Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki itt Pocakos menyasszony? Végig tudtátok csinálni az egészet minden gond nélkül? Én elvileg 32. hetes leszek az esküvőnkön. fórum

Volt valaki itt Pocakos menyasszony? Végig tudtátok csinálni az egészet minden gond nélkül? Én elvileg 32. hetes leszek az esküvőnkön. (beszélgetős fórum)


16. inta
2014. jan. 3. 21:33

Szerintem mindenki maga érzi, mit bír, és meddig. Én 31-2 hetesen még bőven teljesítménytúráztam 10 km felettieket, december 24-ére voltam kiírva, 11-én még a férjem céges karácsonyán táncoltam (cammogtam?), előtte meg a saját cégem buliján.

Végül 28-án szültem. (Na jó, az nem egy sikersztori, de főleg a nem nyíló méhszáj miatt.)

De én nem vagyok ideges típus, és hozzá vagyok szokva a mozgáshoz.

Szóval szerintem magadhoz mérd, hogy mit csinálsz meg az esküvőn, lagzin, mert az tökmindegy, más hogy csinálta, itt rólad van szó.

2014. jan. 2. 16:41
Én is 7 hónapos terhes voltam, mikor összeházasodtunk, nem hiányzott a lakodalom. Egy ismerősöm viszont nem akart lemondani róla, így pocakosan, szűk családi körben megtartották a polgári esküvőt egy ebéddel, majd a baba születése után, mikor úgy látták, már gond nélkül megoldható, a templomi esküvőt és a nagy lagzit.
14. pzm3
2014. jan. 2. 11:55
32 hetesen én nem vállalnám be a hajnalig tartó mulatozást.Én 6 hónapos terhes voltam mikor esküdtük,pénteki napon,utána egy ebéd a szűk családdal.Előtte este ügyeletre vitt a drágám,mert tiszta ideg voltam és nagyon fájt a hasam.A nőgyógyász bent akart tartani,de mivel másnap esküvőm volt elengedett.
2014. jan. 2. 10:09

Én 27 hetes voltam az esküvőnkön. Mi pocak nélkül sem akartunk volna lagzit. Házhoz jött az anyakönyvvezető és a plébános is, mert egy hegytetői ház teraszán tartottuk az esküvőt. Utána vacsora volt, buli nem. Így is nagyon elfáradtam. A lányom fekvése nehezítette meg a terhességem második felét. A lepény közel volt a méhszájhoz, végig fejvégi fekvésben volt, folyamatosan nyomta a hólyagom és feszitette a medencém. Menni is alig tudtam, nemhogy táncolni.

Lehet, hogy a Te babád nem így fekszik majd, máshogy rendeződnek bent a dolgok és akkor könnyebb. Minden terhesség más. Ajánlom, hogy beszélj a nődokival erről.

12. iemma
2014. jan. 2. 09:50
Én végül lemondtam az esküvőt terhesen, nem bántam meg, akkor nem tudtam volna így végigcsinálni biztosan. Mi nyáron házasodtunk össze, a kisfiunk végig ott volt velünk, már 2 éves volt. Így volt nekünk az igazi. Kézenfogva jött velünk az anyakönyvvezetőhöz és csodás hordozós menyasszonyi képeink lettek ahol egy csodaszép selyem hordozókendőben rám volt kötve a kisfiam, egyedi volt és csodaszép!
2014. jan. 2. 09:47
Simán végigcsináltam. Mondjuk kilencen voltunk összesen:D Pont így volt jó, mert lakodalmat nem akartunk, így megúsztuk; egy késői ebéd volt papucsban:)
10. Milup2 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2014. jan. 2. 08:39
Sokat ne pörögjél, táncoljál sztem, nehogy aztán kórházban kötsz ki!!!! Csak módjával! Na meg a dokid véleményét is kérd ki, én legalábbis beszélnék majd vele erről...
2014. jan. 2. 08:18
Szia! Én 29 hetesen mentem férjhez, lakodalom is volt! Hajnali 4-ig bírtam.. Sokat táncoltam, de pihentem is, és senki nem vette zokon, hogy éppen nem táncolok.. De mindenki maga érzi, hogy mennyit bír.. nálunk nem volt gond..
2014. jan. 2. 08:16

Akár az orvosodat is megkérdezheted erről.ő ismeri a kórtörténetedet,illetve te is érzed mennyit bírsz.

32hetesen viszonylag fürge volt a mozgásom,később azért megváltozott...:)

Én a 16.héten jártam,mikor az esküvőnk volt és utána jó soakt táncoltam,de akkor még bírtam.

(28 hetesen szerettem volna bálba menni,csak azért hagytam ki,mert előtte 26 hetesen vakbélműtétem volt).

Elég megterhelő egy lagzi,de csak annyit mozogja amennyi jól esik,pihenj ha elfáradsz.

2014. jan. 2. 08:14

Én 18 hetes voltam anno, a méhszájamon volt a méhlepény, és úgy volt a lagzi. (előző nap tudtam meg). Egy csöppnyi izgalom sem volt bennem. Táncoltam, jól éreztem magam. Egy baki volt csak, amikor az egyik vendég úgy megpörgetett, hogy alig győztem kirohanni hányni.:))))

A menyasszonytáncnál pedig a tesóm úgy csinálta, hogy ő azért fizetett, hogy üljek.:) Direkt a nép közepén jött, nem elől, nem hátul, és néhány percenként letett egy húszezrest, én nekem meg addig ülni kellett.

6. BenKír (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2014. jan. 2. 07:58
Én 20 hetes voltam, amikor az esküvőnk volt. Én táncoltam valamennyit, de sajnos utána 2 hétre jött a feketeleves 4D-s UH-on, hogy nyitva van a külső-belső méhszájam. Az is lehet, hogy a lagziba a táncikálástól, de nem biztos. Csak módjával táncoljál szerintem, mert a 32.héten meg már még nagyobb a terhelés lefelé.
5. zzmm
2014. jan. 2. 07:32

Nálunk is pocakosan volt, lakodalom nélkül, de úgy is fárasztó volt.Érezni fogod, hogy mi a jó nektek, mennyit bírsz. Max. elvonulsz időnként pihenni.

De csak azért azért is végigcsinálni az egészet, mert egy álom volt.. én tuti nem kockáztatnék egy esetleges koraszülést.

2014. jan. 2. 07:20
Szerintem az állapotodra való tekintettel senki nem fog megszólni, ha nem táncolod végig a lakodalmat. Ha elfárdsz leülsz :-)
2014. jan. 2. 07:00
Nekem nagy álom volt a lakodalommal egybekötött esküvő. Azt nem szeretném kihagyni
2. 1b26a5f006 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2014. jan. 2. 06:50
nem kell akkor lakodalmat csinálni, és akkor bírni fogod. MAx. nem lesz menyasszonytánc :P Én is így voltam vele...
2014. jan. 2. 06:41
Tavaly eldöntöttük a dátumot, de közben bejelentkezett egy pocaklakó is aminek szívből örülök de kicsit félek, hogy így pocakosan talpon tudok - e maradni menyasszonyhoz méltóan .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook