Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek ebben a párkapcsolatban? fórum

Mit tehetek ebben a párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


23. gotoau
2014. jan. 1. 18:27

Viszlát pár hét múlva ugyanitt, vagy egy új topicban..... (pofámlapos)

BUÉK

2014. jan. 1. 17:57
Köszönöm szépen utólag minden kedves hozzászólónak a segítségét, és boldog új évet kívánok mindenkinek! <3 :)
2014. jan. 1. 17:57

Leültünk beszélni a párommal. Nehéz beszélgetés volt, de sikerült mindkettőnknek a lehető legnyugodtabban beszélni a másikkal.

Elmondtam neki, hogy ha igaz az, ami történt, akkor igazából az mindkettőnk hibája volt, és ha lehetséges, akkor próbáljuk meg megjavítani.

Ő ezek után is azt mondta, hogy soha nem tudna megcsalni, és ez egy hatalmas hazugság, és higgyem el neki, hogy a sok rossz ellenére, ő szeret engem.

Nem tartott sokáig a beszélgetés, fél óra alatt sikerült lezárnunk a témát.

Ez volt ugye 30-a este.

Az év utolsó napja igazából jól alakult, nagyon jól elvoltunk. :)

Sokáig tudtunk aludni, beszélgettünk, szeretgettük egymást, olyan volt mint régen... :)

Hiszem, és tudom, hogy rendbe hozható a kapcsolatunk, mert mindketten akarjuk.

Most egy nagyon nehéz hónap előtt állunk, mindkettőnknek sok dolgunk lesz. Én belevetem magam a fogyókúrába, neki pedig fontos, hogy meglegyen a diplomája ezen az éven. Sokat kell tanulnia, hogy meglegyen ez a féléve, mert akkor le tud idén diplomázni, ami mindkettőnknek jó lenne. :)

Kevesebb munkája lenne, több fizetéssel.

Sőt, már állásajánlatot is kapott! :)


Most nekem kell sok türelemmel lennem... Ki kell bírnom ezt az időszakot, hogy utána jobb legyen. Nehéz lesz, de menni fog. :)

Kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog hozni a jövő. :)


És igaza volt itt pár hozzászólónak. Tényleg a féltékenységi mániámból kellene picit lentebb adnom, és minden másabb lenne. :)

20. 342402de6d (válaszként erre: 19. - Dyedrys)
2013. dec. 31. 09:06
Na,mi történt?Fejlemény?
19. Dyedrys (válaszként erre: 16. - Era06)
2013. dec. 30. 19:07
Ezért várom a ma estét, és ezért írtam azt, hogy hogyan is kellene ezt az egész témát felhoznom.... Hogyan kellene mindezt nyugodtan, higgadt és felnőtt fejjel előhozni.
18. Dyedrys (válaszként erre: 15. - Kriszta773)
2013. dec. 30. 19:06
Igazad van, bár nem félek attól, hogy menni akar, esetleg el akarna hagyni. Igazából mindig úgy voltam, hogy aki menni akar, azt hagyjuk menni.
17. Dyedrys (válaszként erre: 14. - 66429b468f)
2013. dec. 30. 19:05
Azt mondod, hogy ez tényleg csak a féltékenység, és nem kellene ennyit agyalnom rajta?
16. era06 (válaszként erre: 11. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 19:03

Ha most nem egymással törődtök, még a kezdet kezdetén, akkor mi lesz 20 év múlva?

Nem fogsz mindent elnézni, megbocsájtani, legfeljebb

fásultan ráhagyni.

Még "gyerekek" vagytok a megalkuvásra. A problémát pedig meg kell beszélni. Ki, hogyan gondolja tovább.

15. kriszta773 (válaszként erre: 3. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 18:59
ha annyira szeretnéd, nem veszekednél vele, nem mondanád, hogy legyen vége, ahogy írtad. most inkább csak féltékenységből kapaszkodsz, mert megijedtél, hogy esetleg ő hagy el :) talán elgondolkodhatnál azon, hogy 1 év után min veszekedtek ennyit, mi nem stimmel, ha néha neked is eszedbe jut, hogy szakítani kellene
2013. dec. 30. 18:55
Amúgy ülj le egy sarokba és várj, amíg elmúlik a roham!
13. 66429b468f (válaszként erre: 12. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 18:54
Fog még érni néhány meglepetés az elkövetkezendô 10-20 év alatt, csak gyôzz csodálkozni!
12. Dyedrys (válaszként erre: 10. - 130454e42d)
2013. dec. 30. 18:28
Láttam a topicot. :) Ha rendbe tudjuk hozni, akkor nem hiszem, hogy ott fogok tartani.
11. Dyedrys (válaszként erre: 8. - Era06)
2013. dec. 30. 18:27
Meg igazából közös hibánk volt, hogy nem egymással törődtünk, nem a kapcsolatunkkal foglalkoztunk, hanem inkább elmentünk egymás mellett.
10. 130454e42d (válaszként erre: 3. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 18:26
Jajj... Nézz meg egy topicot: Szerelmes a férjem, másba. Ott látod magad 20 év múlva.
9. Dyedrys (válaszként erre: 8. - Era06)
2013. dec. 30. 18:25
Ha az eszemre hallgatok, akkor... szerintem akkor is meg tudnék bocsájtani, hisz igazából megcsalni nem csalt meg...
8. era06 (válaszként erre: 3. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 18:23

és ha az eszedre?


Tegyél fel szemüveget, hogy a szerelem lángja ne vakítson a szemedbe.

A szív és az ész , sokszor külön utakon jár.

7. Dyedrys (válaszként erre: 5. - Annie1130)
2013. dec. 30. 18:13
Nem félek egyedül maradni. Nem a magánytól félek. Sőt igazából semmitől sem félek. Csak túlságosan szeretek.
6. Dyedrys (válaszként erre: 4. - 66429b468f)
2013. dec. 30. 18:12
És az üzenetek?! Mit tegyek ezzel?! Megcsalás nem volt, de nem tudom elhinni azt, hogy ez megtörténhetett...
5. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Dyedrys)
2013. dec. 30. 18:12
Mindent??? Biztos, hogy az a szíved? Nem pedig esetleg az egyedülléttől való félelem? Vagy valami más?
2013. dec. 30. 18:11

Magyarul féltékeny vagy; felébredt a zöldszemû szörny.

Indulatból, haragból, sértettségbôl ne tegyél semmit.

3. Dyedrys (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. dec. 30. 18:10
Ha a szivemre hallgatok még élek vele maradok, és mindent elnézek neki.... annyira szeretem. :(
2013. dec. 30. 18:09
Én úgy gondolom, hogy ülj le vele nyugodt hangnemben beszélgetni, hogy számot vetettél az éveddel, és szeretnéd az új évet új alapokra helyezve indítani. A beszélgetés majd úgy is adja magát. A reakcióira figyelj nagyon, nem feltétlenül a mondanivalójára és engedd, hogy a szíved vezessen a beszélgetés alatt! Ne tervezd, ne agyalj, csak mondd el őszintén, hogy milyen életet szeretnél élni akár vele vagy nélküle...Ne félj "leadni a rendelést", a sorsunkat mi magunk alakítjuk!
2013. dec. 30. 18:00

Szeretnék segítséget kérni Tőletek! Mit tegyek?!

Párommalmost szilveszterkor leszünk egy évesek. Az első pár hónapunk távkapcsolat volt, majd én iskolát ott választottam ahol ő él. Én 20, ő 23 éves. Nagyon nagy szerelemnek indult az egész, sok mindennel meg kellett küzdenünk.

Most viszont 2 hónapja egy katasztrófa lett a kapcsolatunk. Állandó veszekedés, hol én, hol ő mondja, hogy legyen vége, de valahogy mindig egymás mellett maradunk.

Tegnap este viszont jött a hidegzuhany. Párom exének a barátja írt nekem egy üzenetet, miszerint nem tud a párom leszállni az exéről.

Megőrültem. Nem tudok azóta észhez térni. Kaptam üzeneteket, amiket állítólag a párom írt neki, de valahogy nem tudom elhinni, hiszen én is tudnék megírni egy-két ilyen üzenetet. Képet sem kaptam, sőt igazából semmi olyan dolgot, ami igazából bizonyítaná a valóságalapját annak, amit állítanak.

Tény, és való, hogy az elmúlt két hónapban tényleg sokat vitáztunk, de valahogy nem tudom elhinni, hogy ezt megtenné velem.

Mit tegyek??? Ma értem vissza, párom dolgozik, este találkozunk. Mit mondjak neki? Hogyan adjam elő neki? Már tegnap este volt ebből egy vitánk, elég rossz hangnemben beszéltem vele, de csak az ideg beszélt belőlem. Ő tagadta, és nevetett rajta, mondván ez hülyeség, és csak a rosszindulatúság beszélt belőlük.

Mit tegyek???? Döntésképtelen vagyok.... Segítsetek! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook