Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Futószemölcsre tud valaki valami hatékony megoldást javasolni, hogy eltüntessem végre? fórum

Futószemölcsre tud valaki valami hatékony megoldást javasolni, hogy eltüntessem végre? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 4. 18:59
A Duofilm az egyetlen, ami használt. Semmi más, sem a fagyasztósok, semmi ecsetelő vagy gyógynövény. Nagyon jó ez a szer.
15. f25b952f4e (válaszként erre: 14. - F25b952f4e)
2014. jan. 2. 11:26
Előtte még próbálkoztam a fokhagymával is, de az elég hosszadalmas volt és azt kapargatni is kellett. Kb. 3-4 hét alatt majdnem elmulasztotta, de utána visszajött a szemölcs. De nekem elég nagy és évek óta meglévő szemölcsöm volt. Lehet, hogy egy friss példányon segít a fokhagyma.
14. f25b952f4e (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2014. jan. 2. 11:22
Én az ecetet tudom ajánlani. Én sok drága szert kipróbáltam, de ez vált be a legjobban. Illetve az ecet és az elszigetelés kombinációja. Az évek óta meglévő szemölcsömet egy hét alatt nyom nélkül eltüntette.Én éjszakára ecetes dunsztot tettem a szemölcsre. Egy fültisztítópálcikát ecetbe mártottam és akkora darabot vágtam le belőle, amekkora lefedte a szemölcsöt. Ezt leragasztottam ragtapasszal és a lábamon hagytam. Reggel levettem a kötést és egy sima ragtapaszcsíkkal jó szorosan leragasztottam a szemölcsöt. Már az első éjszaka után teljesen elfeketedett a szemölcs. Kb egy hét alatt tűnt el teljesen és utána pár nap alatt szépen begyógyult a helye. Nem kell kapargatni, meg vagdosni, mert az ecet szépen kimarja. Én féltem, hogy nehogy kiújuljon, így, amíg be nem gyógyult teljesen én reggel és este a tiszta lábamat leecseteltem ecetbe mártott fültisztítópálcikával.
2014. jan. 2. 10:27
én bőrgyógyásznál voltam, kaptam valami durván maró folyadékot, amit kis pálcával kellett egyesével a szemölcsökre kenni, 3 nap alatt leégtek, utána szedtem grapefruti mag cseppeket vagy 3 üveggel. Azóta sem jött vissza, receptköteles volt a folyadék.
2014. jan. 1. 22:32
Le is kapartak,a krem elott,de azok visszajottek.
2014. jan. 1. 22:31
Aldara kenocs. Naaaagyon draga,de hatasos. Mi is mindenfelet probaltunk kisfiamnak,de semmi eredmeny. 50db folott voltak a pottyei. Ez a kenocs hasznal, meg nem fogyott el. Kis tasakok.
10. wewe
2014. jan. 1. 21:55
Bőrgyógyász, kiégetés. Brutál, de hatásos. És az ökonetes grapefruit mag cseppet tesóm használta külsőleg-belsőleg szemölcsre, neki is elmúlt tőle és arra esküszik.
2013. dec. 31. 16:47

Hűha! Ezt biztosan nem ide akartad írni. :(

Talán a titkos naplódba? :)

2013. dec. 30. 21:37
Eltévesztetted a fórumot.
7. syria (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2013. dec. 30. 20:55
Bőrgyógyászra nem gondoltál?
2013. dec. 30. 20:52

Nekem is volt évekig, semmi sem segített.

Egyedül az ökonetes grapefruit mag csepp. Elkezdtem szedni, napi 2x 20 cseppet egy hónapon keresztül, valamint külsőleg is kentem vele a szemölcsöket. Két hét után már látványosan elkezdtek múlni, alig hittem a szememnek... Azóta sem jöttek elő, gyönyörű lett a bőröm. Nekem sajnos már az arcom is tele volt velük...

5. Acimity (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2013. dec. 30. 20:29
Fiamnak volt,bőrgyógyász adott egy szert,ami vény nélkül megvásárolható,csak sajnos már nem emlékszem a nevére és nagyon szépen elmúlt pár nap alatt.
2013. dec. 30. 20:27
Kisfiamnak kb 40 db volt a hàtán. Sokmindent kipróbáltunk. Elvittük bőrgyógyászhoz is, kikanalazta neki, horror volt es kiújult szinte az összes. Ami segített: ezüst kolloid, vérehulló fecskefű, teafa olaj, thuja ch 5 vagy 9 együttes alkalmazása.
2013. dec. 30. 20:26
?? be kell dörzsölni vele vagy hogy?
2013. dec. 30. 20:24
fokhagyma
2013. dec. 30. 20:16
Futószemölcsre tud valaki valami hatékony megoldást javasolni hogy eltűntessem végre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook