Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debreceni csajok! Hol vásároltok jó cuccokat? fórum

Debreceni csajok! Hol vásároltok jó cuccokat? (tudásbázis kérdés)


12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Csillubaba)
2014. jan. 1. 21:15
igazán nincs mit.így hirtelen ennyi jutott eszembe,majd hátha még ....:)
11. csillubaba (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2014. jan. 1. 21:06
ó, nagyon nagyon köszi!!! Most fogok szétnézni hátha vannak klassz cuccok leárazva
2014. jan. 1. 21:03

a márkaboltok amiket írtam az mind megtalálható a fórumban,Amnesia:kálvin tér.

Nagyon jó az Angex,ebben tényleg igazuk van az előttem szólóknak,az két Tescoban is van itt debiben.Aháda áruház,ahol igazán nagy a választék,az Plaza,emelet......

Akkor általam kedvelt bolt a plaza emeletén a Balance,hát ez sem épp a legolcsóbb árkategóriás,de tele van Misso,Rensix,stb cuccokkal,amiket sokszor még le is áraznak ha kimarad egy egy darab,sokszor akadok így nekem tetsző dolgokra.....:)

és ha már Pláza,akkor közvetlenül mellette kívül,jobbra A COOL Fashion,őket még fészen is meg tudod nézni,miket árulnak és tetszik-e a kínálat:)

2014. jan. 1. 20:57
inkább nőcis stílus áll közelebb hozzám
2014. jan. 1. 20:56
és ezek hol találhatóak?
7. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2014. jan. 1. 20:56

mármint olyan kicsit ami rám kell.


Ja és ha fürdőruha,fehérnemű,kihagytam a Calzedoniát,én fürdőruhát pl csak ott tudok venni,mert nagyobb felsőt pici alsóval szinte csak ott tudok összeválogatni magamnak.....és csodaszépek,rengeteg féle fazon és szín.

ja persze,ha már ennyire a méretekre tereltem a szót,az sem mindegy,milyenek a méreteid,mert attól is függ,hogy mely üzletekben kapsz magadra ruhát és mely üzletekben tudsz vásárolni,1általán hová érdemes bemenned.....

2014. jan. 1. 20:56
Én szeretem a Tesco melletti Kínai áruházat,jó kis cuccokat lehet találni. A Tescoban is tök jó az F&F,én sokat szoktam ott vásárolni :)
2014. jan. 1. 20:56
Háda a Plázában, Angex a Csapó utcán és a Tesco-ban.
2014. jan. 1. 20:53

Kedveinceim:Mayo,Magenta,Tally,Bershka,Amnesia,de én a Gasban és Retroban is találtam már olyan cuccot ami megfelelt az ízlésemnek,mostanában nem 1x....

na meg nagyban függ,milyen az öltözködési stílusod:nőcis,vagy inkább sportos???

nem mindegy ám....

kínaiban tényleg elvétve találsz jót és ott a jót inkább a minőségre értem:S

ha hiszed,ha nem ,vannak kül outlet üzletek is és turik,amikben vadiúj cuccokat kifoghatsz,nekem pl van olyan ismim,aki csak turiból öltözik,zsír új cuccokban jár és senki nem mondaná róla,ha ránéz.

persze én ezt nem tehetem meg,a méreteim miatt,mert például annyira kicsi nacit,szoknyát,sortot,stb stb csak márkaboltban kapok.....

2014. jan. 1. 20:47
Én a H&M-et szeretem, szerintem nem volt még olyan, hogy üres kézzel jöttem volna onnan ki, pedig elég válogatós vagyok :)
2014. jan. 1. 20:28
senki nincs Debrecenből?
2014. jan. 1. 20:19

Telejsen tanácstalan vagyok, szétnéztem a Fórumba, de olyan ronda cuccok vannak, hogy még a tizedéért se venném meg.

A kínai ruhák is gagyik.

Hol lehet divatos cuccokat kapni? adjatok ötletet plííízzz!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook