgy sajnáltam szegény gyreeket
14. enigma. (válaszként erre: 12. - 72497ec515)
2014. jan. 4. 18:00
Nincsenek ikreim, de ha lennének, egymás mellett ülőt választanék mindeképp, nem olyat, ahol egymás háta mögött ülnek a gyerekek. Az szerintem gáz:S Nem is néz ki jól, szerintem kanyarodni is képtelenség vele, ráadásul a hátul ülő gyerek ki sem lát rendesen.
13. Kiyara
2014. jan. 4. 17:46
Hauck Shopper Trio Set 2012 rõl mi a vèlemènyetek? Nekem mèretileg nagyon bejött. Vàrosba lenne , igazàból gyalog minden elerhetõ 30 perc alatt....
2014. jan. 3. 19:17
És szerintetek melyik a legjobb babakocsi ikerbabáknak?
2014. jan. 3. 18:55
A fórum indító megszült közben?? :D
2014. jan. 2. 18:43
Az én unokáimnak Pierre Cardin volt és nagyon strapabíró, van is 1 eladó, piros-fekete szín összeállítású. 1 gyerek használta, nagyon keveset.Hordozó és egyéb kellékekkel.
2014. jan. 2. 17:23

Nekünk Cam Cortina X3 van, most már a második gyerkőccel használjuk, és szuper, nagyon szeretjük! Semmi probléma nem volt vele.

Én is néztem a neonatot mikor vettük, de a Cam valahogy szimpatikusabb volt.

8. hidewatch (válaszként erre: 7. - Hidewatch)
2014. jan. 2. 17:11

Ja, még egy fontos dolog: még óriási előnye ennek a modellnek, hogy dönthető az alja, tehát ha már épp hogy csak nem ül a gyerek, de már nézelődne, és nyughatatlan, akkor ha kicsit megemeled a háttámláját, akkor kilát, és kényelmesen fekszik, mint egy pihenőszékben.


Az egyetlen hátránya ennek a szettnek az egyik előnye is, hogy nagy a mózes, kisebb autóba nem biztos, hogy befér a csomagtartóba, plussz a váz nehéz, gondolom mert olyan masszív.

2014. jan. 2. 17:09
Nekünk CAM Pulsar van (használtan vettük), a mózese az átlagosnál nagyobb szerintem, így még a több, mint 70 centis gyerek is simán hesszel benne, valamint óriási előnye, hogy a vázon viszonylag magasan helyezték el a mózest, így szinte le se kell hajolni a babához. A váza ennek volt a legstabilabb, és egy kézzel, azaz egy csuklómozdulattal lehet irányítani, így ha egyik kézben a gyerek, akkor is tudod használni. Valamint a ponyvába épített szúnyoghálóval rendelkezik, plussz a mi modellünk (2011-es) fejvégénél levő ponyván egy szúnyoghálós "ablak" zipzározható. Nekünk eddig nagyon bevált. A sport részéről még nem tudok nyilatkozni, mert a miénk még nem ül :) De ha egyszer felül, én sem fektetem bele többet a mózesbe, mert szerintem simán kibukfencezi magát :)
2014. jan. 2. 16:58
Wááá! Azt akartam írni, hogy a neonatótól...:D
5. enigma. (válaszként erre: 1. - Fsziszi)
2014. jan. 2. 16:55

A neonatatotól mindenki szabadulni akar, amint lehet, mert kicsi. Jól néz ki, a tény, de nem megfelelő hosszú távon.


A CAM szerintem nagyobb is és stabilabb is, mondjuk a mózese annak is csak pár hónapig használható - bár szerintem tovább úgysem kell, egy ülni tudó gyereket nem lehet már belegyűrni, úgyis nézelődni akar:)

2014. jan. 2. 16:55
Nekünk Cam mbx6 tris van és nagyon szeretjük. Könnyű alúminium vázas és strapabíró.
2014. jan. 2. 16:53

Sziasztok!

Mi az Espiro Atlantic Air 3:1, a Britax B-smart és a Quinny Speddi között vacillálunk.


Árban és felszereltségben az espiro a legjobb, de félek tőle, mert azzal riogatnak hogy lengyel, és nem lehet majd alkatrészt kapni hozzá, nem lehet garanciát érvényesíteni. (Pláne, ha külföldre költözünk majd.)Nem tudom, hogy megy ez?


A Britax is tetszik, de a külföldi fórumokon szidják, hogy nem elég strapabíró.


Most az új szerelmem a Quinny Speddi, ez egy vagyon, de állítólag több gyereket kibír, mindenhol elmegy, és gond nélkül szervízeltethető külföldön is.


Mózessel és hordozóval vennénk meg a britaxot és a quinnyt is.


Szerintetek?

2014. jan. 2. 16:47
Engem is erintene a tèma :-)
2014. jan. 2. 15:49
Sziasztok anyukák! Babakocsit kell vennem,és nem tudok dönteni.2 féle van ami szóba jöhet. Neonato többfunkciós,és a Cam többfunkciós.Vajon melyik vázszerkezete erősebb?Mik a tapasztalatok?Köszi ha írtok.Buék Szilvia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook