Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összecsuklott a bal lábam, mitől lehet ez? fórum

Összecsuklott a bal lábam, mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 13. 20:18

Neurologust kerdezz meg. Mri meg tudja mutatni, ha esetleg shub okozta.

a D vitaminszintet erdemes ms eseten minel magasabbra feltornazni- nem veletlenul zajlik a legtobb shub telen (vagy nagy hosegben de az masert), telen csokken az emberek d vitaminszintje.

Sok szerencset!


Jah van egy doktorno, aki a toloszekbol szallt ki, teljesen jol van,,taplalkozassal es taplalekkiegeszitokkel csinalta. Konyvet is irt, angol nyelvu, erdemes lenne google-n keresgelned, o gyakorlatilag paleozik, pontosabban nem emlekszem.

2014. márc. 13. 19:56
jobbulást
2014. jan. 4. 17:53
Csak érdeklődöm ,voltál orvosnál??
5. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2013. dec. 31. 07:51
Szerintem,inkább dokihoz menj,mert itt választ,látatlanba nem kapsz!
4. gizus58 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2013. dec. 30. 16:02
El kellene menni a neurológushoz,valószínű, hogy előre ment a folyamat, de ezt pontosan csak ő tudja megmondani!Ne sokáig halaszd,minél előbb mész hozzá, annál előbb tudod a pontos diagnózist!!
2013. dec. 30. 15:37

ne pazarold az idődet, hogy itt kérdezel.


ha myelin hüvely megbomlásod van, valóban, akkor azonnal menj az orvosodhoz, ha bármit érzékelsz azokból a tünetekből, amikre figyelmeztettek.

2013. dec. 30. 15:31
menj el Ideggyógyászhoz ,nem hiszem ,hogy itt van kompetens aki látatlanban diagnózist állit fel neked.
1. Ani2
2013. dec. 30. 13:58
1 éve diagnosztizáltak nálam SM-et kisebb-nagyobb gyengeséget leszámítva jól vagyok. Egyik reggel felakartam kelni az ágyból és összeestem a bal lábamból minden erő elment (mintha lebénult volna), próbáltam újra, de összecsuklott a bal lábam majd kis idő múlva masszírozás mozgatás után kezdett helyre jönni, de azóta se 100°-os! Ez lehet SM vagy más vagy csak elfeküdtem, elnyomtam egy ideget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook