Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetnék ilyen esetben? fórum

Mit tehetnék ilyen esetben? (beszélgetős fórum)


6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Viva70)
2013. dec. 31. 06:42

Csak az drága.

Gyógytornára kaphat beutalót a dokitól, elmegy, megtanulja és otthon csinálja. Én így úsztam meg 5 műtétet és 13 éve tünetmentes vagyok szinte:)

Persze nekem porckorongsérveim vannak.

2013. dec. 30. 21:32
Úszás lehet még jó a gerincproblémákra.
2013. dec. 30. 18:13

Tornázol?

Az sokat segítene a gerinced állapotán és persze a te közérzeteden is. A dokidat cseréld le!

Ha csak pihizel, akkor az összes izmod elsorvad, nem lenne csoda ezután a teljes fizikai leépülés...

3. cae1442d98 (válaszként erre: 2. - 66429b468f)
2013. dec. 30. 11:47
érettségim már van, gimnáziumot végeztem, csak szerettem volna egy szakmát, most ilyen okj-szerű képzésre járok,járadékot nem kapok,
2013. dec. 30. 11:44

Az iskolát mindenképpen ajánlatos lenne befejezni, legalább szakmád, érettségid legyen.

Azután?

A jövô zenéje.

Járadékot kapsz?

2013. dec. 30. 11:39

Sziasztok!

Szeptembertől egészségügyi szakiskolába járok. Gyerekkorom óta nagy fokú gerinferdülésem van és porckorong kopást észleltek egy éve. Ha hosszabb ideig ülök, nagyon fáj a hátam, és a jobb lábam.Egy hete elmentem orvoshoz, aki egyáltalán nem ajánlja az egészségügyi iskolát, és magát az eü-pályát sem, de semmilyen ülő munkát és fizikai munkát sem,Azt mondta, hogy ilyen hátgerinccel szinte semmilyen munkát sem szabadna végezni, mert a helyzet csak romlani fog.Rokkant kártyám van, és 50 százalékot el is ismertek még 3 éve, csak akkor még szinte gyerek fejjel ezt nem fogtam fel hogy mit jelent és a szüleim se nagyon beszéltek róla.Nem tudom mit tegyek most

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook