Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikersztori? Majd csak lesz, de elindult fórum

Sikersztori? Majd csak lesz, de elindult (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sikersztori? Majd csak lesz, de elindult

19. bibity (válaszként erre: 18. - Optimea)
2014. jan. 31. 20:01
Érdeklődnék, hogy szerinted akinek gyenge az epéje, az is tudná tartani a ketogén diétát, vagy hozzá se kezdjen? Én nem bírom emészteni az állati zsírokat, sajnos. Vajat, tejszínt, töpörtyűt, szalonnát, stb... Lehet ezek nélkül is?
2014. jan. 31. 15:44
Nálam jobban senki nem ért meg titeket. Nekem elegem lett már mindenből, bármit csináltam, és elhihetitek, mindent megtettem. Hol fogytam, hol visszajött, de folyamatosan híztam az évek során. A ketogén diétával kb 20 kilót fogytam nemrég, döbbenetesen eredményes, én erre esküszöm ha kell. Tulajdonképpen az a mókás, hogy többet ettem a diéta alatt, mint előtte valaha. Mindenkinek ajánlom, aki már feladta lélekben!
17. andi31
2014. jan. 28. 15:42
Gratulálok, örülök hogy valaki végre leírja hogy nem kell csodaszer meg csodadiéta. Kicsit én is ráállok most arra hogy odafigyeljek magamra. Azt hittem elég hogy egész nap a gyerek után szaladozok (13 hónapos örökmozgó) - de ma ráálltam a mérlegre, ajjaj.... Szóval az én csodadiétám a következő lesz: Kevesebbet enni, főleg kenyérből, amit sajnos nagyon szeretek, és több házimunka mozgás gyanánt :-) Sok sikert!
16. 83b64481a2 (válaszként erre: 13. - Molyka)
2014. jan. 7. 07:18
Kérdés mikorra cél két hét alatt nem megy... én 3 év alatt fogytam és tartom két éve az elért súlyt..
15. Molyka
2014. jan. 4. 21:46
Egyébként az egyik ismerősöm is mindent evett, csak pont fele mennyiséget. :)
14. főnix01 (válaszként erre: 13. - Molyka)
2014. jan. 4. 18:31

Szia!

Nekem a legjobb barátom nagy súlyfelesleggel rendelkezik (kb. 40 kg). Neki is ugyanezt javasoltam, habár sokat eszik, de ezeket az alapbető dolgokat elmondtam neki, amiket írtam, és egy hónap alatt, vagy másfél? lement 10 kg róla, úgy, hogy nem éhezett.

Biztos, hogy ha tovább csinálta volna, kitartott volna, akkor lement volna több is... Bizonyos okból nem így tett.

Mindenkinek megvan az élettörténete, az élete, és nem biztos, hogy mindig attól szednek fel emberek túlsúlyt, mert sokat esznek (stressz, pont fordítva hogy keveset esznek, ...stb). Szerintem meg kell találni azt az utat, amin végigjárva sikert érünk el. Neked is sikerülni fog! Az első hét után már természetes lesz, hogy mit veszel magadhoz vagy mit nem. :)

13. Molyka
2014. jan. 3. 23:04

Klassz, klassz, de egy kövér embernek, mint pl én, egy héten belül ingadozik 2-3 kilót a súlya... Vagyis ha én 87-ról 85-re majd 82-re lefogyok, az szinte egyenlő a nullával. :S


Kinek mi.. Neked 5-7 kiló is siker, van akinek mondjuk 50 a cél. :)


Kitartást Neked, és sose hízz el annyira, hogy szenvedned kelljen valójában emiatt!

2014. jan. 3. 20:47
Egyebkent (mint minden forum) sokkal hitelesebb lenne, ha lenne hozza-d min.egy-ket foto...
11. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - E977712348)
2014. jan. 3. 20:44

En is :) sooot...

Anyosom is fogyott egy tizest, mikor a fogait csinaltatta.

2014. jan. 3. 18:28
Én is ezzel a módszerrel kacsintgatok, tavaly nyáron adogattam így le kilókat, csak aztán kaptam munkát recepciósként, és mivel sokat éjjeleztem, nem jött be az, hogy este ne egyek, mert ne lehet azt, hogy napközben csak ebédelek, aztán egész következő reggel 8ig nem eszek semmit... Igy visszaszökött szépen lassan minden. Most, hogy felmondtam, van szabadidőm is, újra belekezdek. Mindenki mondogatta, hogy a tésztaféléket kell kidobni, semmi kenyér, cukor, tészta, pizza. De ha az ember heti 1 alkalommal eszik tésztát, mert épp az van ebédre, kenyeret egyáltalán nem, édességeket meg nagyon ritkán eszik, akkor nem ott a baj. Nekem is az jött csak be, hogy az esti kajára kell odafigyelnem, és mellette elég heti 2 alkalommal eljárnom zumbára, és olvadnak a centik. :)
9. e977712348 (válaszként erre: 3. - Bibity)
2014. jan. 3. 15:25
jaja egyet értek..
2014. jan. 3. 14:26
Gyümölcs nem a legjobb választás este. Inkább zöldséget kell akkor enni.
7. főnix01 (válaszként erre: 6. - B73e24f31f)
2014. jan. 3. 08:41

Szia!

Persze, hogy ha másmilyen munkám lesz, nagyon szeretném folytatni a sportolói múltamat. Nagyon szeretek sportolni. Most egyszerűen kivitelezhetetlen, hogy bármit tudjak tenni az ügy érdekében.

Amúgy lehet tartani ezt az állapotot, illetve életformát, mármint a kajálásra gondolok.

Tudom, hogy ez a két hónap nem jelent semmit súlytartás szempontjából... Azért írtam a cikket, mert annyi, de annyi felesleges diéta van, hiper-szuper nevekkel, pedig egyszerűen véghez lehet vinni.

2014. jan. 2. 20:52

Ez azért nem jó, mert ha kevésbé lesz pörgős a munkád, vagy több feles időd lesz akkor a kilók visszajönnek.

A kajálásra mindig oda kellene figyelni, nem csak úgy hogy most éppen így adódott! Ès valóban nem kell hozzá tk. kenyér...semmilyen kenyér nem kell. :)

Azért remélem igy marad ez az állapot ha jól érzed magad én drukkolok. :)

2014. jan. 2. 15:18
Klassz ;)
2014. jan. 2. 12:01
Ajjjajjj!:oS
2014. jan. 2. 11:40
Én azt a fogyást tudom elfogadni, ami után valaki 6-12 hónapig tartja a súlyát... bocs...
2. miramare (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. jan. 2. 09:41

Szia! Gratulálok és további - kilókat!

Korábban én is hasonló képpen fogytam és az eredménytől jól éreztem magamat. Nekem a vártnál jobban sikerült az eredmény és ez lelkileg is nagyon jót tett. Nem tudom köze van e hozzá, de én úgy gondolom igen, hogy másfél éves sikertelen próbálkozás után most babát várunk. :-)

Ha az ember jól érzi magát a bőrében vagy legalább is elfogadja az kihat sok mindenre.

2014. jan. 2. 09:08
Ilyen csodadiéta, olyan diéta.. Folyik mindenhonnan. De meg lehet csinálni, csak kitartás kell hozzá, és egyáltalán nem bonyolult. Magamon kipróbáltam az elképzelésemet, és sikerült. De még nincs megállás, messze van a cél.

Ugrás a teljes írásra: Sikersztori? Majd csak lesz, de elindult

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook